شهروندان روند Abhishek سینگ IAS در قدردانی برای فیلم کوتاه ‘Chaar Pandrah’, تشویق, تازه, استعداد

Abhishek سینگ یک افسر IAS که تبدیل بازیگر با دهلی نو Crime فصل 2 به تازگی ستاره دار یک دانش آموز ساخته شده فیلم Chaar Pandrah. این فیلم دریافت شده است, خوبی از سوی مخاطبان به عنوان توییتر پر شده است با قدردانی نه تنها برای Chaar Pandrah اما همچنین روند Abhishek سینگ IAS.

را بررسی کنید برخی از مخاطبان در واکنش به فیلم خود را.

یک کاربر نوشت: “باید به این.. Abhishek سینگ IAS بسته یک عملکرد عالی در آخرین فیلم کوتاه #ChaarPandrah.”

در حالی که یکی دیگر گفت: “توصیه همگان را به تماشای این تریلر روانی #ChaarPandrah آن را ساخته شده توسط دانش آموزان تحت حداقل بودجه و شامل یک عملکرد درخشان by Abhishek سینگ IAS. #MustWatch.”

این تریلر روانی برای اولین بار منتشر شد در یوتیوب است اما در حال حاضر نیز جریان در یک OTT پلت فرم. کاراکتر Pandrah ساخته شده توسط دانش آموزان در فقط کمتر از 72 ساعت و بودجه 1.5 lakhs. آن را نیز انتخاب در بمبئی, کوتاه, جشنواره بین المللی فیلم 50th جشنواره بین المللی فیلم هند – گوا و برجسته دیگر گلشیری.

برای اطلاع Abhishek است معاون کمیسر در دهلی نو. در مصاحبه اخیر خود با یک پورتال سرگرمی, آبیشک گفته بود که او تا به حال هرگز فکر نمی کردم از تبدیل شدن به یک بازیگر به عنوان او به دنبال پدر خود را به عنوان دقیق IPS افسر بنابراین او از خواب که همان راه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de