بازیکنان NBA انجام کار خداوند اهدای کمک های مالی به از بین بردن آرنا کارگران که حقوق از دست رفته با توجه به فصل تعلیق


Illustration for article titled NBA Players Doing the Lords Work Donating Funds to Relieve Arena Workers Who Lost Wages Due to Season Suspension

عکس: هری چگونه (گتی ایماژ)

به عنوان coronavirus همه گیر در ادامه به برگزاری سراسر جهان توجه خود را به یک اکثریت قوی از پوشش خبری در سراسر رسانه ها آن است که به ندرت می بینیم که اخبار خوب و مثبت نمایش بشریت است.

پس از آن هوا قطره قلب به دیدن مردم به معنی رسیدن به برای کمک به کسانی که بیشتر در معرض خطر بود تحت تاثیر مالی این بحران را از طریق یک از دست دادن کار. این چیزی است که اتفاق می افتد در پی NBA 2020 فصل تعلیق به عنوان بازیکن در حال اهدای پول برای پوشش از دست رفته پرداخت هزار نفر از ساعتی دستمزد کارکنان که کار در نرم افزار-بسکتبال عرصه در سراسر کشور است.

تبلیغات

میلواکی باک Giannis Antetokounmpo, New Orleans, Pelican صهیون ویلیامسون و دیترویت پیستون بلیک گریفین فقط چند در میان بازیکنان به اطلاعیه در مورد انجام بخشی خود را برای جبران بار مالی مواجه ساعتی کارگران در استادیوم.

“آن را بزرگتر از توپ بسکتبال! و در طول این زمان دشوار من می خواهم برای کمک به مردم که زندگی من و زندگی خانواده و هم تیمی های زندگی آسان تر است. من و خانواده من تعهد برای اهدای $100,000 به Fiserv فروم کارکنان. ما می توانیم از این طریق دریافت کنید با هم!” توییتی Antetokounmpo.

گریفین همچنین تایید کرد قصد دارد برای اهدای $100,000 به کارگران در Little Caesars آرنا در حالی که ویلیامسون در زمان به Instagram متعهد به پرداخت حقوق تمام اسموتی شاه کارکنان مرکز برای 30 روز آینده.

تبلیغات

“این مردمی که ما را بازی امکان ایجاد محیط ایده آل برای طرفداران ما و هر کس درگیر در سازمان” ویلیامسون نوشت:. “این یک راه کوچک برای من برای ابراز حمایت و قدردانی برای این فوق العاده است و افرادی که آنقدر به من و هم تیمی های من و امیدوارم همه ما می تواند با پیوستن به یکدیگر به تسکین برخی از استرس و مشکلات ناشی از این طرح ملی سلامت و بحران است.”

تبلیغات
تبلیغات

کارکنان در تعقیب و گریز از مرکز در San Fransisco نیز با توجه به برخی از کمک های مورد نیاز به عنوان رزمندگان طلایی امور خارجه اعلام از حساب توییتر خود را که 1 میلیون دلار است که در آینده به آنها را از طریق بازیکنان و مربیان و صاحبان حق رای.

تبلیغات

این پست شامل یک نقل قول از رزمندگان گارد Stephen Curry گفت: “مردان و زنانی که کار ما بازی در تعقیب مرکز مهم در ارائه یک بازی باور نکردنی-شب تجربه برای طرفداران ما از جمله البته پاپ کورن فروشندگان. به عنوان بازیکن ما می خواستیم به انجام کاری همراه با مالکیت و مربیان برای کمک به کاهش درد در طول این زمان.”

دالاس ماوریکس صاحب علامت کوبا چهارشنبه اعلام کرد که او نیز در نظر گرفتن مراحل را برای کمک به عرصه کارگران از طریق حمایت مالی برنامه.

تبلیغات

“من رسیده به مردمی که در میدان جنگ و مردمی ما در Mavs برای پیدا کردن آنچه در آن هزینه به حمایت مالی و پشتیبانی از افرادی که نمی خواهید به قادر به کار” کوبا گفت. “آنها توسط ساعت پرداخت می شود و این خود منبع درآمد. بنابراین ما به شما برخی از چیزهایی که وجود دارد. ما ممکن است از آنها بخواهید به انجام برخی از کار داوطلبانه در بورس, اما ما در حال حاضر آغاز شده و با داشتن یک برنامه در محل. من نمی هر گونه اطلاعات به من بدهید اما آن را قطعا چیزی که برای من مهم است.”

تاثیر اقتصادی که coronavirus ایجاد کرده است بسیار زیاد بوده است با میلیون ها نفر در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان تحت تاثیر قرار شده است از طریق حقوق از دست رفته. در حالی که وجود دارد تلاش های امدادی در حال ساخته شده برای مقابله با اثراتآن را می ترسید که بسیاری از کسانی که کارگران نمی تواند برای جبران ضرر و زیان خود را. امیدوارم بیشتر افرادی که قادر به دنبال خواهد داشت سرب از این بازیکنان NBA و انجام بخشی خود را در کمک به امداد مالی از همکار خود انسان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de