هند روز یکشنبه گفت که یک مسئله جدی است که نیاز به خطاب است که از تعطیلات از سرزمین های غیر قانونی و به زور اشغال شده توسط پاکستان اضافه کرد که جامو و کشمیر (J&K) در ادامه به بخشی جدایی ناپذیر از هند است. وزارت امور خارجی (MEA) سخنگوی Raveesh کومار ساخته شده یک سری از اظهارات در رابطه با بیانیه های صادر شده توسط سازمان ملل متحد دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ پیش از آن در اسلام آباد است.

در اوایل این روز شورای امنیت سازمان ملل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: اسلام آباد که این مهم برای هر دو کشور هند و پاکستان به د-تشدید “نظامی و شفاهی” و ورزش “حداکثر خویشتن داری”. دبیر کل سازمان ملل است که در چهار روز سفر به کشور, در میان تنش بين دو هسته ای همسایه است.

در این روز MEA Raveesh کومار در واکنش به این اظهارات گفت که هند موضع تغییر نکرده است. “هند موضع تغییر نکرده است. جامو و کشمیر بوده است و ادامه خواهد داد به بخشی جدایی ناپذیر از هند است. این مسئله ای است که نیاز به خطاب است از تعطیلات از سرزمین های غیر قانونی و به زور اشغال شده توسط پاکستان” MEA Raveesh کومار گفت: در حالی که در پاسخ به اشاره به این حادثه تلخ’ اظهارات در اسلام آباد است.

بیشتر او اصرار داشت که سازمان ملل متحد نیاز به تاکید در پاکستان ضروری برای پایان دادن به تروریسم مرزی در برابر هند است.

“ما امیدواریم که دبیر کل سازمان ملل متحد تاکید بر ضروری برای پاکستان را معتبر پایدار و برگشت ناپذیر اقدام به پایان دادن به تروریسم مرزی در برابر هند را تهدید می کند که حق زندگی از مردم هند” MEA, گفت:, و اضافه کرد که هیچ نقش و یا دامنه برای هر “شخص ثالث میانجیگری” در این سناریو.

“مسائل بیشتر اگر هر گونه خواهد بود مورد بحث دو طرفه. هیچ نقش و یا دامنه را برای شخص ثالث میانجیگری” او گفت:.

هند بارها اصرار داشت که جامعه بین المللی باید به پاکستان با حمایت از تروریسم به طور جدی در حالی که گفت که وجود دارد بدون نیاز به هر گونه واسطه گری در کشمیر موضوع است.

امروز قبل از پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار با وزیر خارجه پاکستان شاه محمود قریشی دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت که او “عمیقا نگران” این وضعیت در جامو و کشمیر و تنش در امتداد خط کنترل.

“دیپلماسی و گفت و گو باقی می ماند تنها ابزار است که تضمین صلح و ثبات با راه حل های مطابق با منشور ملل متحد و قطعنامه های شورای امنیت” اشاره به این حادثه تلخ به خبرنگاران گفت:.

او تأکید اهمیت برای “de-تشدید هم از نظر نظامی و شفاهی” در حالی که صحبت کردن در مورد روابط بین پاکستان و هند است.

اشاره به این حادثه تلخ کرد و گفت: “بارها و بارها بر اهمیت ورزش حداکثر خویشتن داری”.

“من پیشنهاد من خوب دفاتر از ابتدا. من آماده هستم برای کمک به اگر هر دو کشور موافقت خود را برای میانجیگری,” او گفت:.

تنش بین هند و پاکستان مشخصی پس از دهلی نو به ان منتهی به ویژه وضعیت جامو و کشمیر در روز 5 اوت سال گذشته است. هند”s تصمیم برانگیخته واکنش پاکستان که روابط دیپلماتیک خود را کاهش داد و اخراج هند فرستاده.

هند در دفاع از آن حرکت کرد و گفت: این وضعیت ویژه مقررات تنها به افزایش تروریسم در جامو و کشمیر.

“این کشور در زمان تصمیم abrogation از ماده 370 که تا به حال تنها با توجه به تجزیه طلبی و تروریسم که دولت” نارندرا نخست وزیر گفت: در ماه اکتبر سال گذشته است.

سازمان ملل متحد و رئیس گفت که مسئله کشمیر حل و فصل شود باید با توجه به قطعنامه سازمان ملل متحد.

“UNMOGIP (ناظران نظامی سازمان ملل متحد در هند و پاکستان) باید با توجه به رایگان دسترسی داشته باشید. آن است که در حال حاضر وجود دارد بر طرف پاکستان و همچنین باید داده شود از طرف دیگر” او گفت:.

“ما یک موقعیت است که قطعنامه های سازمان ملل (در کشمیر) باید اجرا شود وجود دارد باید آتش بس (در LoC) و حقوق بشر باید محترم شمرده شود,” او گفت:.

هند مدعی است که UNMOGIP به احترام آن سودمند و بی ربط است پس از Tanir توافق و متعاقب استقرار LoC.

هند را رد کرده است هر شخص ثالث مداخله به مسئله کشمیر و نگهداری که همه برجسته مسائل در هند و پاکستان, روابط باید دو طرفه.

در ماه اوت سال گذشته نخست وزیر مودی قاطعانه رد هر دامنه را برای شخص ثالث میانجیگری در کشمیر گفت: این یک موضوع دو جانبه بین هند و پاکستان و “ما”t می خواهید به زحمت هر کشور ثالث”.

(با PTI ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im