نیروی دریایی حیاط کارگر می شود 6 ماه برای دروغ گفتن در مورد یک ناسیونالیست


عکس: ویلیام توماس قابیل (گتی ایماژ)

سفید ناسیونالیست هستند و گنگ است. من فکر نمی کنم این خصوص بحث کرد. اگر شما در حال رفتن به دروغ در مورد اینکه یک ملی در یک برنامه به کار برای دولت فدرال شاید اصلا پست تصاویر در Facebook اثبات است که شما یک ناسیونالیست.

NBC گزارش های خبری که فرد عرصه 41-year-old Navy yard کارگر اتحاد been محکوم به شش ماه زندان برای دروغ گفتن در مورد یک عضو از یک سفید ملی است. دادستان فدرال گفت که او دروغ گفته در امنیت ترخیص فرم مورد یک عضو از یک گروه است که استفاده از خشونت برای جلوگیری از شهروندان از اعمال حقوق قانونی خود. عرصه شد یک عضو پیشتاز امریکا یک گروه که تعداد جیمز الکس زمینه قاتل او هدرyer, در میان صفوف خود را. (گروه را انکار می کند اما زمینه دیده شد برگزاری پیشتاز امریکا سپر مدت کوتاهی قبل از حمله به…)

تبلیغات

بنابراین چگونه دادستان فدرال پیدا کردن عرصه شد یک عضو از این گروه ؟ خب ثانیهe نوشته شده در عکس های خود را با پوشیدن پیشتاز امریکا merch و شرکت در حوادث در متحد حق تجمع در شارلوتزویل. عرصه شده و در بازداشت پس از اکتبر معنی ثانیهe منتشر می تواند به عنوان به زودی به عنوان آوریل است. علاوه بر ایناو ممنوع شده است از پیوستن به هر سفید بیشتر گروه های ملی.

آن را همیشه سرگرم کننده به من که “نژاد برتر” جمعیت همیشه نقش خود را در اشتباهترین راه ممکن است. خوشحال میشم یکی دیگر از dumbass شده است اما خیابان من نمی تواند کمک کند اما خنده را در این واقعیت است که این شخص گرفتار یک مورد چرا که او خود را حذف عکس کردن Facebook. من می دانم که cheeto-دررئیس جمهور جسارت یک بخش خاصی از جمعیت اما من فکر اولویت پول خود را بیش از خود را غیر منطقی و نفرت was به سادگی منطقی حرکت می کند.

منتظر چه هستم من حتی, گفته, این, سفید ملی ما در حال صحبت کردن در مورد. برو به انجام آنها می دانند که در مورد منطق ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im