نزدیک به 450 دهلی پلیس آزمایش مثبت برای COVID-19 تا کنون 246 هنوز هم تحت درمان

نزدیک به 450 jawans و مقامات پلیس دهلی آلوده شده اند با کروناویروس در حالی که یک پلیس تسلیم کرده است به COVID-19.

دهلی سوم بدترین متاثر از دولت/UT در این کشور پس از ماهاراشترا و تامیل نادو. آن است که تا کنون ثبت شده 15,257 COVID-19 موارد در حالی که 303 نفر فوت کرده اند با توجه به این بیماری است.

دهلی نو پرسنل پلیس که مشغول به کار بر روی زمین برای اجرای مستند نشده اند در سمت چپ دست نخورده از شدت بیماری های عفونی.

با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط پلیس دهلی 196 نفر پلیس را بهبود در حالی که 246 هنوز هم تحت درمان در بیمارستان های شهرستان.

بیش از 1200 پلیس که تا کنون آزمایش شده است برای کوروناویروس.

در حالی که پایین پله پرسنل بدترین متاثر از همه گیری آن در امان نیست مقامات بالا از جمله IPS. حداقل هفت SHOs باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در حالی که دو IPS افسران اضافی DCP از Shahdara و DCP از شمال دهلی نو – باید قرارداد این بیماری است.

در سوالات مطرح شده در مورد تعداد زیادی از عفونت در میان پلیس و مقامات ارشد گفت که آنها کار بر روی زمین به عنوان جبهه رزمندگان که باعث افزایش احتمال عفونت است. آنها در حال کار به عنوان هر یک سیستم چرخش و شیفت ثابت شده اند تا در مورد عفونت تماس با ردیابی آسان تر می شود.

اداره پلیس نیز در نظر گرفتن اقدامات مختلف برای تقویت سیستم ایمنی بدن از پلیس, از جمله به طور منظم در کلاس های یوگا و kadha تجویز شده توسط AYUSH وزارت.

برای مقابله با چالش های روانی, پلیس داده شده جلسات مشاوره با روانشناسان.

اگر هر پرسنل تست مثبت او داده شده است کمک های مالی از 10 ، 000 تومان بلافاصله از پلیس دهلی صندوق رفاه در حالی که 10 تومان لاخ داده شده است در مورد مرگ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>