NBA افسانه وس Unseld عبور دور در 74

NBA افسانه وس Unseld یکی از بزرگترین بازیکن حرفه ای بسکتبال در آمریکا درگذشت و صبح روز سه شنبه در سن 74.

در بیانیه ای جادوگران واشنگتن گفت: این سوگواری مرگ افسانه جهانی به عنوان بزرگترین بازیکن تاریخ حق رای دادن. Unseld رهبری آن گلوله به قهرمانی NBA در سال 1978.

پس از اتمام فصل ارشد به عنوان یک اجماع همه آمریکایی های انتخاب در لوئیزویل Unseld شد پیش نویس توسط بالتیمور گلوله دوم به طور کلی انتخاب در سال 1968.

در فصل اول خود را در بالتیمور در 1968-69, Unseld رهبری آنها را به 21 پیروزی های بیشتر از سال قبل و از تیم های اول تا کنون حذفی ظاهر.

عملکرد او در فصل اول به دست آورده او را Rookie سال و MVP افتخارات او فقط یکی از دو بازیکن در لیگ, تاریخچه به برنده هر دو جایزه در همان فصل است.

“از طرف جادوگران سازمان و کل MSE خانواده من می خواهم به گسترش ما عمیق ترین همدردی و تسلیت به Unseld خانواده از جمله همسر خود کانی, دختر, Kimberly, پسر وس جونیور و دو نوه و همچنین تعداد زیادی از خانواده گسترده و دوستان” گفت: رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت یاد ماندنی ورزش و سرگرمی صاحبان Washington Wizards, Ted Leonsis.

“همه ما را تحسین وس به عنوان ستون از این حق رای دادن برای مدت طولانی بود اما او کار کردن دادگاه که واقعا ترک تاثیرگذار میراث و live از طریق بسیاری از مردم او را لمس کرد و تحت تأثیر او در طول زندگی بسکتبال و فراتر از آن” Leonsis گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>