New England Patriots صاحب رابرت کرافت به ارمغان می آورد بیش از 1 میلیون COVID-19 ماسک از چین در تیم هواپیما


Chief Executive Officer of the New England Patriots Robert Kraft walks to the field prior to the game against the Miami Dolphins at Hard Rock Stadium on September 15, 2019 in Miami, Florida.

مدیر اجرایی جدید انگلستان میهن پرستان رابرت کرافت پیاده به میدان قبل از بازی برابر میامی دلفین ها در Hard Rock ورزشگاه در 15 سپتامبر سال 2019 در میامی فلوریدا.
عکس: مایکل نفره (گتی ایماژ)

I fucking hate the New England Patriots. وجود دارد من آن را گفت:.

اما در زمان سختی آن را غیر معمول نیست برای دشمنان قسم خورده به کنار گذاشته اختلافات خود را به منظور متحد برای یک هدف مشترک. و با کروناویروس wreaking ویران در کل جهان, من عاشق کف زدن آن را برای میهن پرستان صاحب رابرت کرافت و بقیه کرافت خانواده برای تلاش های خود را برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

تبلیغات

با توجه به ESPNمیهن پرستان’ تیم های هواپیما استفاده می شود به پرواز در بیش از یک میلیون N95 ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در ماساچوست است. پس از مذاکرات جامع شامل فرماندار ماساچوست چارلی بیکر پرستان تیم رئیس جمهور جاناتان کرافت در پا و داوطلب کمک های خود را در دستیابی به این ماسک ها از شنژن چین است.

به منظور انجام این کار, میهن پرستان هواپیما در حال به روز رسانی می شود برای مسافرت های بین المللی چشم پوشی کرده بود صادر می شود به منظور جلوگیری از 14 روز قرنطینه در چین—ارائه خدمه در هیئت مدیره را ترک نکردند هواپیما—و کرافت خانواده قرار داده تا 2 میلیون دلار به منظور پوشش نیمی از هزینه ماسک.

1.7 میلیون ماسک دستور داده شد اما از آنجا که تنها 1.2 میلیون مناسب می تواند در هواپیما بقیه تحویل داده می شود به طور جداگانه.

برای همه کار سخت خود را Gov. بیکر ابراز قدردانی خود را به رسم خانواده صبح روز پنجشنبه در توییتر.

تبلیغات

“نه روز” او هنوز توییتی. “با تشکر برای برخی از جدی کار تیمی ماساچوست است مجموعه ای برای دریافت بیش از 1 میلیون N95 ماسک برای ما کارگران خط مقدم. تشکر بزرگ به Krafts و چندین اختصاصی همکاران برای ساخت این اتفاق می افتد.”

تبلیغات

اگر این برای تلفن های موبایل مانند یک فک انداختن مقدار از کار را به جلو چنین feat شما نمی خواهد به تنهایی در احساس که در راه است.

“من هرگز دیده می شود بسیار نوار قرمز در بسیاری از راه ها و موانع است که ما تا به حال برای غلبه بر” رابرت کرافت گفت. “در جهان امروز کسانی از ما که خوش شانس را به یک تفاوت قابل توجهی داشته باشد مسئولیت انجام این کار با تمام دارایی های ما در دسترس ما است.”

تبلیغات

و اگر شما تعجب کنید که چرا در جهنم Krafts حتی تا به حال به انجام این کار در وهله اول wellllllllllll…

تبلیغات

Shoutout به Krafts برای انجام این کار خداوند.

امن وجود دارد میشم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de