نزدیک به نیمی از کلرادو coronavirus مرگ و میر وابسته به مسکونی امکانات مراقبت از بهداشت دولت نشان داده

نزدیک به نیمی از کلرادو مرگ و میر ناشی از COVID-19 گره خورده به مسکونی امکانات مراقبت های بهداشتی با توجه به تازگی منتشر شده وزارت امور خارجه داده و برخی از ساکنان و خانواده های عصبی هستند که خود را در خانه های سالمندان’ اقدامات احتیاطی کافی نیست برای جلوگیری از این ویروس’ ادامه داد: گسترش یافته است.

کلرادو وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست در روز شنبه گزارش شده به عنوان بسیاری از 176 ساکنان امکانات مراقبت های مسکونی بر این باور هستند که فوت کرده اند از کروناویروس جدید از جمله 137 آزمایشگاه تایید موارد و 39 که در آن ساکنان نشان داد علائم ویروس جدید اما جان قبل از اینکه تست شده است.

کسانی که در ترکیب موارد حساب برای 49 درصد از کلرادو 357 مرگ و میر نسبت به COVID-19 همانطور که از چهارشنبه.

هر چند ساکنان خانه های سالمندان و دیگر امکانات برای اختصاص یک درصد از مرگ و میر آنها فقط ساخته شده تا بخش کوچکی از کل موارد. دولت گزارش 632 تایید و یا احتمالی coronavirus موارد در دراز مدت مراقبت از امکانات — کمتر از 8 درصد از 8,280 موارد تایید شده در سطح ایالت.

روز چهارشنبه وزارت امور خارجه گزارش شیوع بیماری در 79 امکانات مراقبت های بهداشتی, شیب افزایش از پایان ماه مارس زمانی که کمتر از 10 معتقد بودند که حداقل یک COVID-19 بیمار است. ایالت کلرادو تعریف شیوع به عنوان حداقل یک مورد تایید شده در مرکز, اگر نفر دیگر نیز در حال نشان دادن علائم.

چهار کلرادو امکانات — همه در گریلی و شفق قطبی — گزارش COVID-19 مرگ و میر در دو رقمی:

  • گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس مرکز بهداشت و درمان در گریلی با 18 کشته و 38 مورد
  • Cherry Creek پرستاری در مرکز شفق با 14 کشته و 51 مورد
  • درخت عرعر ایجاد کرد در شفق با 10 کشته و 36 مورد
  • Fairacres مانور در گریلی با 10 کشته و 26 نفر

رژیم صهیونیستی. Jared پلیس روز چهارشنبه گفت که بهتر حفاظت از مردم ساکن در خانه های سالمندان و همچنین دیگران در معرض خطر به دلیل شرایط بهداشتی و یا پیشرفته سن یک مرحله حیاتی قبل از اقتصاد کشور می تواند شروع به بازگشایی شده است.

کلرادو را انتشار داده ها در مورد شیوع کروناویروس مسکونی در مراقبت های بهداشتی سایت های اصلاح تاسیسات و کارخانه ها هر چهارشنبه. “ما در حال تلاش برای بازیگران گسترده خالص در ارائه شفافیت بیشتر در گزارش اطلاعات” پلیس گفت:.

در سراسر کشور حداقل 3,800 مردم در 2,500 تسهیلات مراقبت دراز مدت فوت کرده اند از COVID-19 با توجه به نیویورک تایمز. اعداد تقریبا قطعا دست کم گرفتن واقعی تلفات پس از برخی از ایالات آمریکا نیست و گزارش داد که چگونه بسیاری از مرگ های اتفاق افتاده در بهداشت و درمان-مراقبت از تنظیمات.

این ویروس کشنده ترین برای افراد مسن و کسانی که با بیماری های مزمن که بسیاری از مردم از تسهیلات مراقبت دراز مدت. ساکنان خانه سالمندان نیز تمایل به شدت وابسته به کارکنان برای کمک در حمام کردن پانسمان و دیگر فعالیت های روزانه است که باید انجام شود تا از نزدیک, افزایش احتمال میکروب به گسترش است.

“چه هستم من قرار است انجام دهید؟”

برندا Dikes است در قرنطینه مسا ویستا از بولدر ارشد مرکز زندگی با هم اتاقی است که سرفه بیش از یک هفته است.

حسن نیت ارائه میدهد از خانواده برندا Dikes

برندا Dikes دارای سوفی ویلسون در این عکس بدون تاریخ.

او در ابتدا نسبت سرفه به او همخانه عادت سیگار کشیدن اما وضعیت در زمان نگران کننده به نوبه خود بیش از آخر هفته عید پاک در زمانی که هم اتاقی او شروع به در حال اجرا یک تب. که در آن نقطه کارکنان شروع به گفتن ساکنان به پوشیدن ماسک های خانگی برای حذف مبلمان از زمینه های مشترک برای کاهش شانس افراد جمع, او گفت:.

مسا ویستا گنجانده نشده در لیست امکانات با شیوع منتشر شده توسط دولت هر چند Boulder County بهداشت عمومی دریافت یک گزارش که دو تن از اعضای هیات آزمایش مثبت برای COVID-19 مارس در 6. دو ساکنان نیز باید آزمایش مثبت از آن پس با توجه به این شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

مدیران برای خانه سالمندان مراجعه کننده به سوالات Vivage ارشد زندگی می کنند که صاحب مسا ویستا و دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت در کلرادو. نمایندگان برای Vivage نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر از دنور پست.

Dikes که دارای شرایط بهداشتی مزمن است که می تواند جای او را در معرض خطر عوارض گفت: احساس امنیت نمی قرنطینه با او هم اتاقی که آزمایش مثبت برای COVID-19 روز چهارشنبه. او امیدوار است که آنها می توانید به اتاق های جداگانه اما تا کنون شنیده ام که آنها باید برای با هم ماندن تا زمانی که هم اتاقی خود را بازیابی.

مراکز مدیکر و مدیکید خدمات توصیه می کنند که امکانات جداگانه ساکنان تایید به COVID-19 کسانی که آنها هیچ دلیلی برای باور آلوده می شوند و کسانی که در معرض اما هنوز علائم نشان داده شده.

“شما یک مقدار زیادی از سوالات در ذهن خود را: چه هستم من قرار است انجام دهد و آنچه را من باید انجام دهید؟” Dikes گفت.

کارکنان به شمار خطر در معرض خطر است

دولت قبلا تخمین زده است که به عنوان از آوریل 5 ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت حدود دو نفر از هر پنج مرگ و میر ناشی از COVID-19 در کلرادو. که با وجود تلاش برای حفظ این ویروس را با محدود کردن غیر ضروری بازدید کنندگان و به جداسازی آلوده و unexposed ساکنان از جمله حرکت ساکنان که آزمایش منفی از تسهیلات با شیوع به یکی که نشده تا به حال هر گونه موارد است.

حداقل یک شرکت مطمئن زندگی کمک است نیاز به ساکنان جدید برای تست منفی و موافقت با نظارت روزانه برای علائم به ویروس را از آن چندین امکانات در حومه دنور.

آنچه ممکن است به نظر می رسد نسبتا کوچک اشتباهات در کنترل عفونت در مرکز پرستاری می تواند باعث مشکلات عمده.

ژانویه بازرسی از مسا ویستا پیدا کردم 16 ساکنان مجبور به آنفولانزا مانند علائم و هشت تا به حال تایید موارد آنفلوانزا با توجه به سوابق دولت. بیش از نیمی از موارد تایید شده در اتاق تمیز توسط همان خانه دار که اشتباهات مانند فراموش کردن خود را تغییر دهید دستکش یا پاک کردن دستگیره درب — هر چند که ثابت نمی کند او به گسترش ویروس آنفولانزای بین آن اتاق.

یکی دیگر از عوامل پیچیده است که برخی از افراد می تواند انتقال این ویروس قبل از توسعه علائم ساختن آن دشوار می شود که برخی از کارکنان در نمی آوردن این ویروس با آنها به کار می کنند.

Dikes گفت: او قدردانی کارکنان که نگه داشته به آینده به کار می کنند. مصرف آن را طولانی تر برای دریافت کمک از آنجا که بسیاری از کارکنان را به نام بیمار, اما بسیاری از کسانی که در حال انجام همه چیز آنها می توانند او گفت:.

“من خیلی خدا را شکر به آنها را در آینده به من کمک کند چرا که آنها می تواند بیمار,” او گفت:.

Join our Facebook گروه برای آخرین به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de