ناتان MacKinnon می رسد به عنوان نقطه عطف بهمن شکست نشینان 3-1

در برنده شدن در مد شنبه شب ناتان MacKinnon رسیده Hall of Fame-حمایت milestone با 50 نقطه از دوم شدن فقط سوم بهمن بازیکن به تولید 50 امتیاز در سه فصل متوالی.

تنها باشگاه افسانه جو Sakic و پیتر Forsberg انجام داده بود که قبل از اینکه با Sakic (1998-2002) و Forsberg (1995-99) — هر دو مندرج در هاکی سالن از شهرت — انجام آن در چهار مستقیم مبارزات.

MacKinnon تا به حال یک دوم کمک در دوره سوم به نزدیک درب در New York Islanders در پیروزی 3-1 در پپسی سنتر.

“در یک دنیای ایده آل این است که آنچه شما انجام ، شما بیرون می آیند و شروع به سوم و نگه دارید بعد از آنها و رسیدن به یک هدف برای قرار دادن بازی تا حدودی دور از دسترس” Avs مربی Jared Bednar گفت. “من فکر می کردم ما یک کار خوب تمام شب طولانی در توهین آمیز در منطقه در اختیار داشتن جن تصمیم گیری خوب با آن نه ساخت آن آسان بر روی آنها (و) آنها را وادار به دفاع کند.”

مک کینون در حال حاضر 84 امتیاز با بوستون دیوید Pastrnak برای دوم در NHL. ادمونتون را Leon Draisaitl یک لیگ-بالا 95 امتیاز. MacKinnon راه می رفت از اتاق قفل هنگامی که خبرنگاران وارد آن چهارشنبه و به نظر نمی رسد می خواهم به اظهار نظر در مورد 26th چند نقطه بازی این فصل است.

در مقابل دوست قدیمی Semyon Varlamov این دروازه بان که در بازی قبلی هشت فصل در کلرادو Avs رو اهداف از Joonas Donskoi میدوی را از طریق دوره اول و آندره Burakovsky در اوایل دوم و در زمان 2-0 منجر به سوم.

سپس Avs بست در دفاعی فکر کم به ثمر رساند نشینان در 7:43 نهایی قاب زمانی که گیب Landeskog هدایت یک شات MacKinnon گذشته Varlamov. نیویورک براک نلسون گل گل دیر هنگام به عنوان نشینان اجتناب shutout.

“من قطعا با راه ما به پایان رسید و واقعا بازی کل بازی راه حق” Landeskog گفت. “این یک تفاوت بزرگ رفتن 2-1 اگر آنها امتیاز از 3-1 بنابراین ما می خواستیم تا مطمئن شوید که ما شکار شد که (سوم) هدف است. خوب بود به آن را دریافت.”

این Avs صعود در یک نقطه از سنت لوئیس و دالاس هم با 76, در بالای بخش مرکزی و غربی و کنفرانس جدول رده بندی. کلرادو, بازی های برگزار شده است یکی کمتر بازی از بلوز و ستاره ها در مسابقه برای بخش و کنفرانس برتری.

“شما عاشق رقابت است. هیچ کس در این بازی اگر شما آن را دوست ندارم” گفت: Avs defenseman Cale ماکار که تا به حال کمک در Donskoi و Burakovsky اهداف برای صعود به لیگ بالا 45 امتیاز برای rookies. “بدیهی است که ما همه واقعا در بالا وجود دارد. به این بستگی دارد که seperates خود را در این بعد کمی.”

این Avs که فوق العاده 27-صرفه جویی در تلاش از دروازه بان پاول Francouz همچنین جامعی سه بازی از دست دادن رگه (0-2-1) به پایان رسید و 2-2-1 در پنج بازی homestand.

آسیب-تخلیه Avs بازی دوم خود بازی بدون دروازه بان مجروح Philipp Grubauer است که به طور نامحدود با پایین بدن آسیب است. آنها همچنین بدون مجروح کلید جلو Mikko Rantanen, ناظم کادری و مت کالورت که از طریق این ماه و احتمالا طولانی تر است.

Rantanen رنج می برد آنچه که به نظر می رسد به طور جدی آسیب دیدگی شانه دوشنبه. کالورت دهکدهای از دست رفته دو بازی با پایین بدن صدمه و کادری که در عصا از دست رفته خود را پنجم با پا دردی است.

پانوشت. به جلو مارتین Kaut, 20 ساخته شده خود را NHL اولین Avs که انتخاب شده جمهوری چک بومی با 16 انتخاب 2018 پیش نویس است. Kaut بازی جناح راست در یک خط با مرکز Pierre-ادوارد Bellemare و جناح چپ مت Nieto. کلرادو تنها سالم خراش بود defenseman علامت Barberio,. … این Avs سفر به آناهایم در روز پنج شنبه و آماده شدن برای یک متوالی-شب کشش در جنوب کالیفرنیا در برابر اردک در روز جمعه و لس آنجلس کینگز در روز شنبه. چون Avs آمریکا هاکی لیگ, وابسته, کلرادو, عقاب نیز بازی جاده ها در کالیفرنیا این آخر هفته Avs چوب با حداقل 12 به جلو و تنها با استفاده از یک تماس بگیرید تا اگر به جلو در باشگاه بزرگ پایین می رود با آسیب جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>