هرگز دریافت آموزش رسمی به عنوان یک رقصنده تا زمانی که من وارد بالیوود: Vaani Kapoor

پس از خروج چشمگیر علامت با عملکرد رقص در جنگ آهنگ ‘Ghungroo‘, Vaani Kapoor تمام مجموعه دیده می شود در Karan Malhotra آینده کارگردان, Shamshera تولید شده توسط یاش راج فیلم. در این فیلم بازیگر زوج مخالف رانبیر کاپور و این فیلم همچنین ستاره سانجی دات به عنوان آنتاگونیست اصلی. در Shamshera, Vaani دیده خواهد شد برای بازی در نقش یک مطلوب و در پی سفر مجری از قلب هند است.

صحبت کردن در مورد رقص او استعداد Vaani اخیر اظهار داشت: “من همیشه اعتقاد بر این برای یک بازیگر بسیار مهم و جدایی ناپذیر به تلاش و یادگیری به عنوان بسیاری از اشکال هنر به عنوان آنها می توانید عملکرد خود را به طور کلی موفقیت است. من خودم را بسیار خوش شانس است که مردم و صنعت را به من داده اند بسیار قدردانی برای رقص من قطعه.”

این Befikre بازیگر همچنین صحبت در مورد چگونه او نمی باید در آموزش های رسمی در رقص قبل از foraying به بالیوود. کاپور در رفت و گفت: “راستش آن آسان نبود. من هرگز دریافت آموزش رسمی به عنوان یک رقصنده تا زمانی که من وارد بالیوود. من همیشه بسیار با الهام از بازیگران مانند مو بلند شايد و بسیاری از بیشتر! آنها در حال اجرا. من همیشه آرزو یک بازیگر است که نه تنها عمل است اما به طور کلی عملکرد. آن را گرفته و بسیاری از کار سخت در پشت هر قطعه ای که من قرار داده و در مقابل از مخاطبان ما هستند.”

صحبت کردن در مورد Shamsheraخیره کننده بازیگر گفت: “در Shamshera بیش از حد, من هیجان زده به بازی در نقش یک مجری که رقص راه خود را به قلب مردم و من به برخی از آهنگ های شگفت انگیز به انجام. من امیدوار هستم که تمام آهنگ ها از Shamshera تبدیل به یک موفقیت بزرگ بیش از حد. این یک محصول از ما عشق و عرق و کار سخت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de