صفحه اصلی وزیر آمیت شاه در روز پنج شنبه گفت: دولت گرفته نمی شود هر گونه تصمیم گیری در نورد ملی ثبت نام از شهروندان (NRC) برای کل کشور است.

او اما تأکید کرد که NRC شد وعده بی جی پی در انتخابات آن مانیفست.

صفحه اصلی وزیر گفت: حتی نخست وزیر نارندرا علنا گفت که هیچ تصمیمی گرفته شده است و در عین حال در سراسر کشور NRC.

صحبت های در حال انجام تظاهرات در برابر تابعیت متمم قانون شاه گفت: هر کسی که می خواهد به بحث در مورد مسائل مربوط به کا با او می توانید به دنبال زمان از دفتر خود را.

“(ما) را به بار طی سه روز,” او اضافه شده است.

به شدت به دفاع از کا فراهم می کند که برای تابعیت هندی به آزار و اذیت غیر مسلمانان از پاکستان و بنگلادش و افغانستان, خانه وزیر گفت: وجود چنین ماده ای در قانون جدید است که به دور تابعیت مسلمانان است.

“ما هرگز تبعیض علیه هر کسی که بر روی زمین از دین است. وجود دارد هیچ ارائه در کا که می گوید که تابعیت مسلمانان را لغو خواهد شد. آیا فقط انتقاد CAA اما بحث در مورد آن را بر اساس شایستگی. کا است و نه ضد اسلام و ضد اقلیت. من آماده برای دیدار با هر کسی اما بحث نیاز به اتفاق می افتد بر اساس شایستگی. متاسفانه هیچ کس می خواهد به جلو آمده و بحث در مورد کا,” او گفت:.

شاه همچنین گفت که تا کنون دولت گرفته نمی شود هر گونه تصمیم گیری در نورد از NRC برای کل کشور و روشن ساخته است که کسانی که تمایلی به نشان دادن اسناد در طول جمعیت ملی ثبت نام ورزش بودند ،

در مورد خواسته مداوم کتاب در برابر کا شاه گفت: هر کس حق اعتراض مسالمت آمیز به خشونت قابل توجیه نیست.”ما تحمل اعتراضات غیر خشونت آمیز اما خرابکاری نمی تواند تحمل. سکوت اعتراض دموکراتیک حق,” او گفت:.

در جامو و کشمیر شاه گفت: همه از جمله سیاستمداران رایگان به بازدید تازگی ایجاد شده در قلمرو اتحادیه هر زمان که آنها می خواهند و بدون محدودیت وجود دارد که در هر جنبش.

در مورد بازداشت سه رئیس سابق وزرای — فاروق عبدالله عمر عبدالله و Mehbooba مفتی — او گفت: این تصمیم از دولت های محلی به کف دست زدن آنها را با امنیت عمومی عمل می کنند.

عمر عبدالله است با نزدیک شدن به دیوان عالی کشور و اجازه دهید قوه قضائیه را در تصمیم گیری در آن, او گفت:.

(با PTI ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im