NBA پیش نویس چشم انداز Teshaun هایتاور دستگیر شده در ارتباط با گرجستان قتل


Illustration for article titled NBA Draft Prospect Teshaun Hightower Arrested in Connection With a Georgia Murder

عکس: مایکل Wyke (آسوشیتد پرس)

در آوریل 19, 22 ساله Teshaun هایتاور اعلام کرد برای NBA پیش نویس است. یک هفته بعد او در بر داشت خود را پشت میله های زندان رو برخی بسیار جدی اتهامات عنوان شده علیه.

تبلیغات

NBC گزارش های خبری که هایتاور را بازداشت گرفته شده در Henry County, Ga.. شنبه گذشته در ارتباط با مارس 8, قتل Devante طولانی است. هایتاور دستگیر شد و در کنار برادرش سیاست Tyreek کشاورز و سه مرد دیگر, که همه مواجهه با اتهامات عنوان شده برای سلاح قتل و تشدید حمله. این ادعا که پس از کشاورز رو به یک درگیری با پیش از آن در روز و گزارش داوطلب خدمت سربازی به کمک هایتاور و چهار نفر دیگر را که بیشتر به مقابله با او. هایتاور چهره های اضافی برای بزه باتری به اتهام تنه زدن طولانی است ،

با توجه به حکم به دست آورد توسط Atlanta Journal-Constitution, طولانی, دوست دختر مدعی است که هایتاور بود که شات طولانی است. “(آن زن) گفت: Teshaun کشیده فیروزه ای و سیاه و تفنگ را از جیب خود. (او) زد به آپارتمان و پنهان در پشت دیوار کنار درب.” حکم متحده است. هایتاور وکیل Averick واکر, ESPN گفت: که برادر خود را Jeffrey بود واقعی مسلح.

تبلیغات

از ESPN:

“او بی گناه است. او نمی کند شلیک هر کسی گفت:” Averick واکر Teshaun هایتاور وکیل. “این غم انگیز است که این کارآگاه به دنبال او را به یک هیولا و او نیست. هنگامی که آن را همه گفته و انجام داده, از آن خواهد آمد در شستشو که کسی را آتش گلوله تفنگ تفنگ برای محافظت از Teshaun.

“Teshaun برادر در واقع اخراج سلاح و دفاع. قربانی از خانه بیرون آمد با یک تفنگ را در دست خود و سلاح خود را به سمت Teshaun به او شلیک کنید. همین دلیل است که قربانی خود را کشت.”

هایتاور بازی گارد برای دانشگاه Tulane در نیواورلئان. او متولد Lithonia, Ga., و بازی او در دو فصل اول در دانشگاه گرجستان قبل از انتقال به Tulane در طول سال دبیرستان خود را. در طول 2019-20 فصل هایتاور رهبری موج سبز در به ثمر رساند به طور متوسط 15.9 و امتیاز 4.6 ریباند. او کاهش یافته و از این تیم به عنوان یک نتیجه از دستگیری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de