NBA بحث حذفی حالات است که می تواند شامل خالی کردن عرصه های کوتاه سری و…بازی در یک کشتی کروز?


Illustration for article titled NBA Discussing Playoff Scenarios That Could Include Empty Arenas, Shortened Series, and...Playing on a Cruise Ship?

تصویر: شاتر

با میلیاردها دلار در خطر NBA تقلا برای نجات آنچه مانده است از آن فصل است. بنابراین در حالی که بازیکنان برنامه ریزی به سمت مرحله خستگی خود را با یک توضیح NBA 2K مسابقات در روز جمعه قدرت که می شود با مشغول تدوین بالقوه حذفی حالات باید لیگ رزومه بازی در این تابستان به عنوان انتظار می رود.

به گزارش نیویورک پستوجود دارد بی شمار از گزینه های روی میز, از جمله کوتاه بهترین-از-سه سری یا یک واحد-حذف قالب—که سزاوار توجهی جهنم NAH—هر چند محبوب ترین گزینه به نظر می رسد به یک سایت 16-تیم حذفی با صفر طرفداران در ساختمان قبل از پنج به هفت بازی فصل به طور منظم تا گرم شود. این اجازه می دهد بازیکن را به عقب بر گردیم در بازی شکل در حالی که در حالت ایده آل جلسه 70 به طور منظم فصل بازی حداقل که بازارهای منطقه ای در حال قرارداد بدهکار است.

تبلیغات

تا آنجا که آنچه در شهر می تواند دست برداشت و به میزبان postseason, UNLV در لاس وگاس به نظر می رسد مانند یک انتخاب واضح با توجه به آن میزبان summer league با تمام 30 تیم هر سال اما دیگر ممکن است مقصد شامل اورلاندو, هاوایی, لویی و—منتظر—باهاما.

پیشنهاد دیگری است که نه به عنوان ظالمانه به عنوان آن را برای تلفن های موبایل در این نقطه است.بازی بر روی یک کشتی کروز.

نه واقعا.

“شاید اگر شما می توانید دو نفر از کسانی که عظیم کشتی های کروز, و وجود دارد, آزمایش قبل از همه می رود در کشتی” NBA تحلیلگر Jay Williams توضیح داد: در ESPN – <url> و Wingo. “شما اجازه می دهد تا بازیکن و خانواده که همسر و یا بچه های خود را مجاز به رفتن با آنها. و شما باید یک کنفرانس شرق کشتی کروز و شما باید یک کنفرانس غرب کشتی کروز.”

تبلیغات

او ادامه داد: “شما هرگز واقعا رفتن به ساحل. شما اقامت در کشتی کروز. شما ساخت دو دادگاه در آن کشتی های کروز. […] اعضای تیم و اعضای خانواده خود را می تواند جدا شده و به درجه ای که دهانه—در صورتی که 40 روز هر آن ممکن است. شما حق رفتن به پلی آف. شاید به یک هفته برای هر تیم برای آماده سازی. اما شما حق رفتن به آن را برای کنفرانس شرق و کنفرانس غرب. و سپس شما باید این بازی قهرمانی در کشتی کروز.”

تبلیغات

اگر shoehorning صدها نفر از پتانسیل COVID-19 حامل به یک کشتی کروز برای تلفن های موبایل مانند یک الاغ احمق ایده این به دلیل آن است. هر چند شما می توانید استدلال می کنند که دیگر گزینه های NBA در جدول نیست به خصوص بهتر است.

بهترین سناریو ما به دنبال در NBA با اینکه در بعضی از فرم تا پایان ماه ژوئن و اوایل جولای با 2020-21 آغاز فصل کریسمس. و به عنوان به که در آن NBA پیش نویس مناسب خواهد بود که در جدول زمانی خود را حدس می زنم این است که به عنوان خوب به عنوان معدن.

تبلیغات

فقط نپرسید NBA کمیسر آدم نقره چگونه پایان فصل جوایز بود و با ارزش ترین بازیکن و یا ششم از سال به کار گرفته خواهد شد.

“من هنوز وجود دارد,” او گفت: راشل نیکولز در ESPN پرش. “ما آن را کشف کردن. من امیدوارم که من نه فقط در انکار اما من فقط هنوز وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im