شهروندان روند ‘خوش آمدید Anurag’ در توییتر به عنوان Parth Samthaan رزومه ساقه پس از 3 ماه

Parth Samthaan با نام مستعار Anurag باسو از محبوب تلویزیون نشان می دهد Kasautii Zindagii کی اعلام کرد در Instagram که او از سر تیراندازی برای نشان می دهد پس از فاصله 100 روز. این بازیگر به اشتراک گذاشته چند عکس از این مجموعه نشان می دهد و همراه با عکس او نوشت: یک عنوان است که خواندن “بازگشت به ساقه بعد از 3 ماه .بازگشت به حالت عادی! #unlockindia.”

برای اطلاع از کار در تلویزیون را نشان می دهد و فیلم آمده بود به وقفه به عنوان کشور رفت و به مستند پس از شیوع کروناویروس در هند. تمام بازیگران شات قسمت مربوطه خود را نشان می دهد در مارس 31, پس از آن همه شاخه لغو شد.

 

جدا از Balaji Telefilms’ Kasautii Zindagii کی Naagin 4 نیز از سر تیراندازی. بازیگر و سابق Bigg Boss 13 شرکت کننده Rashami دسای مشترک یک عکس در رسانه های اجتماعی به عنوان او آماده کردم

جدای از این تلویزیون نشان می دهد مانند Pavitra Bhagya, Yeh Rishta Kya Kehlata Hai Yeh Jaadu Hai جن, Ka, Kundali Bhagya, Kumkum Bhagya, Bhakarwadi, RadhKrishn, Santoshi Maa و Ek Mahanayak Dr B R Ambedkar شروع فیلمبرداری.

بازیگر Gracy Singh, در حال حاضر دیده می شود در ‘Santoshi Maa’ گفت PTI “ما دمای بدن و سطح اکسیژن بودند به نمایش در آمد. ما استقبال یکدیگر با namaste به دنبال سریع ابتلا به جلسه. وجود دارد محدود مردم در مجموعه ما به عینک ماسک. در هر نقطه در داخل و اطراف این مجموعه وجود دارد sanitiser بطری و اسپری. آن را کاملا متمایز تجربه, اما من مطمئن هستم با گذشت زمان ما را به آن استفاده می شود.”