NDAs نیست فقط یک بلومبرگ چیز: برنی ساندرز گروه مبارزات انتخاباتی به کار گرفته تبعیض نژادی اتهامات با عدم اطلاع توافق


عکس: اسکات اولسون (گتی ایماژ)

آن بوده است و فقط حدود یک هفته و نیم پس از سن. الیزابت وارن رفت و تمام راه را در در سابق نیویورک شهردار مایک بلومبرگ بر استفاده از عدم اطلاع توافق در برخورد با آزار و اذیت جنسی/حمله به اتهامات در آخرین دموکراتیک اولیه بحث است. به نظر می رسد که بلومبرگ را ندارد تنها انتخاباتی است که با استفاده از NDA را برای سرپوش گذاشتن بر اشتباهات خود است.

با توجه به AP اخباردیابت برنی ساندرز — که اغلب تبلیغ به عنوان یک حقوق مدنی متحد است و در حال حاضر تقاضاهای مصرانه برای رای به همراه همکار خود را اولیه نامزدهای تاسیس یک گروه که استفاده کرده هم از نظر قانونی الزام آور “پستی آن” قرارداد وادار کردن مردم به سکوت در مورد نژاد پرستی آنها را تجربه کرده ام در حالی که کار در ورمونت سناتور مبارزات انتخاباتی.

تبلیغات

از AP اخبار:

سیاسی گروه حمایت از تاسیس توسط برنی ساندرز وارد یک توافقنامه nondisclosure با یک آمریکایی آفریقایی تبار مشاور سیاسی که بارها او را از بحث در مورد یک طرح دعوی در دادگاه ادعا تبعیض نژادی در سازمان و ورمونت سناتور 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.

این مشاور Tezlyn فیگارو تایید وجود عدم اطلاع توافق به آسوشیتد پرس بدون ارائه جزئیات بیشتر.

این معامله به یک 2019 طرح دعوی در دادگاه است که در آن فیگارو گفت که او از کار اخراج شد Sanders-ایجاد گروه های سیاسی انقلاب ما یک سال پیش از آن با توجه به نژاد و در “تلافی شکایت در مورد سازمان درمان نسبت به او و آفریقایی-آمریکایی است.” طرح دعوی در دادگاه حل و فصل شد در خارج از دادگاه برای مقدار نامعلومی از پول است. اگر طرح دعوی در دادگاه انجام شد و در انقلاب ما در آن گنجانده شده است گسترده انتقاد از ساندرز’ کمپین استدلال سفید رهبری کارکنان “متهم شده بود از نژاد پرستی” توسط کارکنان و موفق به تعامل سیاه رای دهندگان.

در سال گذشته ساندرز اذعان و عذرخواهی برای از بدرفتاری با زنان و مردم رنگ که مشغول به کار در کمپین 2016 و همراه با مشاوران عهد کرده است که تا سال 2020 اجرا برای ریاست جمهوری نمی خواهد گرفتار چنین مسائل به عنوان اقدامات اصلاحی تصویب شده و ساندرز در کلمات خود در حال ساخت یک “چند نژادی, چند, نسل جنبش” برای شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“به زنان در کمپین ما بودند که مورد آزار و اذیت و یا جامعه من عذر خواهی” ساندرز گفت: سال گذشته است. “ما استانداردهای ما و روش ما پادمان به وضوح ناکافی است.”

تبلیغات

لازم به ذکر است که ساندرز بود خیلی بیشتر توبه در عذرخواهی خود را نسبت به او در زمانی که او در ابتدا در پاسخ به 2016 اتهامات گفتن CNN او به سادگی یک “کمی شلوغ در حال اجرا در سراسر کشور را به تلاش برای این مورد است.”

اما ساندرز’ نگرش جدید نسبت به مبارزات انتخاباتی خود را از دست داده و بدرفتاری اتهامات و نذر خود را به انجام بهتر به نظر می رسد به سقوط تخت با کارشناسان حقوقی که می گویند که هر گونه استفاده از NDA را تضعیف هر گونه تلاش برای بهبود شرایط.

تبلیغات

“هر کسی که در حال اجرا برای ریاست جمهوری باید پاسخگو به رای دهندگان و ما باید دسترسی به مجموعه ای کامل از اطلاعات گفت:” دبرا S. کاتز برجسته استخدام وکیل در واشنگتن که حامی الیزابت وارن با توجه به AP. “اگر این اتهامات در مورد مبارزات انتخاباتی خود و در حال اجرا یک نژادپرست عمل او باید مستقیم این سازمان به او اجازه خروج از آن غیر disparagement تعهدات و بحث در مورد آن” او ادامه داد: ارجاع فیگارو است.

فیگارو نیست تنها کسی که تا به حال نارضایتی های گذشته ما با انقلاب است. جان سلیمان بود که مستقر در آتلانتا برای کمپین 2016 گفت: این مورد تجربه خود را با این گروه با توجه به AP:

“مردم می گویند این یک نژادی مسئله اما اگر من استخدام برای به دست آوردن حمایت از آمریکایی های آفریقایی تبار و شما را مستقیم به من چیزی غیر از رسیدن به آفریقایی, جامعه, آنچه ما انجام می دهند؟”

تبلیغات

او همراه با دیگر سیاه و سفید-توسعه کارکنان گفت که این تیم رزرو چندین موفق حوادث از جمله تجمع در Morehouse College اما پس از منابع شروع به خرد شدن بود و احترام ساندرز’ کمپین نشان داد برای آنها را به عنوان ما انقلاب آغاز شد و باد آنها را خاموش. او همچنین گفت: اخبار فیگارو را عدم اطلاع توافق کرده و تجربه خود را در کمپین 2016.

“من می دانم که او می خواهد به حرکت گذشته از این, اما من احساس می کنم که او هنوز هم تا به برخی از کار را به انجام.”

تبلیغات

ظاهرا ساندرز’ کمپین نیز آگاه از این کار هنوز هم نیاز به انجام شود. در بیانیه ای Sanders, کمپین سخنگوی سارا فورد گفت: “ما با استفاده از NDAs به سکوت قربانیان سمی در محل کار مسائل است.”

خواهیم دید, من حدس می زنم اما این قطعا صدا نمی مانند “انقلاب ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>