امنیت ملی و مسائل نباید سیاسی: Sharad Pawar در پاسخ به راهول گاندی سخن گفتن

یک روز پس از کنگره رهبر راهول گاندی ادعا کرد که “چین ربوده دور زمین ما”, NCP جمهور Sharad Pawar در روز شنبه گفت که امنیت ملی مسائل نباید سیاسی.

“ما نمی توانیم فراموش کردن آنچه اتفاق افتاده در سال 1962 زمانی که چین را اشغال 45,000 کیلومتر مربع از خاک ما است. در حال حاضر من نمی دانم اگر آنها را اشغال هر سرزمین اما در حالی که بحث در مورد این که ما باید به یاد داشته باشید گذشته است. امنیت ملی و مسائل نباید سیاسی” گفت: Pawar.

NCP رهبر گفت که هیچ امکان جنگ اما چین قطعا مرتکب یک حادثه ناگوار.

“من فکر نمی کنم این امکان وجود دارد که از جنگ اما چین قطعا مرتکب یک حادثه ناگوار. این مسیر که ما در حال ساخت در Galwan است که در کنار ما از مرز” او گفت:.

این می آید یک روز پس از راهول گاندی ارسال شده در یک ویدیو در توییتر خود رسیدگی و گفت: “ما در حال آمدن به گوش مردم هستند گفت: تصاویر ماهواره ای نشان می دهد, Ladakh ساکنان می گویند و ژنرال بازنشسته ارتش می گویند که چین ربوده دور زمین ما است. آن را گرفته به دور زمین نه فقط در یک مکان اما در سه مکان.”

“نخست وزیر شما را به حقیقت صحبت می کنند و به کشور است. اگر به شما می گویند هیچ زمین گرفته شد و حقیقت این است که در غیر این صورت آن خواهد بود, چین, افزایش,” او اضافه شده است.

کنگره و NCP هستند شرکای ائتلاف در ماها Vikas Aghadi (MVA) دولت در ماهاراشترا.

هند و چین شده اند درگیر در مذاکرات به سهولت مداوم آمریکا از ماه گذشته. در 15 ژوئن به عنوان بسیاری از 20 سربازان هندی از دست داد, جان خود را در خشونت آمیز چهره در Galwan ولی پس از تلاش های سربازان چینی به طور یک جانبه تغییر وضع موجود در طول ده-تشدید تنش در شرق لاداخ.