ناسا به تعویق انداختن راه اندازی تاریخی SpaceX ماموریت دقیقه قبل از مگس با استناد به رعد و برق

راه اندازی ناسا و اسپیس ایکس نسخه ی نمایشی-2 ماموریت را به دو جانباز فضانوردان سابق به ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) به تعویق افتاد دقیقه قبل از آن را به پرواز به دلیل بدی آب و هوا.

فقط 16 دقیقه ناسا تصمیم به تسلیم انفجار با استناد به رعد و برق و رعد و برق. بعدی فرصت برای راه اندازی شنبه ها در 3:22 بعد از ظهر و یکشنبه در 3 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا.

“ما در حال رفتن به راه اندازی امروز. با توجه به شرایط آب و راه اندازی شستشو است. ما فرصت های بعدی خواهد بود روز شنبه, مارس 30 در 3:22 pm ET. زنده #LaunchAmerica پوشش آغاز خواهد شد در 11 am ET ایم” ناسا.

ماموریت برنامه ریزی شده بود راه اندازی می شود در بعد از ظهر چهارشنبه از ناسا در مرکز فضایی کندی. چند نفر جمع شده بودند همراه Space Coast در فلوریدا به فضا پرتاب شد.

تاریخی پرواز برنامه ریزی شده بود به کهنه کار ناسا فضانورد باب Behnken و داگ هرلی به ISS بر روی یک موشک فالکون 9 طراحی و توسعه توسط SpaceX.

این اولین پرواز ناسا خدمه از خاک ایالات متحده از سال 2011 و اولین راه اندازی یک موشک طراحی و توسعه توسط یک شرکت خصوصی است.

“وجود دارد واقعا یک طوفان رعد و برق, اما وجود دارد یک نگرانی است که اگر ما از راه اندازی آن می تواند باعث رعد و برق” ناسا رئیس جیم Bridenstine گفت.

“این یک نقطه عطف مهم فقط امروز. ما یادگیری زیادی در هر زمان ما این چیزها, او گفت:” در تلویزیون ناسا.

هر دو فضانوردان بوده است بسته به کرسی های خود را برای حدود دو ساعت قبل از ناسا تصمیم به تماس های تاریخی راه اندازی.

“همه را بزرگ امروز است. این یک عمل بزرگ و ما دوباره آن را انجام دهد در روز شنبه” هرلی گفت: فقط قبل از بالا رفتن از کپسول.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس در حال حاضر در محل به تماشای پرتاب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>