نیاز به استرس در حالی که اجتماعی فاصله? آکادمی نشان می دهد #ColoringWithRuth E. کارتر


Best Costume Design winner for “Black Panther” Ruth E. Carter poses in the press room with the Oscar during the 91st Annual Academy Awards in Hollywood, California on February 24, 2019. ; “YORUBALAND” unrealized drawing from Ruth Carter

بهترین طراحی صحنه و لباس برنده برای “پلنگ سیاه” اموزش E. کارتر در اتاق مطبوعات با اسکار در طول 91 سالانه جوایز اسکار در هالیوود کالیفرنیا در 24 فوریه 2019. ; “YORUBALAND” تحقق نیافته نقاشی از اموزش کارتر
عکس: فردریک J. Brown (خبرگزاری گتی ایماژ), تصویر: آکادمی موزه تصاویر متحرک

من به کتاب رنگ آمیزی.

در واقع من بهترین دوست با استعداد من آرام برو پایین: هتاک بالغ کتاب رنگ آمیزی برای کریسمس چرا که او به من می شود.

تبلیغات

من هم خیلی به اموزش E. کارتر. منظورم این است که او یک افسانه است و دارای طراحی لباس برای برخی از مورد علاقه خود را سیاه و سفید الاغ فیلم. باید بگم خیلی با حال بود لعنت به در اتاق که tاو آکادمی در نهایت قرار دادن برخی از احترام نام او و تعلق او اسکار بهترین طراحی صحنه و لباس برای او زرق و برق دار, کار در پلنگ سیاه.

به همین دلیل من هیجان زده برای دیدن که طراح افسانه ای بود و همکاری با tاو آکادمی موزه تصاویر متحرک برای برجسته کردن زیبایی از تاریخ و هنر خود را با #ColoringWithRuth پروژه. هر هفته در این موزه اولین جدید رنگ آمیزی صفحات شامل تصاویر است که در دسترس خواهد بود برای چاپ و یا رنگ از گوشی های هوشمند خود را با استفاده از برنامه های مانند Recolor موجود در iOS و آندروید.

تبلیغات

در واقع این راه مناسب برای جشن کارتر 60th birthday بود که در مارس 10.

گفت: کارتر از پوشش, عکس فوق با عنوان “Yorubaland”: “ترکیب زیبایی شناسی از سراسر قاره آفریقا از شمال به جنوب. جشن یک شکل از روح خلاق. تصور با طرح و رنگ است که تحت تعقیب مبدا.”

هر چند ما خود منزوی و اجتماعی فاصله ما هنوز هم می توانید پیوند از دور چون tاو آکادمی دلگرم کننده است هر کس به سهم کامل خود را رنگارنگ آثار هنری توسط tagging @academymuseum و با استفاده از هشتگ #ColoringWithRuth. آکادمی خواهد شد و سپس خود را انتخاب کنید faves به ویژگی های خود را در صفحات رسانه های اجتماعی.

تبلیغات

ما در حال حاضر جاسوسی یکی ناز!

تبلیغات

“آن احساس می کند مانند کار من نبوده است بیهوده” کارتر اخیرا گفت: تب و تاب بودن در مرجع به طور مستقیم شاهد تاثیر کار او تا به حال در افراد جوان است. “که وجود دارد کسی بود که من برای رسیدن به پشت و نفوذ آن که همان شور و شوق و قدرت است که من احساس کردم در مورد انجام کار دیگران در حال دریافت کار. و این بهترین من می تواند به من بدهید.”

تبلیغات

کارتر بهترین است که بهترین…و آن را یک افتخار برای دریافت هر گونه هدیه او ارزانی نزد ما است.

شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد این پیش بینی مشارکت و دانلود تصاویر به رنگ در academymuseum.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im