راننده نسکار Jimmie Johnson مقابله با کروناویروس در آسپن خانه

INDIANAPOLIS — Jimmie Johnson و خانواده اش در زمان هر احتیاط برای جلوگیری از coronavirus.

آنها شسته دست خود را غالبا مجدانه به دنبال چهره-ماسک دستورالعمل ها و حتی ترک خانه خود را در شارلوت کارولینای شمالی برای کمتر پرجمعیت آسپن کلرادو.

و در عین حال هر دو جانسون و همسرش هنوز تست مثبت برای این ویروس این هفته — ضربه زدن هفت بار قهرمان نسکار از آنچه بود که انتظار می رود نهایی خود را Brickyard 400.

جانسون اولین راننده نسکار برای تست مثبت برای این ویروس است که باعث COVID-19 و آن را به پایان خط از 663 متوالی در جام حذفی شروع می شود. آن را نیز به طور موقت اخلال در زندگی خانواده خود را به عنوان او و همسر Chani تلاش برای قرنطینه در حالی که هنوز بالا بردن دو دختر خود را. هر دو تست منفی جانسون گفت.

“ما در حال کار بسیار مسئول در خانه ما و تلاش برای خود جدا اما در همان زمان ما باید به پدر و مادر از ترس” جانسون گفت: شنبه با زوم از کلرادو.

“بنابراین ما در حال OK اما برای یک کودک 9 ساله و 6 ساله ، ما نمی توانیم آنها را تغذیه. ما دل به دیدن ترس در چشمان خود را.”

جانسون در ایندیاناپولیس در روز چهارشنبه برای تست در Dallara را در شبیه ساز. او سپس با هواپیما به اسپن و برنامه ریزی شده بود برای بازگشت به Indy برای نژاد روز یکشنبه.

او نمی اگاهی هر چیزی اشتباه بود تا جمعه.

Chani جانسون تا به حال تجربه شده است فصلی, علائم آلرژی در تابستان هوا کوه و 44 ساله جانسون با استفاده از یک روال تجویزی برای درمان خود فصلی مسائل.

Chani جانسون یک “حکومت پیرو” شوهرش گفت: رفت و برای یک coronavirus آزمون به دلیل آلرژی است. نتایج او آمد مثبت صبح روز جمعه و جانسون و دختران خود را بلافاصله رفت و برای آزمون خود را.

“این امر می تواند بسیار آسان است در حال حاضر برای دریافت bummed خارج” گفت: جانسون است که پله به دور از مسابقه نسکار در پایان فصل است. “اگر آن را برای Chani را در سعی و کوشش برای انجام کار درست ما می شود در رفتن با زندگی به صورت عادی و چه کسی می داند که ما می تواند در تماس با آمده و آلوده است.”

خبر خوب این است که پزشکان معتقدند جانسون را در حال حاضر تحمل بدترین COVID-19. جانسون گفت: گذشته از یک خارش در گلو او را بدون علامت.

اما انشعابات طنین انداز اطراف مسابقه جامعه است.

جانسون گفت که او صحبت کرده است با نمایندگانی از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری به عنوان بخشی از یک تماس ردیابی ابتکار و همچنان به دنبال پاسخ به یک مناجات از سوالات. یکی از چیزهایی که او را خاص مورد مثبت تست برای آنتی بادی او گفت که او در اوایل بیماری همه گیر.

“من هشدار داده شده توسط پزشک و پس از آن است که اگر چه من تست مثبت آنتی بادی وجود دارد 20% شانس که آن را به نادرست” جانسون گفت. “در بالا از این واقعیت است که آنها نمی دانند چه آنتی بادی چیست. امروز هم من نمی دانم که منظور آنها چیست.

“هنگامی که من حذف این و بازگشت به زندگی من فرض من هنوز هم باید بسیار محتاط و من می تواند دوباره آلوده یک بار دیگر. وجود دارد بنابراین بسیاری از سوالات در مورد این ویروس و چه یعنی چه. من هنوز هم به وضوح ندارد. دیگر من را به این و بیشتر مسائل من در مقابله با این سوالات بیشتری دارم.”

او نمی تواند بازگشت به مسابقات مگر اینکه او را از علائم و دارای دو تست منفی در طول 24 ساعت. جاستین Allgaier را جایگزین جانسون در Hendrick Motorsports’ شماره 48 شورلت و یکی از اعضای تیم — مکانیک مسئول جانسون کابین خلبان — قرنطینه شده چرا که او تنها Hendrick کارمند را به تماس نزدیک با راننده.

“صرفا از باب احتیاط داخل مکانیک بود یک نفر ما می تواند به شناسایی افرادی که در تماس با Jimmie و یا کت و شلوار خود را و یا هر آنچه گفت:” جف Andrews, تیم, معاون رئیس جمهور از رقابت.

یک مسابقه جدید استراتژی نیز ممکن است لازم باشد.

به جای شروع چهارمین موقعیت جانسون به دست آورده در یک تصادفی قرعه کشی Allgaier را مجبور به رها کردن به پشت زمینه به دلیل قوانین مربوط به راننده تغییرات.

نسکار جمهور استیو فلپس گفت: NBC این سریال امیدوار است جانسون می تواند پشت یکشنبه آینده در کنتاکی جاده سریع السیر. سری نیست تست برای coronavirus و فلپس را نشان نمی دهد جانسون نتیجه مثبت تغییر خواهد کرد که.

“من فکر می کنم این پروتکل را در واقع کار واقعا خوبی برای ما” فلپس گفت: در قبل از مسابقه نشان می دهد. “بدیهی است که این مایه تاسف است که Jimmie در حال رفتن به خارج از خودرو در این آخر هفته. من فکر می کنم اگر شما نگاه کنید در این روش که ما در محل و سیاست هایی که ما در جای خود واقعا برای محافظت از رانندگان و خدمه خود ما مسئولان و هر کسی که مشغول به کار در مسیر مسابقه — تعداد آزمون مثبت است که ما تا به حال شده است بنابراین تا کنون و چند دور بین.”

جانسون اولین راننده نسکار برای تست مثبت پس از ورزش را از سر گرفته است. دو تیم را تایید کرد که فروشگاه مبتنی بر کارکنان است که آیا سفر به این آهنگ تا به حال تست مثبت.

نسکار اعطا جانسون چشم پوشی برای رقابت در بازی های حذفی اگر او واجد شرایط. جانسون است 12th, در جدول رده بندی, 63 امتیاز در داخل حذفی تصویر.

در ضمن در کوه صفحه اصلی تنظیمات در حال ساخته شده.

جانسون قصد دارد برای تماشای مسابقه نسکار در تلویزیون برای اولین بار از او یک جام به طور منظم در سال 2002 بالقوه پیش نمایش از چگونه بازنشستگی ممکن است در حالی که تلاش برای کشف کردن چگونه برای جشن تعطیلات آخر هفته و او با دختر 10 تولد.

“ما بسیار ترسیده بود و در اطراف آنها و تعامل با آنها را نه به ذکر است قدیمی ترین من است تولد او در آینده در هفتم,” او گفت:. “ما در حال رفتن به جشن در داخل خانه ما, اما آن را واقعا دشوار است برای کودکان و نوجوانان ما به درک.”

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de