شورای ملی مقاومت: با “موج دوم” از ملخ تهاجم به احتمال زیاد مقامات آماده مواد شیمیایی و هواپیماهای بدون سرنشین برای جلوگیری از آفات

با در نظر گرفتن این غول swarms از بیابان ملخ ترکیدن به National Capital Region (NCR) در یک اقدام بی سابقه تهاجم اتحادیه وزارت جهاد کشاورزی صادر کرده است که مشاوره به کشاورزان این مناطق است که دروغ در خط مستقیم از تهدید این ملخ حملات.

SN شارما معاون وزارت کشاورزی صادر شده است یک مشاوره به کشاورزان در مورد محل ممکن است از ملخ swarms در مناطق مختلف و به نام کافی برای برنامه ریزی از قبل با در نظر گرفتن این. وزارت کشاورزی گفت: ملخ ازدحام وصول امروز در گورگان و Faridabad در نزدیکی مرز Haryana.

با توجه به گزارش های دولت در اوتار پرادش را گوتام بودا نگر در حال آماده سازی برای یک “موج دوم” از امکان تهاجم ملخ در Noida. مقامات هشدار داده اند در مورد یک موج ملخ در آینده از گورگان و فریدآباد و کاهش در نزدیکی Mahmadpur Jatav روستای جور.

اما مقامات نیز قطعا آماده برای ملخ swarms.

وزارت کشاورزی گفت: برای مورد تهاجم ملخ در مناطق مانند گوتام بودا نگر در اوتار پرادش کشاورزان توصیه به ضرب و شتم جمعی با صدای بلند طبل حلبی, ظروف, ظروف و استفاده از بلندگو برای جلوگیری از ملخ از نزولی در مزارع و آسیب رساندن به محصولات زراعی است.

پس از آفات را در پناه درختان و درختچه ها از شب تا سپیده دم دولت نیز برنامه ریزی برای اسپری آفت کش ها در طول شب و زمانی که ملخ استراحت بر روی درختان. این طرح به اسپری حدود 5000 لیتر از کشت و دفاع شیمیایی در این مناطق آسیب دیده

این مواد شیمیایی به صورت اسپری از نیمه شب تا 7 صبح.

در همین حال اتحادیه های وزارت جهاد کشاورزی در روز شنبه گفت که هند اولین کشور برای کنترل ملخ با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین.

“هند اولین کشور برای کنترل ملخ با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین پس از تهیه پروتکل و گرفتن تمام مصوبات قانونی. عمده عملیات متمرکز در راجستان که در آن حداکثر منابع متعهد” وزارت کشاورزی گفت: در یک نسخه.

با توجه به اطلاعات داده شده توسط وزارت کشور در همه گروه ها از ملخ swarms در حال پیگیری توسط تیم دولت در بخش کشاورزی راجستان هاریانا و اوتار پرادش دولت های محلی و مقامات مرکزی ملخ هشدار سازمان و کنترل عملیات در حال انجام.

کنترل بیشتر تیم ها از راجستان منتقل شده اند به هاریانا و Uttar Pradesh برای کمک به کنترل عملیات انجام شده به بخش دور ملخ در این دو کشور از انتشار گفت. زمین کنترل تیم به طور مداوم ردیابی آنها و انجام خواهد شد عمده کنترل عملیات یک بار آنها را حل و فصل کردن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de