رسانه ملی باشگاه ارائه کمک مالی از Rs. 1 لاخ به مرده کاتب خانواده

رسانه ملی باشگاه ارائه کمک مالی از Rs. 1 لاخ به مرده کاتب خانواده – سبک زندگی

انتشار: Jun 09, 2020, 12:10 IST | همکاری محتوا | بمبئی

جدا از وبینار NMC هم چیده شده برای مردم را به پیوستن به این بیعت مراسم از طریق Facebook و دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

در مه 30, 2020, رسانه ملی باشگاه (NMC) پرداخت ادای احترام به روزنامه نگار ارشد Pankaj Kulshreshtha که زندگی خود را از دست به COVID-19 در طول هفته دوم ممکن است. Kulshreshtha شد, معاون, اخبار, سردبیر Dainik Jagran را آگرا اداره است. علاوه بر پرداخت یک روح احترام را از طریق یک وبینار NMC نیز جبران پولی از Rs. 1 لاخ به او بیوه است. اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath نیز ابراز همبستگی با اواخر این روزنامه نگار در خانواده بود و مطمئن باشید از کمک مالی به خود وابسته. وبینار حضور داشتند حاضر توسط هزاران نفر از روزنامه نگاران از سراسر هند و همه پرداخت ادای احترام به روح رفتگان.

در این وبینار تا مجمع سخنران Hriday Narayan Dikshit همچنین ادای احترام به رفتگان روزنامه نگار در حالی که NMC ملی رئیس جمهور Sachin Awasthi بازدید Kulshreshtha خانواده به دست بیش از کمک مالی شخصا. NMC رئیس جمهور نیز درخواست دولت از طریق آقای Dikshit به ارائه کمک های بیشتر به مرده روزنامه نگار ،

صحبت در این وبینار تا مجمع سخنران گفت: “مستقل از تاریخ هند شده است و شاهد جنایات مرتکب شده علیه روزنامه نگاران در طول هر دهه است. امروز روزنامه نگاران در حال سپاسگزار به همتایان خود در تاریخ بود این دکتر Ambedkar, پاندیت Deendayal Upadhyay یا دکتر Ram منهر Lohia همه آنها روزنامه نگاران در حق خود.” آقای Dikshit همچنین ذکر شده است که در مدرن هند زمینه روزنامه نگاری است که پر از چالش های آخرین از آن COVID-19. Pankaj Kulshreshtha نیز از دست داده و زندگی خود را در خط وظیفه. او در ادامه گفت: “من تعظیم در مقابل مرحوم عضو روزنامه نگار برادری و من اطمینان خانواده اش که دولت با آنها را در این ساعت از غم و اندوه است.”

پرداختن به وبینار NMC بنیانگذار رامش Awasthi نیز پرداخت ادای احترام به Kulshreshtha یادآوری خود را در دهه ارتباط با روزنامه نگاری در آگرا است. او همچنین به یاد می آورد شخصی خود را در ارتباط با روح رفتگان و اذعان کرد لحظه ای از شوک و ناباوری که فرا گرفته نگار جامعه زمانی که آنها شنیده ام در مورد Kulshreshtha مرگ است.

در این گردهمایی NMC بنیانگذار همچنین اعلام کرد که تمام روزنامه نگاران کار با وجود کرونا بیماری همه گیر در سطوح مختلف در تمام ایالت های این کشور در نظر گرفته خواهد شد برای افتخار در سطح ملی است. او همچنین گفت که در سطح ملی برنامه برگزار خواهد شد به افتخار انتخاب روزنامه نگاران و آنها را دعوت به دهلی نو که NMC خواهد همه هزینه از جمله سفر و مسافرخانه است.

لازم به ذکر است که NMC بود و کلام در برگزاری اولین کنفرانس منطقه ای و اولین رسانه ملی Ratna رویداد برای روزنامه نگاران در اوتار پرادش. صحبت بیشتر آقای Awasthi همچنین با اشاره به تفکر پشت NMC کار است که “Soch بهارات کی” (تفکر هند)!

جدا از وبینار NMC هم چیده شده برای مردم را به پیوستن به این بیعت مراسم از طریق Facebook و دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de