NBA مجله: بسکتبال نیست به بازگشت. چه خواهد شد آن را مانند زمانی که آن را ندارد ؟

اگر ما یاد گرفته ایم هر چیزی در مورد COVID-19 و چگونه آن را مربوط به NBA آن است که کمیسر آدم نقره اولیه 30 روز بازه زمانی برای تعطیل کردن لیگ محافظه کار بود. فقط در مورد هر کسی را با کمال میل قبول یک ماه تعلیق اگر آن را به معنای بازی خواهد بود همچنین در طرف دیگر از این وقفه.

اما کمی بیش از یک هفته حذف از لیگ واقعیت جدید – جهان جدید, واقعیت, واقعا نشانه از پیشرو مقامات بهداشتی نشان می دهد که بیماری همه گیر کوروناویروس بدتر خواهد شد در ایالات متحده قبل از آن بهتر می شود. که به معنی از سرگیری بسکتبال نیست ،

وقتی که و یا چه شکل است که طول می کشد نقره ای نیست و حتی حاضر به خطر حدس زد.

آنچه در بخش (هر بخش?) از فصل به طور منظم را تکمیل خواهد شد ؟ آیا لیگ برتر واقعا شیرجه رفتن به سمت راست برگشتی پس از ماه ؟ دومی به نظر می رسد بی پروا.

آخرین لیگ یادداشت گفت: تیم است که آن را تا به حال به آن عمل و امکانات آموزشی تا اطلاع ثانوی. با وجود بازیکنان قابل ملاحظه حساب های بانکی اکثر بازیکنان ندارد و ورزشگاه در خانه های خود.

زمانی که نقره به بالفعل خارجه اتحادیه ESPN در این هفته او به ارمغان آورد تا این کشور را روان و چگونه از جان گذشته طرفداران و یا حتی فقط مردم بودند و برای انحراف.

“یکی از چیزهایی که ما شده ایم در حال صحبت کردن در مورد وجود دارد شرایط که در آن یک گروه از بازیکنان می تواند رقابت — شاید آن را به صورت یک لوله جمع آوری کمک و یا فقط جمعی از مردم — که در آن شما را به یک زیر مجموعه از بازیکنان و وجود یک پروتکل که در آن می توان آنها را آزمایش و قرنطینه و ایزوله در برخی از راه آنها می تواند رقابت در برابر یکدیگر است؟” نقره ای پرسید.

“از آنجا که مردم در خانه گیر کرده و من فکر می کنم آنها نیاز به یک انحراف” او گفت:. “آنها نیاز به سرگرم شود.”

این واقعیت است که جلال همه ستاره بازی بود و حتی در نظر گرفته شده است که نشانه ای از ما تا چه حد از معنی دار بودن بازی ایفا کرده است.

اما قبل از این فصل می شود نوشته شده – امکان نقره نشده رد کرد – فرض کنیم که NBA خواهد شد و استفاده از آن به عنوان یک فرصت. آن را تنها در ماه گذشته که به NBA باز آفرینی آن همه ستاره بازی با فرمت, تبدیل خسته کننده مرده نمایشگاه به یک پرچین سه ماهه چهارم, ویترین.

در MIT Sloan تجزیه و تحلیل کنفرانس در ماه مارس Atlanta Hawks مدیر عامل شرکت استیو Koonin مطرح امکان از لیگ تغییر تقویم خود را به طوری که فصل آغاز شده و در دسامبر و فرار را از طریق اوت در عوض از آن زمان مهر ماه ژوئن فرمت. بسیاری گمان کریسمس “غیر رسمی” شروع فصل به هر حال.

که تکرار می بینید NBA ادعا به طور مستقیم با لیگ اصلی بیس بال و جلوگیری از رقابت مستقیم از NFL بالقوه مزیت برای رأی تلویزیون. در این سناریو پیش نویس رایگان آژانس و تابستان لیگ خواهد از لحاظ تئوری عقب رانده شود و همچنین.

هر چه اتفاق می افتد با بقیه این فصل بازی های لیگ را تعلیق خواهد پرداخت NBA فرصتی برای تجدید نظر در آن محور باشد. اگر برگشتی انجام کشش به ماه های ژوئیه و اوت وجود دارد و صفر فرصتی است که NBA اردوگاه های آموزشی باز خواهد بود در اواخر ماه سپتامبر. چیزی را به شما بدهد.

“احتمالا” نقره گفت: از این پیشنهاد. “آن چیزهایی هستند که ما همیشه در حال صحبت کردن در مورد. … من می گویم معمولی تلویزیون تقویم اتحادش را تغییر آنقدر قطعا از آنجایی که من کردم به این کسب و کار است.”

هر زمان که به NBA بازگشت وجود دارد ممکن است تفاوت قابل توجهی به راه آن به نظر می رسد. طرفداران در غرفه? شاید. کوتاه حذفی سریال شاید. اما حداقل ما ما انحراف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de