ستاره NBA مجموعه به رقابت در تلویزیونی NBA2K مسابقات


Illustration for article titled NBA Stars Set to Compete in Televised NBA2K Tournament

عکس: Kevin M. Cox (گتی ایماژ)

این شده است و تقریبا 3 هفته پس از ورزش رفت. در آن زمان آمریکا در تلاش است تا پر که بسکتبال به شکل سوراخ با Animal Crossing: New Horizons و ببر پادشاه. اگر شما نیاز به یک استراحت از خود اصحاب حیوانات و یا می تواند تنها معده خیلی از مردم سفید انجام ترین ترس نیست. بسکتبال است به عقب.

خب kصنایع.

CBS Sports گزارش که شروع جمعه, ESPN خواهد شد پخش یک NBA2K20 مسابقات بین 16 فعلی بازیکنان NBA. این طرح برای این مسابقات برگزار می شود بیش از 10 روز است. Among کسانی که به شرکت در حال Brooklyn Nets بازیکن و دو بار قهرمان NBA کوین دورنت به عنوان به خوبی به عنوان بازیکنان مانند Trae جوان و دوین بوکر. بازیکنان کشت با توجه به خود را در بازی بازیکن رتبه بندی است.

تبلیغات

راستش من فکر می کنم این یک بازی بسیار سرگرم کننده جایگزین برای واقعی ، این واقعا یک راه شسته و رفته به ترکیب دنیای ورزش و e-sports. بیش از دهه گذشته NBA2K موفق به تبدیل شدن به یکی از بزرگترین فرانچایز در بازی. من به سادگی شگفت زده کرد که در آن زمان کل, کون همه گیر برای مسابقات مانند این اتفاق می افتد.

به عنوان یک آریزونا پسر من ریشه برای بوکر به جلو و از طریق و وضع اسمک دان در بقیه رقابت است. من هم کنجکاو برای دیدن چگونه بسیاری از گه گوینده KD است وقتی که می آید به 2K. من هیچ شکی نیست که این پول آسان تیرانداز از خفا را منفعل-تهاجمی کلمات قصار در قفل. من یکlso نمی شک DeMarcus Cousins بودن شخص که آمارs شما با “شما نمی tryna پرتاب دست هر چند“هنگامی که از دست دادن.

اگر این ثابت می شود یک موفقیت من شگفت زده نمی شود اگر ما در یک شبیه مسابقات را در MLB The Show 20 به عنوان فصل بیس بال نیز به تاخیر افتاده است. هک فوتبال فصل ماه خاموش اما هیچ دلیلی که چرا نمی توانیم خوب Madden مسابقات بین رفتن بازیکنان NFL.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de