ملی Panchayati راج روز: ساعت مودی به تعامل با گرم panchayats سراسر کشور در May 24 از طریق ویدئو کنفرانس

نارندرا نخست وزیر را در آدرس های مختلف گرم Panchayats در سراسر کشور در روز جمعه از طریق ویدئو کنفرانس به مناسبت ملی Panchayati راج روز.

نخست وزیر را نیز راه اندازی واحد e-GramSwaraj پورتال و نرم افزار موبایل در این مناسبت است.

متحد پورتال یک ابتکار جدید وزارت Panchayati راج که ارائه خواهد شد گرم Panchayats با یک رابط واحد برای آماده سازی و پیاده سازی خود را گرم Panchayat طرح توسعه (GPDP) وزارت گفت: در آزادی مطبوعات.

مودی نیز راه اندازی Swamitva طرح به مناسبت فراهم می کند که برای یکپارچه املاک اعتبار راه حل برای مناطق روستایی هند. علامت گذاری از ساکنان زمین در مناطق روستایی انجام می شود با استفاده از آخرین بررسی روشها از جمله هواپیماهای بدون سرنشین و فن آوری با همکاری و تلاش وزارت Panchayati راج دولت Panchayati راج وزارت امور خارجه درآمد بخش و نظرسنجی از هند است.

هر سال در این مناسبت وزارت Panchayati راج شده است اعطای جایزه بهترین اجرای Panchayats/متحده/UTs در سراسر کشور تحت incentivization از panchayats در به رسمیت شناختن کار خوب خود را برای بهبود ارائه خدمات و کالاهای عمومی. در این سال سه جایزه از جمله – Nanaji Deshmukh Rashtriya Gaurav گرم سبها Puraskar (NDRGGSP) کودک پسند گرم Panchayat جایزه (CFGPA) و گرم Panchayat طرح توسعه (GPDP) جایزه نهایی شده است که به اشتراک گذاشته خواهد شد با نگران متحده و UTs وزارت گفت.

ملی Panchayati راج روز جشن گرفته است در تاریخ 24 آوریل هر سال به مناسبت institutionalisation از Panchayati راج از طریق قانون اساسی (73 متمم) قانون سال 1992 که به اجرا در آمد و در سال 1993 در این تاریخ.

هر سال ملی Panchayati راج روز جشن است به عنوان یک رویداد بزرگ در مقیاس بزرگ و به طور کلی برگزار می شود در خارج از دهلی نو با نخست وزیر ساخت ظاهر در این مناسبت است. این رویداد ملی بود که برگزار شد در اوتار پرادش’ جانسی و مودی بود برای افتتاح این رویداد ملی و آدرس همه گرم Sabhas و Panchayati راج موسسات در سراسر کشور است.

اما با توجه به این مستند در سراسر کشور بیش از COVID-19 همه گیر در کشور دولت تصمیم گرفته است به مناسبت گرامیداشت روز ملی Panchayati راج بعد دیجیتالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im