Neha Kakkar میان یکی از دوست داشتنی ترین و ترین-موفق خواننده امروز. او اتفاق افتاده است برای به اشتراک گذاشتن سفر از ریشیکش که او احساسی است. نیها در زمان طرفداران خود را به عقب به زمانی که او استفاده می شود به زندگی می کنند در یک اتاق اجاره ای در ریشیکش و در حال حاضر صاحب یک خانه ییلاقی وجود دارد.

به اشتراک گذاری تصاویر, Neha نوشت: “این خانههای ما خود را در حال حاضر در #ریشیکش و کش رفتن حق برای دیدن خانه ای که من در آن متولد شد” اضافه کردن در مورد خانه ای که او استفاده می شود به اقامت در اجاره قبلا. “در همان خانه ما Kakkar مورد استفاده قرار گیرد به ماندن در 1 اتاق داخل که مادر من تا به حال قرار دادن یک جدول بود که ما در آن اتاق کوچک. و آن اتاق هم نبود ما به خود ما پرداخت اجاره” ذکر Neha.

توضیح در مورد او ییلاقی نیها اظهار داشت: “و در حال حاضر هر زمان که من می بینم خود ما ییلاقی در همان شهر من همیشه احساسی است. #پشمالو #NehaKakkar بزرگترین لطف به خانواده من @sonukakkarofficial @tonykakkar مامان بابا ماتا Rani (خدا) و این قسمت من NeHearts و همه به خوبی wishers”

در اینجا او پست:

Neha گذشته دیده می شود در هند بت 10′. او در ارتباط با میزبان نشان می دهد Aditya Narayan برای یک مدت طولانی, اما آن را در نهایت تایید شد که این شایعات تمام شد اما برای TRPs نشان می دهد. نیها و Aditya حتی به نظر می رسد در یک موزیک ویدیو ‘ساحل گوا’ که همچنین برجسته Neha برادر تونی Kakkar.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im