مقرون به صرفه و قابل تنظیم شیک townhomes در پارک هیل 23 ارائه دسترسی آسان به متعدد دنور جاذبه های. قیمت گذاری برای این نام تجاری جدید خوابگاه که ذکر شده در توسط LIV Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول کارگزاران Mckinze کیسی و گرت Beserra شروع در $399,999 برای اتاق خواب دو گزینه.

با تکنولوژی روز دور این پروژه در حال حاضر دریافت قابل توجه و بسیاری از واحدهای رفته اند تحت قرارداد با قبل از ساخت و ساز قیمت گذاری شده است. تقاضا است که توسط سوخت مصرف کنندگان تمایل به استفاده از تقریبا بی سابقه از فرصت خود را به خانه های تازه ساخته شده در دنور مناسب در یک نقطه قیمت است که قابل دسترسی برای بسیاری از.

این پروژه با همکاری وام دهندگان که ارائه پرداخت کمک به کسانی که واجد شرایط. علاوه بر این توسعه را انتخاب کرده است که شامل چهار درآمد محدود واحد اجازه می دهد تا مخاطبان گسترده ای فرصتی برای تماس پارک هیل 23 خانه.

این براق townhomes خواهد شد از ویژگی های دو و سه خوابه پلان تنظیم و پس از اتمام. اگر چه این خانه در حال حاضر مرسوم, مد روز, خانه رعیتی, شیک, طراحی, خیاط داخلی به چین با سبک خود را با انتخاب از هر دو گرم و یا سرد-باب روز پس از اتمام بسته بدون هیچ هزینه اضافی. شخصی خانه خود را در پارک هیل 23 و حتی بیشتر با بهره گیری از لوکس روشنایی و لوله کشی ارتقاء شامل طلا و یا مات سیاه و سفید لهجه.

ویژگی های از قبیل سقف طاقی شکل اندازه پنجره ها و جلوی متری در برخی از واحدهای افتراق این پروژه از دیگر townhome پروژه های در اطراف شهر.

استاد اتاق خواب دارای فضای کافی برای استراحت و تمدد اعصاب و همچنین ویژگی های یک پیاده روی در گنجه. کارشناسی ارشد, حمام امیدوارند suite, احساس آبگرم مانند با یک غرور و قدم زدن در حمام. طبقه پایین ثانویه اتاق خواب ارائه حریم خصوصی اضافه شده و می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک مهمان سوئیت و یا حتی تبدیل به یک “دنده اتاق” برای ذخیره تمام, هوای آزاد, دوچرخه سواری, دوچرخه سواری و اسکی و تجهیزات است که زندگی در کلرادو بسیار سرگرم کننده است.

“این براق townhomes هستند گزینه های زیادی برای خریداران که می خواهند ساخت و ساز جدید در این شهرستان به خدمات و زیر $450,000” گفت: Casey. “دو یا سه اتاق خواب گزینه های اجازه می دهد تا خریداران به رشد به فضا و استفاده از ساختمان برای تکمیل شیوه زندگی خود را.”

کیسی و Beserra هیچ غریبه ای به تحولات جدید در مسیر بالا شهر. در علاوه بر این به متخصص در توسعه های جدید در صحنه بازار مسکن آنها نیز تسهیل @denver_developments یک جامعه آنلاین صفحه اختصاص داده شده به نگه داشتن مصرف کنندگان تا تاریخ با آخرین اتفاقات در این شهر فوق العاده از دنور. Follow @denver_developments در Instagram به بازار املاک و مستغلات بینش و همیشه در ارتباط ماندن با جامعه.

“با @denver_developments ما امیدواریم که برای تسهیل گفتگو بین توسعه دهندگان و برنامه ریزان شهرستان و ساکنان در این محله که در آن توسعه های جدید در حال وقوع است” گفت: Beserra. “ما دریافتیم که وجود دارد این است که اغلب گفت و گو محدود بین توسعه دهندگان و جامعه منجر به عواقب غیر منتظره در این محله.”

آماده برای گام بعدی به سوی داشتن یک قطعه از پارک هیل 23? تماس با کیسی در 480-220-8597 یا Beserra در 720-560-9312 برای کسب اطلاعات بیشتر و یا بازدید از ParkHill23.com.

LIV Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول است کلرادو پیشرو املاک و لوکس واقعی شرکت با تاکید بر شیوه زندگی است. برای تمام نیازهای املاک و مستغلات تماس با LIV Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول از طریق تماس 303-893-3200 و یا با مراجعه به LIVSothebysRealty.com.

LIV Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول, منحصر به فرد, هیئت مدیره نایب السلطنه برای این است که در املاک و لوکس واقعی است 23 محل دفتر در مترو دنور و مناطق اطراف آن از جمله تخته سنگ سنگ قلعه Cherry Creek, دنور فناوری مرکز مرکز شهر دنور همیشه سبز و رفت و آمد مکرر جوامع Breckenridge, زمستان, پارک, Dillon snowmass تلورید و Vail دره.

اخبار و سرمقاله کارکنان از دنور پست تا به حال هیچ نقشی در این پست آماده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su