NBA: تیم ها باید طرح در محل اگر ویروس نگه می دارد طرفداران دور

نیویورک — NBA گفت: آن تیم های جمعه که آنها باید در حال توسعه فرآیندهای در مورد آن لازم می شود به بازی بدون طرفداران و یا رسانه ها به دلیل coronavirus بحران است.

لیگ با ارسال یادداشت جزئیات بالقوه اقدامات تیم می تواند نیاز به “اگر آن را به لازم تبدیل شده به یک بازی با تنها ضروری کارکنان در حال حاضر.”

این یادداشت به دست آمده توسط آسوشیتد پرس می گوید تیم باید شناسایی که تیم و عرصه مردم خواهد بود لازم برای انجام بازی ها می شود و قادر به برقراری ارتباط با سرعت غیر ضروری کارکنان و همچنین دارندگان بلیط و شرکای تجاری شرکت های بزرگ.

تیم نیز باید آماده “برای امکان اجرای متوسط چک های بازیکنان, تیم, هیات, داوران, و هر کس دیگری که ضروری است به انجام یک بازی در این تیم آرنا.”

محتویات این یادداشت ابتدا گزارش ورزشی.

این نامه همچنین می گوید تیم ها باید برنامه ریزی برای حالات که در آن رسانه ها می تواند حضور در بازی های تحت تجدید نظر شده رسانه ای سیاست.

این لیگ در حال حاضر با ارسال یادداشتی به تیم در این هفته ارائه 10 توصیه به بازیکنان با امید کاهش ریسک ابتلا به این ویروس در میان آنها نیست در نظر گرفتن موارد مانند قلم نشانگر توپ و لباس از تولدش جویندگان.

یک NCAA Division III مردان مسابقات بسکتبال بازی در محوطه دانشگاه جانز هاپکینز در بالتیمور مریلند در خالی بدنسازی جمعه در چه اعتقاد بر این بود که برای اولین بار در ایالات متحده رویداد ورزشی برگزار شد بدون هواداران به دلیل coronavirus هر چند یک NCAA COVID-19 مشورتی گفته است که “نه توصیه لغو و یا عمومی فاصله های ورزشی و مرتبط با حوادث برنامه ریزی شده رخ می دهد در فضاهای عمومی در سراسر ایالات متحده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im