ملت خیابان calmest در روز به عنوان اعتراض باقی می ماند تا حد زیادی مسالمت آمیز

مینیاپولیس — تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز و ملت شد و آرامتر نسبت به آنها شده است در روز پس از قتل جورج فلوید تنظیم کردن گاهی اوقات تظاهرات خشونت آمیز پلیس با خشونت و بی عدالتی علیه آمریکایی های آفریقایی تبار.

در اوایل حکومت و تلاش معترضان برای جلوگیری از بی قانونی مانع گسترده تر آسیب به کسب و کار در نیویورک و شهرهای دیگر یک شبه.

توسط صبح روز چهارشنبه بازداشت شده به بیش از 9000 در سراسر کشور از خرابکاری و آتش سوزی و تیراندازی فوران در سراسر ایالات متحده در واکنش به Floyd مرگ 25 مه در مینیاپولیس. حداقل 12 مرگ و میر گزارش شده است هر چند شرایطی که در بسیاری از موارد هنوز در حال مرتب کردن.

در واشنگتن که در آن مقامات دستور داد مردم خیابان ها قبل از غروب آفتاب و هزاران نفر از تظاهرکنندگان فراوان یک بلوک از کاخ سفید روز سه شنبه شب پس از سرکوب یک روز قبل وقتی ماموران سوار معترضان مسالمت آمیز و دور از لافایت پارک برای روشن شدن راه را برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به انجام یک عملیات عکس با کتاب مقدس در یک کلیسا. یک زنجیره لینک حصار قرار داده شد تا برای جلوگیری از دسترسی به پارک.

“شب گذشته تحت فشار قرار دادند من راه بیش از لبه” جسیکا گفت: DeMaio, 40, واشنگتن که با حضور فلوید اعتراض برای اولین بار. “اینجا بودن بهتر است از بودن در خانه احساس درماندگی.”

کشیشان در کلیسا دعا با تظاهرکنندگان و دست از آب بطری. جمعیت باقی مانده در محل پس از شهر 7 بعد از ظهر حکومت نظامی تصویب هجوم هشدار که پاسخ از اجرای قانون می تواند حتی قوی تر. اما این مردم بودند مسالمت آمیز حتی مودب.

در یک نقطه, جمعیت هو هنگامی که یک معترض صعود نور ارسال شده و در زمان پایین خیابان ثبت نام. یک شعار بالا رفت: “تظاهرات مسالمت آمیز!”

پاپ فرانسیس خواستار آشتی ملی و صلح و گفت که “شاهد با نگرانی بسیار نگران کننده ناآرامی های اجتماعی در آمریکا

“من دوستان ما نمی تواند تحمل کند و یا به نوبه خود چشم خود را به نژاد پرستی و محرومیت در هر شکل و در عین حال ادعا می کنند برای دفاع از تقدس هر انسانی در زندگی,’ او گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار قرار دادند تا ملت فرمانداران و فقر را در برابر خشونت تویت در روز سه شنبه که “lowlifes و بازندگان” شد مصرف بیش نیویورک خیابان. او دوباره توییتی گفت: “LAW & ORDER!”

هزاران نفر از مردم باقی مانده در شهر نیویورک در روز سه شنبه شب مصمم توسط یک 8 بعد از ظهر حکومت نظامی هر چند اکثر خیابان ها روشن بود در اوایل روز شنبه. کتک عرض از قبل دور از خشونت می تواند دیده می شود در میدتاون منهتن.

معترضان همچنین راهپیمایی در لس آنجلس; میامی; St. Paul, Minnesota; کلمبیا, کارولینای جنوبی; و هوستون که در آن رئیس پلیس صحبت به تظاهرات مسالمت آمیز تعهد اصلاحات.

“خدا را به عنوان شاهد تغییر در راه است,” هنر اکودو گفت. “و ما در حال رفتن به آن را انجام دهد به راه راست.”

بیش از 20 ، 000 از اعضای گارد ملی نامیده شده اند تا در 29 متحده برای مقابله با خشونت است.

در فیلادلفیا یک مجسمه از شهردار سابق فرانک ریزو برداشته شد و این شهر در اوایل روز شنبه پس از بارها و بارها که هدف خرابکاری. ریزو ریاست بیش از یک نیروی پلیس به طور گسترده ای متهم به نژادپرستی و خشونت در 1970s.

فلوید درگذشت و پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را در برابر دست به دستبند, سیاه, مرد گردن او گریه که او نمی تواند نفس بکشد. افسر درک چوین شده است از کار اخراج شده و به اتهام قتل.

مادر فلوید 6-year-old daughter Gianna گفت: او می خواهد جهان را به می دانم که دختر کوچک او از دست پدر خوب.

“من می خواهم همه بدانند که این است آنچه که افسران در زمان” Roxie واشنگتن گفت: در مینیاپولیس اخبار کنفرانس دخترش در کنار او. “من می خواهم عدالت برای او چرا که او خوب بود. مهم نیست چه کسی فکر می کند او خوب است.”

مینه سوتا در حال بررسی است که آیا مینیاپولیس اداره پلیس یک الگوی تبعیض علیه اقلیت ها ،

برخی از معترضان قاب رو به رشد جنبش به عنوان یک ضرورت پس از یک لیست طولانی از قتل توسط پلیس.

“آن احساس می کند مانند آن درست شده بی پایان آبشار از هشتگهای از مردم در حال مرگ و در آن احساس می کند مانند چیزی واقعا در حال انجام توسط ما رهبران سیاسی به واقع تصویب تغییر واقعی” گفت: کریستین Ohenzuwa, 19 با حضور در یک تظاهرات مسالمت آمیز در مینه سوتا در کنگره آمریکا در سنت پل.

“همیشه وجود دارد رفتن به یک نقطه شکستن. من فکر می کنم در حال حاضر ما شاهد شکستن نقطه در سراسر کشور است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>