نحمیا ‘نمو’ داگلاس – آوردن توجه در مورد ظهور بالقوه در شاهدانه صنعت

نحمیا ‘نمو’ داگلاس – آوردن توجه در مورد ظهور بالقوه در شاهدانه صنعت – شیوه زندگی

انتشار: Jun 29, 2020, 20:59 IST | همکاری محتوا | بمبئی

این است چگونه نحمیا ‘نمو’ داگلاس شد موفق کارآفرین و سرمایه گذار!

Nehemiah 'Nemo' Douglass

نحمیا ‘نمو’ داگلاس

سرمایه گذاران یکی از پویا ترین و هوشیار شخصیت که باید دقیق تعیین واقعی به دست آوردن و روش به طور یکسان است. او انباشته شده زیادی در این عرصه است و در حال حاضر به طور خود کار سخت و طاقت فرسا درخشان.

نحمیا “نمو” داگلاس آمریکایی سریال کارآفرین و سرمایه گذار. او موفق امروز بر اساس تجربه و تداوم در دانش در این تو رفتگی در دیوار. نحمیا کردم اولین موفقیت در سرمایه گذاری نشان داد تا از طریق بازار ارز خارجی است. خود نشاط برای کمک به مردم تحریک او برای افتتاح یک تجارت آنلاین آکادمی به نام سازندگان بازار, Inc است که به رشد 3500 فعال دانش آموزان در سراسر جهان.

او افاضه دانش بزرگ و آماده جزوات بصورت تمام وقت معامله گر که بهتر می داند که چگونه به سرمایه گذاری عاقلانه. آموزه های خود را کمک کرده اند بسیاری برای تبدیل شدن به خود وابسته کنید و سعی کنید دست خود را در چیزهای جدید هر روز, بنابراین به عنوان برای رسیدن به یادگیری در مورد پویا عرصه کسب و کار هر روز.

او یک گیک مسافر به همین دلیل در سفر خود به کلمبیا در سال 2019 ساخته شده او را کشف که این کشور در مسیر به تکامل برجسته تامین کننده ماری جوانا توسط 2025. مهاجر سرمایه گذار قرار داده تا با یک شیرجه رفتن در شاهدانه شرکت با شرکت آقایان شاهدانه شرکت است که در مسیر تولید 8 ارقام درآمد 2023.

صحبت کردن در مورد حشیش سپس یک بار فکر غیرقانونی ماده آن است که هنوز تلقی کنترل مواد مخدر تحت دولت فدرال دستورالعمل. اما ننگ است که در حال ریختن در سرعت نفس گیر و به نظر می رسد ماری جوانا در راه خود را به جریان اصلی. نحمیا حدس خود شرکت ثبت گونه های ماری جوانا در حال نحیف قطعه در دنیای پزشکی و تفریحی شاهدانه استفاده است.

آن را به یک دامنه بزرگ در آینده به ویژه در بخش دارویی. چون در حال ظهور یکی از بهترین پزشکی که یکی همیشه می توانید استفاده کنید و آن را به طیف وسیعی از انواع به حضور در پزشکی تو رفتگی در دیوار. او در راه خود را به ایجاد یک تاثیر با در آوردن توجه بهترین استفاده از شاهدانه پزشکی به عنوان دارو.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de