Nederland را کربو اتاق به ارمغان می آورد مینی جشنواره پرنیان به آن فضای زیادی

توسط Kalene McCort, روزانه, دوربین

پس از سال 2016 کربو اتاق تحویل داده فراموش نشدنی نشان می دهد با کیفیت صدای استثنایی. از تعجب کاربران با یک راز فرفره های رشته پنیر حادثه در عرض فقط چند ماه از افتتاح به میزبانی songstress Joan Osborne برای یک شب که برجسته روح باب دیلن را پوشش می دهد در سال 2019 به 514-صندلی محل بوده یک قرعه کشی برای concertgoers در سراسر طیف مقدم و out-of-towners به دنبال دریافت یک طعم و مزه از خودانگیختگی بالاتر از ارتفاع و سبکبار مربا.

در حالی که سابق ساخت و ساز-تجهیزات انبار تبدیل شده و دولت از-هنر سالن کنسرت دیگر نمی تواند میزبان شانه به شانه داخلی را نشان می دهد کارکنان نمیفهمد یک راه برای نگه داشتن موسیقی رفتن در یک مقیاس کوچکتر — در حال حاضر است.

روز جمعه هرمان Clan — یک گروه سه نفره متشکل از وینس هرمان از پس مانده ماهی قزل آلا سیلاس هرمان از Gipsy ماه و کالین هاف پیشگام مادر انجام خواهد شد خارج است. شنبه, Boulder, بر اساس گروه فلش کوه سیل و برادران بیل و John McKay برای بازی چهارم جولای به عنوان بخشی از محل اجتماعی دور سری کنسرت.

“ما بسیار خوش شانس است که ما باید یک پارکینگ بزرگ” گفت: کربو اتاق صاحب پیتر Fiori. “این است که واقعا فقط یک چیز کوچک برای Nederland خدمه به خارج از خانه های خود. ما در حال تلاش برای آوردن حالت عادی بازگشت به همسایگان و دوستان.”

Fiori خریداری فوتبال گچ و مشخص تعیین شده “محافل اجتماعی” و فضاهای پارکینگ که در آن طرفداران موسیقی می تواند جمع آوری. تا 40 خودرو با حدود 100 نفر می توانید لذت بردن از هوای تازه, ديد کوه و یک شب از آهنگ.

نوازندگان محلی که در حال حاضر بازی های موقت 20-توسط-12-foot, هوای آزاد, مرحله شامل درک Dames Ohl, دنی شفر مت فلاهرتی گروه, صاف, پول ژست و اعضای دهم کوه را بدست آورد.

در حالی که این آخر هفته جمعیت فروخته شده را به لذت بردن از این جشنواره فضای Fiori نیست و کاملا مطمئن شوید که چه آینده نگه می دارد برای این کنسرت در فضای باز مجموعه ای است که راه اندازی در اواخر ماه مه.

“آن را مانند یک مایع وضعیت” Fiori گفت. “من بدست PPP وام برای نگه داشتن کارکنان پرداخت می شود. هیچ یک از ما هر گونه ایده آنچه در چند ماه آینده به ارمغان خواهد آورد.”

سبز-طراحی ساختمان است که هم خانه یک استودیوی ضبط — و قبل از همه گیر شد اجاره ای برای عروسی, حوادث شرکت های بزرگ و خصوصی — بسته شده به جز آشپزخانه و نوار.

“ما پایبند به CDC و دولت دستورالعمل و رفتن بالا و فراتر از آن دستورالعمل” Fiori گفت. “ما سه پارکینگ مسئولین است که مطمئن شوید که ماسک هستند.”

برخی از شرکت کنندگان لذت بردن از نشان می دهد از تخت کامیون خود را و یا راه اندازی اردوگاه صندلی و پتو. متنوع نوشیدنی و غذا منو فراهم می کند گزینه های است که فراتر از میانگین امتیازات.

بلیط در محل نشان می دهد فروش در عرض چند ساعت یک بار اعلام کرد — عمدتا به Nederland مردم محلی به دنبال مبارزه با تب کابین در درخت-نقطه چین بسیاری است.

“همیشه وجود خواهد داشت تقاضا برای موسیقی” Fiori گفت. “ما فقط باید برای دیدن آنچه که سالن می توانید سوار بر این ، من فکر می کنم خلاقیت خواهد شد تا درجه یک.”

از درایو در جشنواره به منظقه کنسرت — مردمی که در آن می توانید سفارش جلوی خانه عملکرد از یک موزیسین — مروج سالن کنسرت صاحبان و هنرمندان در ادامه به ارائه an out-of-the-محل رویکرد برای سرگرمی زندگی می کنند.

“این واقعا خشن” Fiori گفت. “ما همه فقط تلاش برای زنده ماندن اما نوازندگان در حال گرفتن ضرب و شتم ، نوازندگان در اجرای زنده را به فرفره است.”

در حالی که آینده از کربو است سری کنسرت ناشناخته باقی مانده با توجه به افزایش coronavirus شماره Fiori امیدوار به ادامه خدمت takeout در روزهای جمعه و شنبه حتی اگر این نشان می دهد که نمی رفتن. خدمات تحویل خواهد بود همچنین یک گزینه برای مردمی برای لذت بردن از کربو را توده کیک خرچنگ کوکتل و دیگر عرضه آشپزی تهیه شده توسط خود آشپز Lauran شوالیه.

فلش کوه سیل نقش روباه تئاتر. (ارائه شده توسط Derek مایل)

Keep on keepin’ در

روز شنبه تعطیل خواهد بود و تنها دومین اجرای زنده پس از ماه ژانویه برای فلش کوه سیل. گروه اجتماعی انجام دور نشان می دهد در میشواکا آمفی تئاتر در بللوو روز پنج شنبه با دهمین کوه را بدست آورد و بیل مک کی.

“من شده اند انجام زندگی می کنند تقریبا هر آخر هفته پس من 18 سال و در حال حاضر من 25 تا این شده است متفاوت برای اطمینان و قطعا یک تنظیم برای مقابله” گفت: لوگان سبز و گیتاریست و خواننده برای فلش کوه سیل. “من یک کمال گرا و فعال فرد در مورد موسیقی من در حال حاضر وجود دارد بسیار به انجام در مورد وضعیت اما به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.”

در آوریل سبز در زمان شخصی خود را در Facebook صفحه برای درمان طرفداران به بیش از 30 دقیقه از آکوستیک اصل و آشنا را پوشش می دهد. در یک زمان که در آن مردمی شده اند اشباع توسط livestreams سبز است که بیش از هیجان زده بود به انجام به مخاطبان به زندگی در فرد یک بار دیگر.

“گوزن کانادایی اتاق یک در کلاس جهانی خدمه و در حال کار بسیار سخت به خود را در تابستان در فضای باز کنسرت سری به عنوان لذت بخش و سرگرم کننده که ممکن است” سبز گفت. “همه ما در فلش کوه سیل زده می شوند و به دنبال به جلو به یک بخشی از آن را در یک شب بزرگ.”

در حالی که این خواهد بود که فلش کوه سیل دوم نشان می دهد در بیش از شش ماه عضو تصمیم گرفته اند به کمک همه نکته حاصل به زندگی ماده 5280.

“تعامل و نور افکن پس به صحبت می کنند است بزرگتر از همیشه در حال حاضر و اینها چیزهایی هستند که شما زندگی می کنند به عنوان یک نوازنده” سبز گفت. “شما می توانید احساس هیجان تازه و سرگرم کننده است. من فقط خوشحال می شود به هر حال ما می توانیم برای انجام این کار ما قطعات با خیال راحت و به نگه داشتن آن امن و سرعت برای همه ما است.”

برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد کربو اتاق بایگانی اطلاعات و گزینه های تحویل و ممکن است در آینده را نشان می دهد بازدید از آن وب سایت و یا تماس 303-258-3637.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de