Nashom چوبی یک Standout ستاره در نیویورک با نفوذ کشیدن صحنه, بنا به گزارش های مرده از COVID-19


Illustration for article titled Nashom Wooden, a Standout Star in NYCs Influential Drag Scene, Reportedly Dead From COVID-19

عکس: Felipe Santiago (گتی ایماژ)

دوستان از Nashom چوبی مجری پشت نمادین کشیدن شخصیت مونا پا می گویند که او به تازگی به تصویب رسید از COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

جفری مک یک طراح است که برنده فصل 18 از واقعیت نشان می دهد پروژه باندمشترک یک ویدیو در Instagram, هشدار می داد هر کس برای سالم ماندن به عنوان بیماری همه گیر در ادامه به upend جوامع در سراسر جهان است.

تبلیغات

“من را از دست داد, بهترین دوست, امروز از coronavirus Nashom چوبی” مک گفت: از طریق اشک. “من فقط می خواهم به مطمئن شوید که همه در خارج وجود دارد باقی می ماند سالم و امن به دلیل virus است که واقعا واقعی است.”

یکی دیگر از دوست های چوبی را دی جی میزبان بحث نشان می دهد و ترانس فعال لینا برادفورد نیز به اشتراک گذاشته عاطفی تصویری پاسخ به مرگ او.

“من شما را خیلی دوست دارم Nashom و من خیلی متاسفم که این اتفاق افتاده است” برادفورد گفت. در عنوان برادفورد گفت: چوبی رفت و به بیمارستان پس از تجربه COVID-19 علائم بود اما تبدیل دور به دلیل بیماری نمی شدید.

تبلیغات

عنوان خبر چوبی مرگ در گسترش رسانه های اجتماعی شنبه, مراسم تجلیل و اذکار مجری مورد ستایش قرار داد به عنوان یک “ستون” از نیویورک عجیب و غریب جامعه ریخته است. او شاید بهترین و شناخته شده برای خود بکشید نام مستعار مونا پا به عنوان “اصلی” از شب زنده داری صحنه از مجله. به چوبی گفته مجله مقاله در سال 2017, او شروع به انجام “تنگ” لب synching از Aretha Franklin آهنگ ها در نهایت گسترش فراتر از آن یاد سردستهزنان خواننده اپرا بازی مونا ،

“من واقعا شد مست یک بار من در تعجبم که زن در اتحادیه میدان پارک. من می توانید ببینید قدرت آن را” چوبی گفت. “هیچ کس را دیدم که در حال آمدن است. می شود نه تنها یک قهرمان می شود سیاه و یک مرد. من نمی دانستم در آن زمان من زنانه است. پیام بسیار قدرتمند انجام ” من هر زن به عنوان زن.”

تبلیغات

چوبی در نهایت آویزان پاشنه خود و بازنشسته خود مونا پا شخصیت (او گفت که مقاله آن است که نقش تهدید کرده بود به رده بندی کردن هویت خود) اما در ادامه انجام است. او سنگ برای رقص های الکترونیکی موسیقی گروه آنهایی که خود را و کمک به 1999 دانلود فیلم بی عیب و نقص.

تاثیر او احساس می شود می تواند به عنوان عزاداران ارسال شده پیام های صمیمانه در مورد کار خود را. یک تصویر خاص به اشتراک گذاشته شده بود دوباره و دوباره: چوبی به عنوان مونا پا تاب شکوه زن لباس در تعجبم با یک تاج طلا و پرستاره کیپ اسلحه خود را دراز گسترده و پیروزمندانه.

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de