پارک های ملی در حال حاضر رایگان است اما نه هر کس می خواهد شما را به گله به آنها

گردشگران راه رفتن در امتداد یک دنباله دار در نزدیکی یخ رفت پارک در پارک ملی کوه راکی در سپتامبر. 25, 2014. (Helen M. Richardson, دنور پست)

سالت لیک سیتی — ترین پارک های ملی در حال باز به عنوان یک پناهگاه برای آمریکایی های خسته از گیر بودن در خانه در طول یک بیماری همه گیر اما با وجود در حال حاضر رایگان برای بازدید مردم ممکن است پیدا کردن آن مشکل تر برای لذت بردن از آنها را به عنوان پارک نزدیک بازدید کننده مراکز شاتل شامل غرفه ها و رستوران ها برای مبارزه با گسترش coronavirus.

پارک ها در حال تلاش برای نگه دارید تا با همیشه در حال تغییر قوانین و توصیه ها از مقامات دولتی که اصرار مردم برای جلوگیری از جمع آوری در گروه های بزرگ اما اجازه می دهد آنها را به خارج برای هوای تازه و ورزش به عنوان طولانی به عنوان آنها حفظ فاصله خود از دیگران است.

خدمات پارک های ملی می گوید: آن پیوستن به آخرین دستورالعمل از کاخ سفید و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از تعهد به حفظ هوای فضاهای باز در حالی که به پارک superintendents قدرت به بستن یا تغییر عملیات.

وزیر کشور دیوید برنارد در این هفته به طور موقت چشم پوشی هزینه های ورودی در پارکهای ملی و آثار و پناهگاه حیات وحش به آن را آسان تر برای مردم را به خارج از منزل و “پیاده سازی برخی اجتماعی فاصله.”

“خارج شدن به بیابان است مناسب برای آنچه که ما آن را “زیستن nasties’ — بودن cooped داخل خانه خود گفت:” تریش یعقوب کارمند یک backcountry هدایت شرکت در نزدیکی پارک ملی کوه راکی.

اما همه این است که در هیئت مدیره با این ایده از مردم نزولی در پارک ها و دروازه شهر برای فرار از ویروس.

ساخت پارک های رایگان منجر به ازدحام بیش از حد و قرار دادن کارکنان و بازدید کنندگان در معرض خطر بیشتری از بودن در معرض این ویروس با توجه به یک گروه به نمایندگی از خدمات پارک های کارکنان.

“این است و غیر مسئولانه به اصرار مردم برای بازدید از پارک ملی سایت هنگامی که جمع آوری و در دیگر فضاهای عمومی است و دیگر در نظر گرفته امن” گفت: Phil فرانسیس رئیس ائتلاف برای حفاظت از آمریکا در پارک های ملی است.

مدیران در یک بیمارستان در Moab, Utah نیز باید التماس مقامات دولتی برای کاهش جریان از افرادی که برای دیدن رنگ قرمز سنگ ها و تشکل های منحصر به فرد در قوس و دره پارک ملی بیش از ترس این شهر بیمارستان نمی تواند مسئولیت رسیدگی به شیوع. در پاسخ مقامات این هفته محدود باقی می ماند هتل به مردم در شهر برای کار و ممنوع ناهار خوری در رستوران.

این Feb. 28 سال 1997 فایل عکس را نشان می دهد ظریف قوس در پارک ملی قوس در نزدیکی Moab, Utah. (کریستوفر تاملینسون روزانه نگهبان از طریق AP فایل عکس)

ملی, پارک superintendents در حال ابداع راه هایی برای باز بماند در حالی که نگه داشتن مردم در امن فاصله از یکدیگر و تلاش برای اطمینان حاصل شود کارکنان پارک سالم بماند. بسیاری از پارک های بسته مراکز بازدید کننده موزه ها و ورودی غرفه در حالی که تفنگداران مستقر هستند و در خارج به میدان بازدیدکنندگان سوالات.

هر چند رنجرز در حال کار برخی از پارک ها هشدار داد مردم به فوق العاده محتاط و آماده به خصوص در مکان هایی با آب و هوای زمستانی به دلیل منابع تیره و تار میان همه گیر و نجات ممکن است مشکل تر است.

پارک ملی صهیون در جنوب یوتا متوقف شاتل استفاده شده توسط بسیاری از مردم از دیدن آن سنگ قرمز مناظر واقع در یک دره باریک. گردشگران در حال حاضر باید منتظر محدود پارکینگ به صورت رایگان تا قبل از رانندگی در. پارک ملی گراند کانیون خود را متوقف شاتل و بسته رستوران خود را.

در شمال کالیفرنیا بازدید کننده مراکز در چند مقصد مدیریت خدمات پارک مانند Muir Woods ملی یادبود, جزیره آلکاتراز و پل گلدن گیت بسته شده است.

پارک ملی کوه راکی یلوستون پارک ملی و پارک ملی کوه رینیر در ایالت واشنگتن به دنبال کت و شلوار.

اکثر امکانات و جاده ها در یلوستون — که دهانه قطعات میشیگان مونتانا و آیداهو و راینر به طور معمول بسته هستند در این زمان از سال به دلیل برف عمیق. مجسمه آزادی یادبود ملی و جزیره الیس در نیویورک بسته شده به طور کامل.

کارگران در گراند کانیون منتقل کرده اند به دور از وظایف قرار داده است که آنها را به گردشگران است.

“ما فقط آیند تا با راه های مختلف برای آنها را به انجام شغل خود را که فکر CDC دستورالعمل” پارک سخنگوی لیلی Daniels گفت.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم. اما برای افراد مسن و افراد با شرایط موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید. اکثریت قریب به اتفاق کسانی که آلوده به بهبود می یابند.

یوتا بیمارستان نگرانی نیست مربوط به بودن در بیابان بلکه تعاملات اجتماعی قبل و بعد از آن در هتل ها و کافه ها و رستوران ها و اغلب شلوغ trailheads یا دروازه های ورودی.

انتظار هزاران نفر از گردشگران این آخر هفته موآب بیمارستان منطقه ای مدیران خواست فرماندار به ممنوعیت بازدید کنندگان است. پس از آن ممنوعیت اقامت گردشگران در هتل ها در منطقه پیچیده و مهم است.

“ما فقط تشویق مردم به ماندن در خانه و اقامت در خوابگاه خود و به صبر کردن این دو هفته و امیدوارم همه چیز به بازگشت به برخی از نوع عادی گفت:” ایلین Gizler مدیر اجرایی موآب منطقه سفر کرد.

مانند داخلی, منشی, پلیس آمریکا میت رامنی از یوتا به تشویق مردم برای لذت بردن از پارک ها و فضاهای باز که در آن آنها می توانند با حفظ فاصله از دیگران است.

دیوید رامیرز چپ و مونیکا Palacios, راست, نگاه به مناظر اطراف دریاچه خرس در Nov. 3 در پارک ملی کوه راکی. دریاچه خرس آسان پیاده روی از پارکینگ با بسیاری از دیگر افزایش در این منطقه است. زن و شوهر بودند بازدید از مریلند. (Helen M. Richardson, دنور پست)

که فقط به آنچه کاتارینا تاکاهاشی از Longmont را در پارک ملی کوه راکی.

تاکاهاشی trudged از طریق برف تازه در طول سه ساعت پیاده روی به دریاچه زمرد در هفته گذشته عبور دیگر دریاچه های کوهستانی احاطه شده توسط قوی قله. 3-مایل بازحمت حرکت کردن بود بسیار مورد نیاز فرار.

“این یک زمان طراوت به خارج از منزل برای دریافت مزایای بهداشت و درمان از ورزش در آفتاب و دور و همچنین از اضطراب و احساس کردم که ما همه احساس در مورد ویروس” گفت: Takahashi یک 32 ساله آزاد زبان ژاپنی مترجم که وبلاگ در مورد خارج از منزل.

کسب و کار در استس پارک دروازه شهر برای پارک ملی کوه راکی در حال تماشای ویروس تحولات احتیاط. این شهر از 6000 به شدت متکی به پارک که کشید یک رکورد 4.6 میلیون بازدید کننده در سال 2018 است.

“ما باز برای کسب و کار تا زمانی که از شهرستان به ما می گوید در غیر این صورت” یعقوب گفت که با این نسخهها کار برای کرک کوه ماجراهای ارائه می دهد که snowshoeing, پرواز ماهیگیری, پیاده روی, پیاده و گشت و گذار به پارک.

کرک کارکنان منجر شد snowshoeing و پرواز ماهیگیری سفر این هفته — هر یک محدود به سه نفر به دلیل ویروس اما از آنجا که بسیاری از بازدید کنندگان می خواهید یک تجربه صمیمی در طبیعت است. اما رخصتی بهار, کسب و کار است که کمی پایین یعقوب گفت.

the know outdoors instagram

مانند آن موآب همتای Estes Park اتاق بازرگانی این است که با تمرکز بیشتر بر کمک به اعضای آن مقابله با این ویروس نسبت به ترویج گردشگری. این شهر در حال حاضر شده است در برخورد با یک ایالت ممنوعیت ناهار خوری در رستوران ها و کافه ها.

“ما در حال تشویق و ترغیب به استس پارک در حال حاضر,” اتاق, مدیر اجرایی, کیت پیرسون گفت.

اگر وجود دارد هر گونه پوشش نقره ای پيرسون گفت: ممکن است بهتر باشد که برای اولین بار امواج شوک از coronavirus در حال ضربه در حال حاضر و نه در طول اوج فصل تابستان است. او اشاره کرد که استس پارک منعکس قبل از آن جدا شد جاری شدن سیل ویرانگر در سال 2013.

“توسط یادبود روز, اگر بدترین حالت را می توان در آینه دید عقب خواهد بود که فوق العاده” پیرسون گفت.

عضویت در خبرنامه هفتگی ما به Adventurist به خارج از منزل, اخبار, ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im