NC A&T افسران پلیس در مرخصی پس از دستگیری زور دانشجویی برای خاطی


Illustration for article titled NC AT Police Officers on Leave After Forcefully Arresting Student for Not Trespassing

تصویر: YoItsTryll (توییتر)

دو افسر پلیس در طول تاریخ سیاه و سفید کالج در کارولینای شمالی که قرار است در مرخصی اداری پس از آنها بودند گرفتار در دوربین با زور و اجبار دستگیری یک رهبر دانشجویی که مرتکب خطرناک جرم بودن دقیقا همان جایی که او قرار بود.

حدود 1:30 صبح روز چهارشنبه, کارولینای شمالی, کشاورزی و ویژگی های دانشگاه (N. C. A&T) دانشجوی سال دوم سبز رنگ Julius که در خدمت به عنوان رئیس جمهور از کلاس 2022 بود و بازگشت به خوابگاه در Greensboro, N. C., پردیس با دو نفر از دوستان خود را هنگامی که این گروه متوقف شد توسط دو افسر پلیس در وینستون-سیلم مجله گزارش. به دلیل coronavirus بحران این دانشگاه در حال حاضر تعطیل کلاس اما تا به حال داده دانش آموزان تا روز یکشنبه برای روشن کردن اتاق خوابگاه.

تبلیغات

افسران خواسته Julius و از سوی دیگر نر دانشجو برای خود دانشجو شناسه که به دانش آموزان ارائه شده است. ناراضی پردیس پلیس گفت: دانش آموزان به کش رفتن کارت خود را در مک کین سالن محل اقامت برای اثبات آنها در حال حاضر ثبت نام. ماموران سپس گفت: Julius’ دوست دختر که او مجبور به ترک آنجا که او نمی اقامت در خوابگاه با توجه به دادخواست از N. C. A&T دانش آموزان است.

“با شنیدن این که وجود دارد برای کمک به او خواسته شد به ترک سرسبز ژولیوس خواسته پردیس نگهبان و افسر پلیس برای توضیح” درخواست می خواند. “افسر در پاسخ به این درخواست گفت:” اگر شما را یک گام نزدیک تر من می خواهم به شما دستگیر شده برای انسداد بررسی’. این اولین بار بود که افسر مطلع سبز رنگ Julius و دو نفر دیگر از دانش آموزان که تحقیقات در حال پیشرفت بود.”

یک دانشجو در خوابگاه شروع به ضبط یک ویدیو نشان دادن ژولیوس توزیع کلید های خود را به کسی که به عنوان پلیس اقدام به دستگیری این دانش آموز برای…نمی دونم پرسیدن سوال ، یک افسر/فالگیر ظاهرا دیده می شود که یک پیشگویی ژولیوس مقاومت در برابر دستگیری بارها و بارها هشدار Julius: “مقاومت و من gon’ Mase شما.” (برخی از مردم بر عهده پلیس با اشاره به گرز نام تجاری اسپری فلفل اما باید منصفانه پلیس می تواند به معنای که او برنامه ریزی برای ایجاد ژولیوس امضای یک قرارداد بد با پسر بد سوابق و تمام درآمد حاصل از بازدید خود مجبور ژولیوس برای تبدیل شدن به یک رپ وزیر. شاید پلیس به سادگی می خواستم به دانم چرا ژولیوس شد بیش از وجود دارد نگاه کردن به آنها را در حالی که او ایستاده بود وجود دارد.)

در هر صورت این افسران قرار می گیرد یک دست در Julius’ گردن قبل از پرتاب او را در برابر یک دیوار و سپس روی زمین و در نهایت قرار دادن او در دستبند, اثبات این است که ژولیوس اشتباه بود اگر او فکر کرد “can’t Nobody Hold Me Down.” دو افسر شروع به پریدن کرد در بالای این دانشجو با ساعد بر روی گردن خود را به مطمئن شوید که او نمی تواند “تنفس کشش لرزش” و یا اقامت در خوابگاه خود را.

تبلیغات

N. C. A&T رئیس پلیس چارلز ویلسون گفت: Julius منتشر شد پس از شارژ شدن با مقاومت در برابر تاخیر یا مانع از یک افسر همراه با خاطی.

تبلیغات

چگونه ممکن است ؟

OK هر هدف ناظر می گویند که ژولیوس بود و در واقع به جرم مقاومت در برابر تاخیر انداختن و مانع افسران آشکار تلاش برای پایان دادن به تنفس خود را برنامه درسی. اما چگونه یک تجاوز در جایی که آنها زندگی می کنند ؟ من در خانه در حال حاضر. اگر کسانی که افسران پلیس به من گفت که برای جلوگیری از نوشتن این می تواند آنها را به اتهام من با خاطی? من قطعا تلاش برای مانع از ادامه خشونت سیاه بدن. آیا این جرم است ؟

تبلیغات

N. C. A&T دانشجویان احساس به همان شیوه نوشتن:

بیش از policing از دانش آموزان یک مشکل مداوم در بسیاری از کالج ها و دانشگاه ها در ایالات متحده است. این ظالمانه است و ناامید کننده شاهد این استفاده غیر ضروری از زور استفاده بر روی یک دانش آموز بود که به سادگی در تلاش برای رفتن به اتاق خوابگاه خود را با دوستان و دانشجویان. سبز رنگ Julius و دانش آموزان NCA&T سزاوار حقوق و آزادی است که باید فراهم شود تا همه دانشجویان دانشگاه. سزاوار آنها احساس امن و حفاظت شده در محوطه دانشگاه خود است.

تبلیغات

“دانشگاه و مدیران در حال بررسی این موضوع در تلاش برای رسیدن به یک وضوح مناسب” مسئولان مدرسه در بیانیه ای گفت. “بیشتر ما ملاقات با فردی دانش آموز و همچنین دولت های دانشجویی انجمن رهبری را درک می کنیم نگرانی های خود را.

“مطمئن باشید که این موضوع از پردیس ایمنی یکی از اولویت های ما و حفظ محیط امن نیاز به همکاری و درک هر عضو از جامعه ما است.”

تبلیغات

این دو افسر به نام نمی شد اما وقتی که پرسید: “چه کسی داغ که نه که سنگکه فروش در این فروشگاه که فروش خوبی که copped آبی رها کردن و یا که جواهرات رو سنگ” N. C. A&T اداره پلیس نمی گویند:

“ما هیچ ایده. اما ما او را بازداشت و ضرب و شتم الاغ خود را اگر شما می خواهید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de