نه هر کسی که در داخل خاک ما و نه هر یک از ما پس گرفته شده: ساعت مودی در همه حزب دیدار

نخست وزیر نارندرا مودی در روز جمعه اظهار داشت که نه چینی نیروهای نظامی در داخل خاک ما و نه هیچ یک از پست های ما اسیر شده توسط آنها را به عنوان او برگزار شد برگزار شد یک نشست که در آن رهبران در سراسر طیف سیاسی نمایش یک جبهه متحد در موضوع امنیت ملی است.

مودی گفت که 20 سربازان شجاع که گذاشته زندگی خود را در برخورد خشونت آمیز با نیروهای نظامی در Galwan دره لاداخ “درس برای کسانی که جرأت نگاه به سمت سرزمین مادری ما”.

“نه هر کسی در داخل خاک ما و نه هر یک از ما ارسال شده است. بیست از ما jawans شهید شدند اما کسانی که جرأت بهارات ماتا آنها درس” نخست وزیر گفت: بدون نام بردن چین است.

او thundered که نیروهای مسلح قادر به حفاظت از تمامیت ارضی کشور است. هند نیروهای مسلح باید توانایی به حرکت به بخش های متعدد در یک بروید ،

“آن است که آیا به کارگیری اقدام ضد عمل…هوا زمین و یا دریا و هر آنچه که نیروهای مسلح ما باید انجام دهید برای محافظت از کشور ما آنها را انجام خواهد داد او گفت:” در مجازی همه نشست با حضور رهبران 20 عمده احزاب است.

این جلسه برگزار شد و در نظر خشونت چهره با سربازان چینی در Ladakh را Galwan دره در ژوئن 15-16 که در آن 20 سربازان هندی جان خود را از دست. برخورد صورت گرفت به عنوان یک نتیجه از تلاش های سربازان چینی به طور یک جانبه تغییر وضع موجود در طول ده-تشدید تنش در شرق لاداخ هند گفته است.

هندی, ره گیری نشان داد که طرف چینی دچار 43 تلفات از جمله کشته و مجروح در برخورد خشونت آمیز.

او در سخنان پایانی مودی گفت: “امروز ما دارای این قابلیت است که هیچ کس نمی تواند چشم حتی یک اینچ از زمین ما. هند نیروهای مسلح باید توانایی به حرکت به بخش های متعدد در یک بروید. تا به حال کسانی که هرگز مورد سوال و یا متوقف شد و در حال حاضر ما jawans آنها را متوقف کند و هشدار می دهند آنها را در چند بخش است.”

نخست وزیر گفت که دولت با توجه به اهمیت توسعه زیرساخت ها برای حفاظت از مرزها.

“در چند سال گذشته برای حفاظت از مرزهای ما در حال حاضر با توجه به اهمیت توسعه زیرساخت ها است. نیازهای نیروهای مسلح ما توان آن را به هواپیماهای جنگنده پیشرفته, هلیکوپتر, موشک, دفاع, سیستم های که بیش از حد است که با توجه به اهمیت” او گفت:.

جلسه شروع با ادای احترام به سربازانی که جانشان را از دست دادند.

صحبت به مناسبت دفاع از وزیر Rajnath Singh وجود دارد گفت: هیچ شکست اطلاعاتی که منجر به خشونت رو کردن و از دست دادن زندگی است.

“وجود دارد هیچ اطلاعاتی شکست” سینگ گفت: با توجه به منابع به نقل از ANI. پاسخ او آمد و پرس و جو از کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی.

گاندی هدف دولت بیش از آن در دست زدن به “رسوخ” توسط چین در شرق لاداخ گفت: آن زمان از دست رفته “شکست خورده” را به استفاده از تمام راه های که منجر به از دست دادن زندگی 20 سربازان و پرسید که آیا وجود یک هوش شکست.

گاندی گفت که احزاب مخالف و مردم هنوز هم در تاریکی در مورد بسیاری از جنبه های بسیار مهم از بحران است.

علاوه بر مودی و سینگ صفحه اصلی وزیر Amit Shah خارجی وزیر امور S Jaishankar و وزیر دارایی Nirmala Sitharaman نیز در جلسه حضور داشتند. Thea بالا چهار نفر از وزیران تشکیل کابینه کمیته امنیتی به ریاست نخست وزیر.

کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی, NCP رهبر Sharad Pawar TRS رهبر K Chandrashekhar رائو, JD (U) رهبر Nitish کومار DMK را MK استالین YSR کنگره حزب YS Jagan موهان ردی و شیو سنا رهبر Uddhav Thackeray در میان کسانی که در جلسه حضور داشتند.

BJP جمهور JP Nadda مصرف کننده را د بریج CPIM را Sitaram Yechury BJP را Pinaki میشرا, TMC را Mamata بانرجی Akali Dal را Sukhbir بدل LJP را Chirag Paswan, Samajwadi حزب Ram Gopal Yadav BSP را Mayawati, RPI را Ramdas Athawale, NPP را کنراد Sangama, SKM را Prem سینگ Tamang و MNF را Zoramthanga.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de