جدید کلرادو برنامه به شما اجازه بیشتر کارکنان صرفه جویی برای دوران بازنشستگی

نزدیک به یک میلیون کلرادو کارگران که فاقد یک طرح پس انداز بازنشستگی در محل کار به زودی به دست آوردن که سود تحت یک لایحه است که رژیم صهیونیستی. Jared پلیس به قانون امضا شنبه.

کلرادو, امن, برنامه پس انداز, موجود در سنا لایحه 200, تضمین می کند که کارگران در کسب و کار با حداقل پنج کارکنان دسترسی به یک حساب بازنشستگی فردی از طریق تامین اتوماتیک حقوق و دستمزد کسر. محل های کار که نمی ارائه یک طرح پس انداز بازنشستگی خواهد شد که به پیشنهاد یکی از جدید اداره ایالتی کلرادو خزانه دار زیر جهت مشاوره هیئت مدیره.

“اطلاعات و علم نشان می دهد این رویکرد را افزایش می دهد تعدادی از محافظ های اولیه در حرفه خود و آنها بهتر خواهد بود آماده برای بازنشستگی” پلیس گفت: در این لایحه به امضای.

بل سیاست در شهر دنور صرف هفت سال کار بر روی این موضوع ساخته شده و پنج اجرا می شود در عبور از یک لایحه به اوج خود رسید با این سال تلاش موفق. کلرادو برنامه است که پس از مدل یکی در اورگان. کانکتیکات و کالیفرنیا نیز شروع شبیه محل کار صرفه جویی در برنامه های.

“من فکر می کنم ما قادر به سرکوب بسیاری از مخالفان. مردمی تا به حال به اندازه کافی زمان برای دیدن آنچه که ما پیشنهاد نبود که رادیکال در همه. جامعه کسب و کار در نهایت به درک که این را نمی خواهد صدمه دیده است هر چیزی که آنها در مورد مراقبت” گفت: Scott Wasserman, Bell رئیس جمهور.

طرفداران برنامه استدلال کرد که نزدیک به نیمی از خانواده های ایالات متحده هیچ پس انداز بازنشستگی و تخمین زده می شود که بیش از 900,000 کارگران در دولت عدم دسترسی به یک طرح بازنشستگی گزینه در کار با کارگران و اقلیت های بیشتر احتمال دارد به عدم دسترسی داشته باشید.

گذشته از ساخت آن را آسان تر برای کارگران به ساخت تا پس انداز بازنشستگی و برای کارگران جوان به شروع زود هنگام این برنامه همچنین کمک می کند تا کسب و کارهای کوچک ارائه یک محل سود رایج در شرکت های بزرگتر. هواداران همچنین معتقد است که بیشتر کارگران با بازنشستگی پس انداز را کاهش می دهد بار در کلرادو مالیات دهندگان بیش از مسافت های طولانی است. مالی و ارائه دهندگان خدمات که در ابتدا مخالف این برنامه می توانید بیشتر مشتریان بالقوه که در حال انباشته دارایی در برنامه های خود خواهد شد که قابل حمل است.

افراد می توانند با راه اندازی ایرا خود را در مواردی که کارفرما ارائه نمی دهد, اما هنوز بسیاری از افراد انجام شد که.

“ما قادر به پیدا کردن چیزی است که مردم به ایرا بود دسترسی به ایرا که در کار” واسرمن گفت.

معافیت حک شده بود برای کسب و کار با کمتر از پنج کارکنان. کارگران همچنین می توانید انتخاب کردن از این طرح پس انداز اگر چه امید این است که اکثر شرکت خواهد کرد.

معلوم نیست دقیقا چه مدت آن را به دولت و خزانه دار دفتر به راه اندازی و شروع عملیاتی این برنامه اما واسرمن تخمین زده است که برنامه می تواند در دسترس در نیمه دوم 2021.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de