‘Never Have I Ever’ نقد و بررسی: Mindy Kaling را نشان می دهد یک relatable نیست بنابراین نوشیدن بازی در مورد یک اشتباه ما را به دنیا طراحی های دختر

‘NEVER HAVE I EVER’

بازیگران: Maitreyi راماکریشنان Poorna Jagannathan, Niecy Nash, Richa Shukla Moorjani, Lee رودریگز دارن, Barnet, رامونا یونگ, Jaren Lewison, John McEnroe (صدای خارج از قاب) و Andy Samberg (صدای خارج از قاب)

سازندگان: Mindy Kaling Lang فیشر

مدت: 10 قسمت

که در آن به تماشای: Netflix

منتقدان امتیاز: 3/5

‘Never Have I Ever’ داستان:

بعد از ضربه سال تمام نسل اول هندی-آمریکایی نوجوان Devi (Maitreyi راماکریشنان) می خواهد برای رفتن از منفور به محبوب — اما دوستان و خانواده و احساسات نمی خواهد آن را آسان در او.

‘Never Have I Ever’ نقد و بررسی:

نام نمایش ‘Never Have I Ever‘ است که از یک بازی آشامیدنی اما آن چیز مرتب کردن بر اساس آن است. نشان می دهد شروع می شود با یک دختر خوب هیچ صدای خارج از قاب توسط افسانه ای تنیس John McEnroe که راوی نشان می دهد. که احتمالا می تواند انجام شود توسط Mindy Kaling که خودش یک achiever. Maitreyi راماکریشنان نقش Devi است که تلاش برای غلبه بر غم و اندوه پس از پدر او (Sendhil Ramamurthy) دور می گذرد در طول عملکرد خود را در مدرسه پس از درد و رنج از ایست قلبی. او پس از آن می شود فلج در زیر کمر خود را و در نتیجه مبارزه می کند پایان ندارد وجود دارد.

اما در یک سال Devi می تواند ایستادن روی پاهای خود و زندگی به حالت عادی بازگشت جسمی و عاطفی. مرگ پدر او ثابت شده او در هر قسمت اما او به ارمغان می آورد در مورد تغییر بودن یک nerd دیگر و زندگی پر جنب و جوش زندگی جدید او کردم. جدا از تصمیم او منجر به یک زندگی دوگانه Devi نیز به مبارزه برای رهبری یک زندگی با دو فرهنگ هند و امریکا است. او پرستش خدایان هندی و به طور کامل سکس Nalini بازی های برگزار شده توسط Poorna Jagannathan که به عقب ندارد نشان هلیکوپتر مادر فرهنگ در Devi.

برای حذف ‘خنثی’ برچسب دوی مانند یک دختر نوجوان است هورمون با عجله و می خواهد به داشتن رابطه جنسی با محبوب ترین پسر (می گویند داغ!) در کلاس. شما باید صبر کنید و تماشا کنید و ببینید اگر آنها افراط در رابطه جنسی اما همه در نهایت می داند که این چیزها را نمی زمان به گسترش مانند آتش سوزی ،

صدایی مانند بیش از حد کلیشه درست است ؟ بله, آن را همه ممکن است کلیشه های یک خانوار آمریکایی است. به آموزش و پرورش اهمیت سوال Nick Jonas ازدواج به هند (Priyanka Chopra, Jonas) و بیشتر. Mindy مانند او کار نوشتن مطمئن ساخته شده را در مورد طعم از فرهنگ هند و چگونه آن را گاهی اوقات مانند یک اجبار برای آمریکا متولد هند است. Devi است به صحبت کردن با یک مرد فراموش نکنید نگه داشتن دست یا بوسیدن. او برای حضور در رویدادهای فرهنگی پوشیدن gaudiest لباس هندی در دسترس وجود دارد. و هر کجا که هند می رود ‘Sharma ji ka beti/بتا’ لحظه ای را به وجود دارد.

جدا از McEnroe وجود دارد یک قسمت با صدای گوینده توسط Andy Samberg, که در یک زمان مورد علاقه بسیاری برای نقش خود به عنوان جیک پرالتا در Brooklyn Nine-Nine. این قسمت به ارمغان می آورد در مورد خوب و تاب و در بازی نشان می دهد, ساخت بقیه قسمت های جالب و نمی کشیدن.

آمدن به اجرای Maitreyi درجه یک و برگ چشمگیر علامت گذاری به عنوان یک debutante. او می شود به پوست او شخصیت شگفت آور و به نظر می رسد مانند بازی خودش را نشان می دهد. Poorna Jagannathan طنین انداز خواهد شد با ما هندی مادران با عملکرد باور نکردنی. عاطفی صحنه به عنوان یک مادر تنها که اولویت شماره یک است او دختر آن را به نگاه واقعی. Sendhil در ویژه حضور در هر قسمت دلگرم کننده است و ما آرزو می کنم او می تواند زنده بوده است.

صحبت کردن در مورد حمایت از بازیگران, Niecy Nash, Richa Shukla Moorjani, Lee رودریگز دارن, Barnet, رامونا یونگ, Jaren Lewison همه آنها داستان های خود را و نه فقط یک کاتالیزور در نشان می دهد.

اما آنچه باعث می شود هرگز به من همیشه watchable?! با محتوای سنگین ساخت راه خود را در OTT سیستم عامل این نشان می دهد که شادی بخش و یک آه امداد.

‘Never Have I Ever’ حکم: Mindy Kaling یک روح حیوانی برای بسیاری از و دوی طنین انداز او در بسیاری از سطوح. تماشای آن را برای برخی از سبک تر و دلگرم کننده سعادت در میان استرس زا مستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im