Netflix بکشد Uncorked مرا به یاد یک داستان سرگرم کننده در مورد غیر متعارف حمایت از پدر من


Illustration for article titled Netflixs iUncorked/i Reminded Me of a Fun Story About Unconventional Support From My Father

عکس: نینا رابینسون (Netflix)

از آنجا که ما در حال همه گیر (یا باید باشد) در داخل خانه برای آینده قابل پیش بینی (با وجود انواع اهداف پیش بینی شده برای اوج سرایت و مسطح منحنی—shoutouts به homies دکتر Fauci و دکتر Birx میشم برخی از آنهایی که واقعی) مقدار فیلم و تلویزیون را نشان می دهد در حال تماشا است در مورد قرار دادن Netflix در تاریخ همتراز با زمین باد و آتش به عنوان یک عنصر طبیعی از زنده ماندن است. من کاملا مطمئنم که دیگران وجود دارد اما انجام یک جستجوی گوگل برای “عناصر طبیعی” منجر به بسیار گیج کننده نتایج تا برای سادگی خاطر اگر Maurice سفید نمی تماس با آن یک چیز این است که یک چیز است. بقیه در بهشت.

هفته گذشته در حالی که بررسی دقیق این عنصر طبیعی من آمد در سراسر به تازگی منتشر شده Netflix اصلی فیلم Uncorkedاست که در مورد یک جوان مرد سیاه و سفید از ممفیس, Tenn. نام الیاس (با بازی Mamoudou Athie) است که وارث-آشکار برای کباب کردن کسب و کار اگر رویای خود را برای تبدیل شدن به یک sommelier. پدرش لوئیس (Courtney B. Vance) کمتر از حمایت از پسرش اهداف به عنوان او شده است بتونه کاری او برای کمک به گسترش و در نهایت بیش از خانواده کسب و کار به عنوان یک جوان لوئیس بود. معلوم می شود یک جوان لوئیس کاهش یافته خارج از دانشگاه—درخواست پدرش—به کمک پدر خود و خانواده کسب و کار. مخلوط با برخی از خنده دار خانواده لحظات افسانه سیاه پدر یک آستر از لویی و پشتیبانی از مادرش سیلویا (Niecey نش), Uncorked یک فیلم خوب با برخی از جامد اجرای کمدی که در آن مورد نیاز و لحظات صمیمانه است که نگه داشتن شما احساسی سرمایه گذاری.

تبلیغات

در حالی که این فیلم تا حد زیادی در مورد یک مرد جوان تمایل به گام به شور و شوق خود را در هسته خود آن را واقعا در مورد یک پدر که می خواهد یک چیز برای او و یک پسر که می خواهد برای ایجاد مسیر خود را و بالا و پایین ارتباط وجود دارد که در بین آنها بیش از انتخاب ها و تصمیم گیری های زندگی. حتی در حالی که تماشای شما نمی تواند کمک کند اما می خواهم لوئیس برای حمایت از ایلیا که فقط در تلاش برای به دست آوردن پدرش تصویب به خودش باشد. در حالی که تماشای این فیلم و درگیر شدن در Facebook بحث با افرادی که تا به حال مشابه فاميلی مبارزه به ایلیا از آن ساخته شده من تأمل در خود من در رابطه با پدر من.

دلیل آن نبود چیزی شبیه به آن.

در حالی که من از تماشای این فیلم اشاره کردم به همسرم چه جالب آن است که به تماشای داستان مثل این است که من می دانم درست هستند و تنش است که به وضوح واقعی در حالی که نه قادر به ارتباط در همه. ببینید پدر من به عنوان آرام یک مرد به عنوان او است, شده بسیار, حمایت از همه چیز من اقدام کنم. و است که می گویند که او یک شرکت فعال در طول هر سفر—من می خواهم شروط که اکثریت قریب به اتفاق خانواده من تا به حال هیچ ایده ای در مورد VerySmartBrothas.com تا زمانی که به خوبی گذشته نقطه که در آن ما می تواند تلقی موفق—اما هرگز یک بار به من گفت که من نیاز به انجام این کار و یا که انتظارات خاصی وجود داشته است برای من. در واقع من احساس می کنم مثل من کل ارتباط با پدر و اعتقاد خود را و پشتیبانی برای من بهترین بود خلاصه این داستان که نا امید من برای سال های سال است که من شرط پدر من حتی نمی یاد داشته باشید.

جوانه زدن بازی.

یک بار پس از یک زمان طولانی نیست قبل (که به دروغ آن را احتمالا پانزده سال پیش ، در این نقطه) من از دیدن پدر و مادرم در خانه در مدیسون Ala., برای برخی از دلیل. من صفر خاطره از من وجود دارد اما این مهم نیست. آنچه مهم است این است: My پدر تصمیم گرفت تا من را به فرودگاه آن روز خاص.

تبلیغات

برخی از سریع backstory: پدر من یکی از کسانی که تا حد زیادی به من چپ به دستگاه های خود من. هر آنچه که من می خواستم به انجام, من مردمی که به من اجازه انجام آن از گرفتن درس ابزار به ترک آنها را به ورزش به تئاتر ، حتی زمانی که من تصمیم گیری در کالج وجود ندارد بسیاری از فشار و کشش در مورد جایی که من که قرار بود برای رفتن. این همه تصمیم من. آنها وجود دارد برای کمک به با هر آنچه که مورد نیاز بود اما من داده شد بسیاری از راه گریز در بسیاری از چیزها است. آنچه من به یاد داشته باشید پدر من که مصمم بود در مورد من چیدن عمده ای که اطمینان حاصل شود که من قادر به گرفتن یک شغل پس از فارغ التحصیلی مانند مهندسی یا ریاضی. زمانی که من به دانشگاه رفت و شروع کردم به کار کردن به عنوان یک مهندسی عمده و روشن به اقتصاد اما با ریاضی پیگیری است. من سپس به دانشکده سیاست عمومی در یک مدرسه است که تا به حال نسبتا دقیق آماری آهنگ. بنابراین من می تواند پیدا کردن یک کار که من انجام داد. من در بر داشت یک کار است که به من کار با اعداد بود که با قرار دادن من در درجه استفاده کنید. ماموریت انجام شد.

بازگشت به که سوار ماشین پدر من. آن را در حدود پانزده دقیقه از پدر و مادر’ خانه به هانتسویل, فرودگاه بین المللی. دانستن اینکه پدر من آن بود که احتمالا خیلی آرام سوار ماشین. و پس از آن از هیچ جا او سکوت را شکست و او را به عنوان معتاد به کار با یک سوال تصادفی و یا بیانیه ای که به نظر می رسد به بیرون آمدن از هیچ جا به عنوان این بود:

تبلیغات

“پسر شما همیشه فکر می کنم شما متمرکز بر همه اشتباه مسائل در زندگی ؟ شما خوب در موسیقی و نوشتن و تئاتر و artsy ، آیا شما فکر می کنم شما باید انجام داده اند که به جای آن از آنچه شما انجام می دهند در حال حاضر ؟ به نظر نمی رسد مثل شما مثل کار شما بسیار است.”

ذهن شما, من تصمیم به رفتن به این جهت من به دلیل راهنمایی و پیشنهاد به مطمئن شوید که من می تواند یک کار و در اینجا می رود پدر من تعجب اگر من باید فقط انجام می شود چیزی که واقعا مرا خوشحال است. نیازی به گفتن نیست, من اذیت شد به عنوان جهنم در حالی که همچنین خندیدن به این واقعیت است که پدر خود من در راه خود به من گفتن چقدر استعداد او فکر می کردم که اگر من می خواستم برای انجام کاری دیگر او می توان به حمایت از آن است.

تبلیغات

که به ذهن آمد در حالی که تماشای Uncorked; من آشنا با یک زندگی که در آن یکی از والدین به طور فعال خنثی رویاهای من. زندگی من کاملا مخالف است, اما من می دانم که این یک واقعیت برای بسیاری از مردمی; رسانه های اجتماعی به من نشان داده است که. من مدیون لطف پدر من که برای دادن آزادی به بهترین خود را در هر چه تلاش من را انتخاب کرد.

آن را آزاد. و آزادی است. و من از پدر من که. حتی اگر من به عنوان جهنم دیوانه در لحظه ای که فکر با صدای بلند اگر من نباید انجام کاری بهتر با زمان من و من و سوال من کل آموزشی حرفه ای. این خنده دار چگونه عشق گاهی اوقات کار می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im