جدید کلرادو coronavirus موارد پایین باقی می ماند به عنوان بستری شدن در بیمارستان همچنان کاهش

کلرادو مقامات بهداشت تایید دیگری 148 جدید کروناویروس موارد در روز پنج شنبه به عنوان دولت همچنان به بستری شدن در بیمارستان برای بیماری تنفسی COVID-19 کاهش است.

رژیم صهیونیستی. Jared پلیس گفت که او نگران است در مورد یک پتانسیل افزایش عفونت است که می تواند از نتیجه اخیر نژادی عدالت تظاهرات در سراسر کشور. کشورهای همسایه از جمله آریزونا و یوتا در حال دیدن خود coronavirus موارد افزایش می دهد.

“من فکر می کنم آن است که به احتمال زیاد وجود خواهد داشت برخی از انتقال آن را تقریبا اطمینان وجود دارد برخی از انتقال در آن اجتماعات بزرگ” او در مصاحبه مطبوعاتی روز شنبه. “چه ما نمی دانیم این است که آن ده نفر یا صدها مورد است که بوجود می آیند از افرادی که نمی توانند برای جلوگیری از نزدیکی فیزیکی آنها به عنوان شرکت کننده در آن است.”

وجود دارد 28,647 مردم تایید به رمان coronavirus تا از 28,499 افراد است. بستری شدن در بیمارستان برای بیماری کاهش یافته است توسط 14 نفر از 182 نفر به 168 با توجه به آخرین داده ها از گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست است.

بیست و هفت نفر کشته شده اند از COVID-19 با تعداد کل مرگ و میر در 1,339 نفر است.

هر چشم انداز مثبت در مواردی که ممکن است از تظاهرات شروع خواهد شد نشان داده ظرف چند روز آینده. در آن طول می کشد دو تا 14 روز برای COVID-19 علائم آن شامل تب ، سرفه ، تنگی نفس و درد گلو از دست دادن طعم و یا بوی و حالت تهوع — به نظر می رسد.

دنور مقامات خواست معترضان برای آزمایش برای COVID-19 در پپسی سنتر که در آن یک شهر, رایگان drive-تا تست سایت. افرادی که برای آزمایش باید اول ثبت نام آنلاین و یا از طریق تماس 311.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de