ملی Para دو و میدانی قهرمانی: ورزشکاران به رقابت برای توکیو 2020 های پارالمپیک صلاحیت اسلات

19 ملی Para دو و میدانی قهرمانی است که تمام مجموعه را در Chamundi Vihar ورزشگاه در کارناتاکا از مارس 26 تا 28.

بالا, هندی, para-ورزشکاران از جمله پارالمپیک مدال Thangavelu Mariyappan جهان و دارنده رکورد Sandeep Chaudhary و دو قهرمان جهان Sundar سینگ Gurjar خواهد بود در عمل است.

این رویداد سه روزه تایید شده توسط انجمن بین المللی کمیته پارالمپیک (IPC) دارای اهمیت از نظر اینکه آخرین رویداد برای تضمین صلاحیت اسلات برای توکیو 2020 پاراالمپیک است.

توکیو 2020 صلاحیت مهلت Para دو و میدانی است که در تاریخ 1 آوریل سال 2020 است. بنابراین به عنوان بسیاری از 1,600 ورزشکاران از سراسر کشور انتظار می رود به ویژگی در این مراسم که در رشته های مختلف. آن را نیز برای اولین بار در این شهرستان در میزبانی این رویداد است.

ضمن اینکه مسابقات قهرمانی ملی خواهد بود که برای اولین بار عمده رقابت های سازماندهی شده توسط منتخب کمیته پارالمپیک از هند (PCI) بدن پس از derecognised توسط وزارت ورزش در ماه سپتامبر. تزئین para-ورزشکار Deepa مالک مدال نقره در پارالمپیک ریو 2016 انتخاب شد رئیس جمهور تازه انتخاب بدن.

ملک که مشتاق به کار در جهت رشد جنبش پارالمپیک در کشور در حال حاضر به بیان برنامه های خود را به میزبان Junior قهرمانی در اکتبر.

در حالی که ورزشکاران باید خود را ابراز شادی در بازگشت از مسابقات قهرمانی ملی پس از تقریبا دو سال PCI امیدوار است که این رویداد را با ارائه یک پلت فرم خوب برای چند جوانان به بازی در کنار توکیو پارالمپیک محدود ورزشکاران علاوه بر گرم کردن برای دومی.

هند رزرو به عنوان بسیاری از 13 توکیو 2020 نقاط در دبی 2019 جهان Para دو و میدانی قهرمانی در ماه نوامبر گذشته. Mariyappan, Chaudhary و Gurjar در میان کسانی که به خانه آورد laurels.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>