حدود 1200 نفر در کلرادو فوت کرده اند با COVID-19 در سیستم های خود را, مقامات بهداشتی می گویند

کلرادو مقامات بهداشت در روز شنبه گزارش داد 1,192 نفر فوت کرده اند با COVID-19 در سیستم های خود را و که مرگ-گواهی داده ها نشان می دهد 878 مرگ و میر به علت ویروس.

روز جمعه گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست نونما راه آنها گزارش مرگ و میر مربوط به کروناویروس جدید, لیست, تعداد کل مرگ و میر است که در آن فرد تا به حال قرارداد این ویروس و همچنین تعداد مرگ و میر است که می توان به طور مستقیم به COVID-19.

شده اند وجود دارد 3,866 مردم در بیمارستان بستری پس از وقوع اولین بار تایید کرد در دولت در اوایل ماه مارس هر چند تنها 517 نفر در بیمارستان بستری شدند با علائم این بیماری همانطور که از شنبه بعد از ظهر, دولت, داده ها را نشان می دهد. که تعداد کمی بالاتر از روز جمعه در مجموع نشان 497 نفر در بیمارستان بستری شدند برای COVID-19 اگر آن را هنوز هم به طور قابل توجهی پایین تر از مارس اوج در اواسط 800s.

حداقل 36 نفر از جمعه هم رفت خانه و یا انتقال به یک سطح پایین تر از مراقبت مانند یک مرکز توانبخشی.

علاوه بر این که از روز شنبه وجود دارد 363 مراقبت ويژه هواکش استفاده می شود در سراسر کشور را از 463 یک ماه پیش با توجه به دولت داده است.

بیش از 21,600 مردم باید آزمایش مثبت یا اعتقاد به COVID-19 بسیار عفونی بیماری تنفسی باعث می شود توسط ویروس هر چند مقامات بهداشتی باید گفت که تعداد واقعی است به احتمال زیاد به مراتب بالاتر است.

مقامات ثبت 4,471 آزمون در روز جمعه به عنوان دولت رمپ تا توانایی های خود را برای بهتر مسیر ویروس. تست میزان — 78.5 آزمون در هر 100000 نفر در هر روز بهبود یافته است, به شدت از زمان شروع این بیماری همه گیر اما همچنان حدود نیمی از 152-هر-100,000 روزانه تعداد که کارشناسان بهداشت می گویند لازم است با خیال راحت به نظارت بر شیوع بیماری است.

خیلی از تست متمرکز شده است در ارشد امکانات زندگی و دیگر مراقبت از خانه. مقامات تایید کرده اند شیوع بیماری در 222 امکانات در سراسر کشور نه بیشتر از روز قبل.

وزارت بهداشت دولت اعلام جدید در مجموع روزانه از coronavirus مرگ و میر و تایید موارد بر اساس آنچه گزارش شده تا از کلرادو شهرستانهای; هر چند مرگ و میر و مثبت نتایج آزمون ممکن است اعلام کرد در یک روز خاص ممکن است آنها رخ داده است هر زمان در گذشته و فقط در حال حاضر در حال گزارش به دولت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de