NBA All-Star نکات برجسته بازی: جنیفر هادسون Sangs و Chaka Khan… و تیم LeBron طول می کشد پیروزی


تصویر: ESPN (YouTube)

بسیاری از آنها خواستار یکشنبه شب 69 NBA همه ستاره بازی بهترین در حافظه اخیر است. شاید به این خاطر که از این بازی جدید با فرمت تغییر یا شاید چون روح کوبه برایانت بود و قطعا در این عرصه تمام شب اما بازی مورد ستایش قرار داد به عنوان مهیج ترین سرگرم کننده و رقابتی جهان دیده می شود در مدتی.

بسیاری از چیزهایی که اتفاق افتاده در این بازی که خاموش به خصوص هیجان انگیز سال 2020 همه ستاره آخر هفته. جنیفر هادسون ذوب قلب و چهره خود را به عنوان او به ما همه از آن شرجی صدای ما می تواند اداره کند در حالی که او می خواند “برای همه ما می دانیم” به عنوان بخشی از یک ادای احترام به اواخر Kobe Bryant.

تبلیغات

وجود دارد دیگر لحظات بزرگ در آخرین شب بازی چنین Giannis Antetokounmpo از تیم Giannis, خدمت, LeBron James با یک سیاه و سفید است که می تواند مجموعه خود را در خط مستقیم (ببخشید که یک شات ارزان… جناس در نظر گرفته) در یک حیاتی سه ماهه 4 لحظه ای که LeBron ضرب و شتم Giannis به رنگ و سوار در یک لیآپ اما Antetokounmpo ضربه او با go-go-ابزار بازو و دوخته شات در برابر backboard. در ابتدا آن رد شد goaltending اما تماس با لغو شد پس از پخش بررسی است.

پس از آن وجود دارد و قلب-رشته عمل کشیدن لحظه ای که اولین NBA همه ستاره بازی Kobe Bryant جایزه MVP شد با توجه به L. A. گیر Kawhi Leonard پس از به ثمر رساندن یک بازی-بالا 30 امتیاز و هفت ریباند و چهار پاس گل برای تیم LeBron.

تبلیغات

“من می خواهم برای تشکر از کوبه برای همه چیز او را برای من انجام می شود. همه مذاکرات طولانی و تمرینات” لئونارد گفت: پس از دریافت جایزه خود. “با تشکر از شما. این یکی را برای او.”

تبلیغات

این ما منجر به Chaka Khan که برنده “می گویند چیزی خوب” جایزه پس از آواز… و… تفسیر جالب از سرود ملی.

اوه Chaka…

من دوست دارم خانم ایوت ماری استیونس با تمام قلب من است. شما می توانید تماس خود را ملکه Soul/R&B و من نمی خواهد استدلال می کنند. او دارای یک صدا است که می تواند Black Jesus بازگشت به زندگی است. متاسفانه که صدای آن را نمی تواند به بازی یکشنبه است.

نیم آن بود که او تصمیم گرفت به خواندن در هر کلید تا کنون اختراع شده به علاوه یک و شوهر او به وضوح در نقطه ای ساخته شده و پس از آن او راه خود را به “تصادفی.” او ممکن است کرک اما صدای او را حداقل نیم دوجین بار در طول عملکرد خود را. آن را مانند اجداد می دانستم که او می تواند آواز خواندن سرود در حالی که امریکا هنوز هم نژادپرستانه و آنها مانند “Nah ما نمی gon’ این است. J. هادسون آینده بعد از آن به طوری که او شما را برای آنچه ما باید انجام دهید. ببخشید من فرزند اما ما finna شکست دادن امروز!”

تبلیغات

البته سیاه و توییتر تا به حال یک روز درست اما حداقل او افسانه وضعیت به رسمیت شناخته شد توسط مردم قبل از آنها بو داده ،

تبلیغات
تبلیغات

منظورم این نبود کاملا Fergie آواز سرود در سال 2018 همه ستاره بازی بد بود اما خیلی غیر ارادی ماهیچه ارزش است. و مردم نمی خجالتی و دور از ساخت Fergie مقایسه.

تبلیغات
تبلیغات

زمان خوب است.

همه و همه آن را یک بازی بزرگ است که به پایان رسید با L. A. Laker آنتونی دیویس تامین امنیت بازی برای تیم LeBron با یک پرتاب آزاد شنیده می شود در سراسر جهان.

تبلیغات

تیم LeBron ادعا کرد پیروزی بر تیم Giannis با نمره 157 – 155.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im