NCAA در حال حرکت به سمت اجازه می دهد تمام بخش ورزشکاران برای انتقال یک زمان و بدون نشستن یک فصل از رقابت.

یک برنامه برای تغییر روند چشم پوشی است و انتظار می رود ارائه شده به بخش من شورا در ماه آوریل است. در صورت تصویب ضوابط جدید را به اثر برای 2020-21 سال تحصیلی.

NCAA اعلام روز شنبه می آید یک روز پس از کنفرانس ساحل اقیانوس اطلس شد دومین قدرت پنج کنفرانس برای عموم حمایت از به اصطلاح در زمان استثنا برای تمام نقل و انتقالات.

در حال حاضر فوتبال مردان و زنان, بسکتبال مردان هاکی و بیس بال بازیکنان باید نشستن یک فصل پس از انتقال. دیگر NCAA بخش ورزشکاران مجاز یک بار استثنا بود بلافاصله واجد شرایط برای رقابت پس از انتقال.

NCAA تنظیم چشم پوشی معیارهای دو سال پیش به بیشتر ورزشکاران این شانس را به تبدیل شدن به بلافاصله واجد شرایط اما که منجر به شکایت در مورد تناقض در روند.

“سیستم فعلی ناپایدار است. کار اعضای گروه بر این باورند که زمان آن را به ما انتقال قوانین بیشتر در خط با دانشگاه امروز چشم انداز گفت:” اواسط آمریکا در کنفرانس کمیسر جان Steinbrecher که رئیس انتقال گروه کاری. “این مفهوم را فراهم می کند یک رویکرد است که قابل فهم و قابل پیش بینی و هدف. مهمتر از آن منافع دانش آموزان است.”

اگر این انتقال کار گروه آخرین مفهوم است که اتخاذ هر ورزشکار خواهد بود اعطا فوری واجد شرایط بودن پس از انتقال اگر چهار معیار عبارتند از:

— دریافت یک انتقال آزاد از مدرسه قبلی.

— ترک مدرسه قبلی آکادمیک واجد شرایط.

— حفظ پیشرفت تحصیلی در مدرسه جدید.

— ترک تحت هیچ انضباطی تعلیق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im