NBA ارائه بازیکن با برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد فصل, AP منبع می گوید

یک فرد با آگاهی از این وضعیت می گوید: NBA است گفت: ملی بسکتبال بازیکنان ارتباط است که آن را در حال حاضر 22-تیم برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد این فصل به لیگ حکام روز پنج شنبه.

تمام 22 از تیم های آینده به ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در دیزنی پردیس در نزدیکی اورلاندو فلوریدا خواهد بازی هشت بازی برای تعیین حذفی بذر قبل از postseason آغاز می شود, با توجه به کسی که صحبت می کرد به آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود روز چهارشنبه به این دلیل که لیگ را منتشر کرده است پیشنهاد خود را برای عموم.

کنفرانس غرب را 13 تیم برای رفتن به دیزنی و کنفرانس شرق را نه. در غرب ممفیس, Portland, New Orleans, ساکرامنتو سن آنتونیو و شیکاگو هنوز ریاضی شانس کسب یک نقطه در یک بازی در سری است. در شرق واشنگتن را به نزدیک به در چهار بازی از اورلاندو و یا بروکلین به ماشه یک بازی در سری است که از طرف براکت.

هنوز هم وجود دارد برخی از عناصر از راه اندازی مجدد برنامه است که می تواند تغییر و مسائل دیگر هنوز در حال مذاکره — مانند چه مقدار از یک درصد از قرارداد خود را که بازیکنان را از دست خواهد داد چرا که برخی از فصل به طور منظم بازی لغو خواهد شد.

NBA است به حالت تعلیق در آن فصل در مارس 11 “تا اطلاع ثانوی” پس از رودی Gobert از یوتا جاز تبدیل به اولین بازیکن در لیگ به تست مثبت برای coronavirus. این حرکت در آمد و تنها چند ساعت پس از این که اکثریت لیگ صاحبان تکیه نسبت به بازی بازی های بدون فن در عرصه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>