نیاز به دومین حزب در BMC بعد از شیو سنا: NCP رهبر Ajit Pawar

ماهاراشترا معاون وزیر Ajit Pawar گفت که کنگره ملی حزب کارگران باید به کار سخت را امتحان کنید “بیا دوم در آینده BMC انتخابات” است که به جای برنامه ریزی شده در سال 2022 اضافه کرد که برای اولین بار از جای خود محفوظ است و شیو سنا.

“شیو سنا شماره یک حزب در BMC و آنها باید باقی می ماند وجود دارد که آنها ما داد شرکای اما NCP باید سعی کنید دوم آمده در آینده BMC انتخابات” Pawar گفت: در حالی که پرداختن به NCP کنوانسیون.

او همچنین گفت: NCP کارگران است که باید وجود داشته باشد هیچ “تصورات غلط و یا سوء تفاهم” در مورد اتحاد خود شریک در دولت شیو سنا, به عنوان آنها را به “مسابقه انتخابات با هم.”

“NCP کارگران باید تصورات غلط و یا سوء تفاهم در مورد همکاران ما به دلیل در روزهای آینده ما باید به مسابقه انتخابات با هم,” او گفت:.

BMC انتخابات به جای برنامه ریزی شده در سال 2022. در حال حاضر شیو سنا توسط حزب حاکم در BMC با 92 Corporators. کنگره 30 Corporators و NCP 9.

ماه گذشته با قرار دادن ایدئولوژیک خود تفاوت کنار NCP-کنگره-شیو سنا ائتلاف تشکیل دولت در ماهاراشترا.

در نوامبر 23, NCP رهبر Ajit Pawar تا به حال متفقین با Bharatiya Janata Party (BJP) و در زمان ادای سوگند به عنوان معاون وزیر تحت سپس BJP وزیر Devendra Fadnavis. این دو مرد دولت می تواند گذشته فقط 80 ساعت به عنوان Pawar استعفا داد.

BJP و شیو سنا جنگیدند انتخابات هم بود و راحت اکثریت برای تشکیل دولت اما دو طرف نمی رسیدن به هر گونه توافق در “50-50 فرمول’ که منجر به شکستن روابط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>