جدید کاپیتول هیل رستوران در حال حاضر خانه به دمدمی, Colfax, موزه, ایجاد یک مرکز فرهنگی در Colfax

مسیر 40 باز این آخر هفته در Colfax. (ارائه شده توسط مسیر 40)

به عنوان رستوران ها در سراسر شهر با دقت بازگشایی علامت ویسلر صاحب مسیر 40 کافه تصمیم به گرفتن یک خطر است. او به طور کامل باز آفرینی رستوران خود را با اتصال با سابقه, Colfax, خیابان.

مسیر 40 کافه در فضا استفاده می شود که کالا و رستوران و پرورش است منحصر به فرد با همکاری Colfax موزه زاییده افکار از الویس impersonator جانی باربر. پس از خاموش کردن به دلیل coronavirus رستوران میزبان دوستان و اعضای جامعه در ژوئن 26 و 27 برای بازگشایی. بازسازی محل ویژگی های یادگاری از آرایشگر مجموعه برای مشتریان را در حالی که آنها غذا خوردن.

مربوط به: ده قطعه از Colfax خیابان تاریخچه شما می توانید خرید در Colfax موزه $150,000 آتش فروش

مشارکت زمانی شروع شد که آرایشگر و ویسلر ملاقات از طریق چارلز وولی دوم که صاحب لویناشتاین تئاتر پیچیده که در آن مسیر 40 زندگی در کنار Sie مرکز فیلم و پاره پوشش کتابفروشی. این سه نفر پیش بینی عطف رستوران به یک “مرکز فرهنگی” در Colfax, پرداخت ادای احترام به تاریخچه هتل ها, میله, رستوران ها سالن ها و مغازه ها که به خیابان شهرت آن است. نام جدید نیز به رسمیت می شناسد Colfax تاریخ به عنوان بخشی از تاریخی متقابل بین ایالتی Whistler گفت.

“به من کلرادو بچه و این جامعه” ویسلر گفت: در مصاحبه با دنور پست. “قادر به ارائه چیزی از ارزش است که کمک می کند تا غنی سازی این شهر به خیابان شگفت انگیز است.”

روز قبل از ویسلر بازگشایی مجدد او در پاسیو پوشیدن پاپیونی استراو کلاه و ماسک های رنگارنگ. پشت سر او در Colfax, اتومبیل ها و کامیون ها با عجله توسط یک مرد فریاد زد: در فاصله دو زن جوان با اسکیت در گوشه ای. هنگامی که یک زن و شوهر جوان از محله راه می رفت Whistler به نام آنها را با نام اصرار آنها برای بازگشایی و مشتاقانه آنها را برای رزرو.

زمانی که COVID-19 مجبور رستوران در ماه مارس به جای انجام گرفتن سفارشات ویسلر اهدا همه موجودی خود را به اعضای جامعه و خانه های بازنشستگی و او تصمیم گرفت برای درخواست حقوق و دستمزد طرح حفاظت از وام در حالی که طراحی مجدد برای موزه است. کار در بودجه ویسلر و تیم خود قرار داده و با هم مسیر جدید 40 کافه بدون استخدام یک پیمانکار, او گفت:. بسیاری از کارکنان خود را بازگشت به راهنما, ساختمان, پلکسی گلاس, تقسیم, repainting داخلی و تخمگذاری گسترش پاسیو. او گفت که او می تواند در حال حاضر میزبان 140 مشتریان و اجتماعی فاصله گرفته.

آن شده است یک راه طولانی برای, Colfax, موزه بیش از حد حتی قبل از این بیماری همه گیر. در سال 2004 آرایشگر شروع به جمع آوری عکس, فیلم, آثار و تاریخ شفاهی از خود نشان نداد اما 2017 با مجموعه خود را رشد بیش از حد بزرگ برای خانه خود را. او شروع به تجسم یک فضای موزه و نقل مکان به یک فروشگاه گل. پس از gentrification مجبور مغازه به او موزه به Lakewood, که در آن او تا به حال دو سیل که تقریبا به پایان رسید, Colfax, موزه است. اما از طریق حمایت از دیگر “Colfax مرگ-hards” مانند خود مجموعه است که در سه تاسیسات در اطراف شهرستان گفت: مسیر 40 کافه تاریخ کلرادو و محل دیگری در حال پیشرفت است.

این آلبوم تلفیقی سی دی ساخته شده توسط Jonny آرایشگر آهنگ various artists نوشت که آهنگ مورد Colfax Ave است که بخشی از مجموعه ای از موارد از Colfax موزه. آرایشگر نشان داد برخی از اقلام در لیست top 10 عجیب ترین و تاریخی ترین آثار ارزشمند است که یک بار بر روی صفحه نمایش در لیکوود را Colfax موزه. (Helen M. Richardson, دنور پست)

“این کتاب مقدس” آرایشگر در مصاحبه ای گفت:. “ما جان سالم به در برد اصلی سیل در حال حاضر آن را COVID. اما به نظر می رسد مانند بسیاری از حمایت از جامعه.”

در ژوئن 29, تاریخچه کلرادو باز خواهد شد “چهل سال در “فکس” کاوش معروف مغازه در Colfax از سال 1926 تا سال 1966. آرایشگر نیز قرار دادن شور و شوق خود را به یک کتاب “Colfax: طولانی ترین Wickedest خیابان در آمریکا” که در ماه اکتبر.

به عنوان او را مورد مطالعه قرار آرایشگر گفت: او سوگوار از دست دادن معروف کسب و کار مانند میراث مربع و علاءالدین تئاتر است. او تاکید کرد که Colfax استفاده می شود به مرکز گردشگری در دنور. این آثار در مسیر 40 و تاریخچه کلرادو به مناسبت این تاریخ است.

اما در طول خیابان تاریخ آرایشگر گفت: یک چیز باقی می ماند همان: Colfax است که در آن مردم به راهپیمایی اعتراض و جشن می گیرند.

“مارتین لوتر کینگ در راهپیمایی سیاه زندگی موضوع اعتراض Pride parade هر چیزی است که وجود دارد در مورد اینکه آیا شکایت یا یک جشن, مردم, مارس آن را Colfax” آرایشگر گفت. “آن را با شکوه سنت… کسی به نام Colfax دموکراتیک ترین خیابان در کلرادو.”

آرایشگر گفت: با همکاری Colfax موزه و مسیر 40 کافه ویسلر شور و شوق پروژه به عنوان یک restauranteur. او گفت: سفر به تاسیسات جدید شده است “وحشی جاده ها است.”

هر چند او بزرگ برای کافه ویسلر تاکید کرد که امنیت اولین اولویت است. همه باید پایبند به اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و رستوران نیز ارائه می دهد گرفتن و رفتن به گزینه های را-و منظقه وانت.

مفهوم جدید منو چرخش مدرن در کسی که شام میخورد های کنار جاده ای. از همبرگر گیاهی, گزینه, ظروف تمرکز بر روی مواد تازه و طعم های جدید. ویسلر گفت: یکی از مورد علاقه های شما است pork chop یک نسخه از وعده غذایی سنتی به روز رسانی با سس هلو. آنها همچنین باید صبحانه خدمت تمام روز ساندویچ کوکتل های شیری و صنایع دستی کوکتل به نام بعد از هتل ها استفاده می شود که برای زندگی در Colfax.

ویسلر raved در مورد تیم خود و عوض کردن تکرار و بیش از بیش چقدر خوش شانس او احساس می کند به استقبال مشتریان.

“من شده اند به جهنم و بازگشت به بازگشایی این رستوران. این رویای من است و من تقریبا آن را از دست داده” ویسلر گفت. “این را نه فقط من. هر صاحب رستوران بوده و از طریق همان چیزی که ما می توانیم انجام این کار بدون حمایت از محله های ما و جوامع است.”

عضویت در خبرنامه هفتگی ما در برای دریافت اخبار سرگرمی ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de