NBA-بدترین رزمندگان smack قطعات در خانه

یک نگاه در افق نشان داد که دقیقا چه بد قطعات مورد نیاز سهشنبه شب بازی در برابر محاصره رزمندگان طلایی امور خارجه.

اما به عنوان اتفاق افتاده است بیش از حد بسیاری از بار در این فصل به قطعات کاهش یافت و به یک تیم است که آنها تا به حال هیچ کسب و کار به از دست دادن. اضافه کردن رزمندگان در حال حاضر 14-48 به که نگران کننده لیست.

جعبه نمره

پشت تاول 3-نقطه تیراندازی عملکرد دولت طلایی خجالت قطعات و راه می رفت از پپسی مرکز با 116-100 پیروزی. از دست دادن کاهش یافته است قطعات به 41-20 و آن را می تواند در یک زمان بدتر آنها به عنوان اسب دوانی به صورت حذفی بذر. نه از 11 بازی در جاده هستند.

این قطعات تا به حال پنج بازیکن با حداقل 14 امتیاز هر چند هیچ کس حتی نیکولا Jokic یا جمال موری کنترل ضبط برای دنور. جرم خود را فرو ریخت تنها با 19 امتیاز و هفت گردش در سه ماهه چهارم.

در همین حال رزمندگان صاحبان بدترین رکورد را در لیگ نگه داشته انشعاب دنور دفاع. اندرو ویگینز و رزرو جلو اریک Paschall هر یک به پایان رسید و با 22 امتیاز. دومی به خصوص ویرانگر از میانی در سه ماهه چهارم.

به طور کلی رزمندگان غرق 18 از 41 3-اشاره گر به طور کامل کاهش Jokic 16-نقطه 13-دوباره بجای اول برگشتن و هفت-کمک به شب. موری موفق فقط 14 امتیاز 3-of-14 از میدان بود و تقریبا وجود ندارد و در نیمه دوم. او خواهد شد و بارتون شد ترکیب 1 از 15 از 3 نقطه محدوده.

Mason Plumlee (16 امتیاز و نه ریباند) یکی از معدود نقاط روشن.

پل Millsap بازگشت و پس از یک بازی غیبت از آسیب مچ پا است و به قطعات بزرگ 12-نقطه جرقه در سه ماهه سوم اما رزمندگان حتی بدون Steph کاری نگه داشته و سوء استفاده از دنور از 3 نقطه محدوده. ناگتس برگزار شد 64-49 سرب در اوایل سوم قبل از رزمندگان به آرامی محدودتر هم که کوسن پایین.

اول آن رزمندگان گارد Mychal مولدر تخلیه از خارج و سپس Wiggins متصل از عمیق است. در نهایت تیراندازی گارد اردن پول زدم دو دوره متوالی 3-اشاره گر به پایان سه ماهه و رزمندگان تبدیل شده بود دو رقمی کسری به یک 82-81 سرب به عنوان سه ماهه چهارم.

در پنج بازی بیرون آمدن از این همه ستاره این قطعات را تبدیل به توپ بیش از بیش از 16 بار در هر بازی که در میان بدترین ها در لیگ. فشرده برنامه را ترک کرده است زمان کمی برای قطعات مربی مایکل مالون برای رسیدگی به این موضوع است.

“این چیزی است که ما در مورد صحبت کردیم. این چیزی است که ما نشان داده ایم,” مالون گفت. “برخی از گردش است که ما تا به حال در حال خنده دار در طبیعت در زمان و برخی از آنها ما بازی راه حق تلاش به سمت راست منتقل می کند. شما زندگی می کنند با کسانی که. آن را به زندگی می کنند-توپ در گردش است که منجر به dunks و layups و باز 3s در انتهای دیگر و یا گردش که در آن ما نه تنها از خواندن دفاع و تلاش برای به زور چیزی است که وجود ندارد.”

آنها همچنین می خواهم به آتش کشیده شده است در حال گذار از شکستن از جمله 59 امتیاز در روز یکشنبه برنده بیش از رپتورز.

“تورنتو بازی انتقال امتیاز است که به ما اجازه داده بودند شرم آور” مالون گفت: قبل از بازی اضافه کرد: “من عصبانی شدن فکر کردن در مورد آن است.”

این قطعات رو دفاعی قوام آنها به دنبال در نیمه اول که آنها برگزار می شود رزمندگان را فقط 43 درصد از این زمینه برای 58-49 حاصل کار دو تیم منجر شود.

Jokic غالب بود پایین با 10 امتیاز و 12 ریباند بیش از دو محله به عنوان ناگتس زد طلایی دولت در داخل است. دنور متعلق به شیشه با 33-16 مزیت زن و شوهر در داخل با 34 امتیاز.

موری (14 امتیاز) و Plumlee (11) ارائه شده تکمیلی به ثمر رساند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de