نارندرا — این یکی کننده ارشد

از هماهنگ clanging از ‘thaalis’ و جادویی صدا از ‘taalis’ و صدف حلزونی پوسته های قابل توجهی نشان می دهد از “sankalp” و “sanyam” در 22 مارس سال 2020 به روشنایی میلیون ها نفر از “diyas” و شمع در ساعت 9 شب به مدت 9 دقیقه در 5 مارس سال 2020 هند و آن 1.37 میلیارد نفر آمد و با هم به عنوان یک متحد در کل در هر دو پر حادثه این روز یاد می شود برای مدت زمان طولانی برای آمدن. لازم به ذکر است که مبارزه با چینی ووهان ویروس یا COVID-19 آن را به عنوان به طور گسترده ای شناخته شده است که مبارزه با رهبران جهان در جبهههای مختلف. اما بیشتر از زندگی انسان جسمانی و شرایط مالی از آرایه ای از سازمان ملل چه این جهانی و همه گیر است ضربه سخت است که روح انسان در بسیاری از نقاط.

آخرین باری جهانی بهداشت سرایت ضربه بشریت این سخت بود آنفلوآنزای اسپانیایی در سال 1918. از این رو شیپور توسط نخست وزیر نارندرا مودی را با هم بسیار متنوع ملت با تمام تناقضات در تاریخ 5 مارس سال 2020 بیش از صرف نماد — آن را دوباره مشتعل حل و فصل انرژی, صبر, ابتکار و مثبت بیش از یک میلیارد هندی. واضح است که مودی است نشان دادن راه به یک میزبان کامل از رهبران جهان که در حال نگاه کردن به او را به اتهام یک وضعیت است که foxed هر دو جامعه علمی و سیاستمداران که به فکر آنها همیشه به حال یک تعمیر سریع راه حل برای هر مشکل.

نارندرا است که هیچ سیاستمدار عادی و حتی بدترین منتقدان مجبور به اذعان این. فوق العاده خود را درخواست تجدید نظر جمعی فراتر فرهنگی, مذهبی, نژادی جمعیتی و جغرافیایی تقسیم. می شود آن را “Janta حکومت نظامی” شروع یک سارک احتمالی صندوق airlifting بیش از 1444 رشته مردم از کشورهای مختلف, گاییدن صفحات فولادی یا روشنایی “mombattis” مودی منطق ساده است–علاوه بر مهار خوی علمی و اداری همدلی مهم است تا پرده از درماندگی و ناامیدی که انزوا و cooped در درون چهار دیوار خانه 24/7, گاهی اوقات می تواند منجر به.

چپ رسانه ای در هند است که هیچ مشکلی با بز بودن ذبح در طول Bakri-عید یا namaaz بودن blared از بلندگو پنج بار در روز بوده است سریع به انتقاد مودی را برجسته “در ساعت 9 شب به مدت 9 دقیقه” حرکت را متهم کرده که مردم از ترکیدن ترقه و موجب ترس حیوانات ولگرد دور در طول این 9 دقیقه. آنقدر برای رسانه های نفاق!

همان ضد مودی بسیاری بود که شایعه اذهان عمومی ظالمانه در مورد نوسانات ولتاژ و پیش بینی شکست شبکه تا به حال هیچ تردیدی در مورد جشن “ساعت زمین” در 28 مارس سال 2020 بین 8.30 ساعت 9.30 ساعت IST. ساعت زمین یک جنبش جهانی سازماندهی شده توسط صندوق جهانی طبیعت (WWF). این رویداد سالانه برگزار تشویق افراد جوامع و کسب و کار به خاموش کردن غیر ضروری برقی چراغ به مدت یک ساعت از 8:30 تا 9:30 بعد از ظهر در یک روز خاص و آخرین شنبه ماه مارس به عنوان نمادی از تعهد به این سیاره است. آن آغاز شد به عنوان یک چراغ رویداد در سیدنی استرالیا در سال 2007. پس از آن رشد کرده است به شرکت بیش از 7000 شهرستانها و شهرهای سراسر 187 کشور و منطقه به منظور بالا بردن آگاهی برای مصرف انرژی و اثرات آن بر محیط زیست است.

نخست وزیر نارندرا مودی “چراغ” رویداد در تاریخ 5 مارس سال 2020 شبیه به “ساعت زمین”, سبک هندی بود و تاریخی آن را به عنوان به نمایش در هند مشترک روح وحدت در تنوع در آن به معنای واقعی. اگر هند گرفته شده سرب در جنگ جهانی علیه Coronavirus آن است که در نهایت به دلیل دو چیز است که مودی خواست سرخپوستان به تمرکز بر در برجسته آدرس به ملت در 19 مارس سال 2020–“حل و خویشتن داری”.

البته به غیر از تشویق اجتماعی فاصله آب بندی زمین های هم مرز با میانمار و پاکستان و بنگلادش quarantining مسافران ورودی از کشورهای آسیب دیده و غربالگری افراد در فرودگاه ها از طریق مادون قرمز دماسنج از اواسط ژانویه به رغم اول Coronavirus مورد هدف قرار دادن هند تنها در 30 ژانویه سال 2020 در ایالت کرالا است 21-day مستند که کار کرده به هند استفاده بیشتر از هر چیز دیگری.

سنگاپور تصمیم گرفته است برای در حال حاضر برای یک ماه مستند در نظر گرفتن یک برگ از تجربه. UK, Australia, New Zealand, لهستان و بخش های بزرگی از ایالات متحده آمریکا بیش از حد در حال زیر و یا غیر رسمی shutdown یا دقیق تر رسمی و مستند که مودی برای اولین بار به معتقدان و پیاده سازی بسیار قبل از هر رهبر جهانی حتی فکر انجام این کار است.

توسط 3rd مارس سال 2020 5.89 لاخ مردم در حال حاضر شده است به نمایش در فرودگاه بیش از 1 میلیون به نمایش در مرز با نپال و حدود 27000 قرار داده شد و جامعه تحت نظارت است. این اعداد نشان می دهد که دولت مودی راه جلوتر از منحنی در نظر گرفتن اقدامات لازم برای پهن کردن منحنی. بی سابقه 21 روز در سراسر کشور مستند است واجد شرایط و حرکت جسورانه که تنها یک رهبر مودی قوی و قامت قابلیت اجرا تا یکپارچه.

به عنوان از آوریل 5 سال 2020 بیش از وجود دارد 69,444 مرگ و میر و بیش از 1.27 میلیون موارد تایید شده در سطح جهان با بیش از 3,37,300 موارد در ایالات متحده آمریکا به تنهایی بیش از 47800 موارد در انگلستان بیش از 81700 موارد در چین و بیش از 12640 مرگ و میر در کشور اسپانیا است. هند به عنوان در 6 مارس سال 2020 قادر بوده است به محدود کردن موارد تایید شده به فقط یک کمی بیش از 4000. و این است که قطعا یک شاهکار متوسط برای یک ملت از 1.37 میلیارد نفر است.

در نیویورک 3565 نفر فوت کرده اند که در روز 4 مارس سال 2020 است و Coronavirus مرتبط با مرگ هر 9.5 دقیقه با بیش از 7 میلیون شغل از دست رفته در آمریکا در ماه مارس سال 2020 است. به طور کلی ما, مرگ, شمارش رز به 9643 به عنوان از آوریل 5 سال 2020 است. بین 3 و 4 مارس سال 2020 نیویورک شاهد بزرگترین افزایش از 23 درصد در مرگ و میر در سختی 24 ساعت! فقط برای قرار دادن همه چیز در چشم انداز شهر نیویورک (نیویورک) جمعیت حدود 8.7 میلیون نفر از مردم در حالی که یک دولت واحد در هندوستان, Uttar Pradesh, مثلا دارای جمعیت بیش از 200 میلیون نفر است.

در آن زمان 56 روز برای هند برای رسیدن به 1000 موارد است. بعدی 1000 موارد, اما, آمد, در تنها چهار روز به دلیل “Tablighi Jamaat” یک رادیکال متعصب اسلامی, مبلغ, جنبش که اعضای آن در عمل به عنوان یک “سوپر پخش” توسط آزادانه mingling و نقض دولت diktat در مستند. 22000 Tablighis در سراسر 17 متحده در هند شده اند قرنطینه. آن را به حال شده است برای “Tablighis” هند را مورد تأیید شده اند و زیر 2000. این Tablighis که در روز 4 مارس سال 2020 اختصاص 28 درصد از کل موارد و 56 درصد از افزایشی موارد بین 1 و 3 مارس سال 2020 است.

ستوده نکته لازم به ذکر در اینجا این است که با وجود اینکه چند نژادی و چند زبانه کشور با چالش های دلهره آور از درون مانند وحشتناک Tablighi تخلف به عنوان مثال و با وجود های یک 3488-کیلومتر مرز طولانی با کشور چین این واقعیت است که هند موفق به محدود کردن آن مرگ و میر به 109 که در 6 مارس سال 2020 است در خور شهادت به مودی سیاسی خواهد شد. کنترل یک بیماری همه گیر نیست و به سادگی در مورد بزرگ پزشکی زیرساخت ها است. ایتالیا که در تاریخ 5 مارس سال 2020 رنج می برد بیش از 15800 مرگ و میر با وجود عالی سیستم بهداشت و درمان به دلیل آن را دست کم گرفت این ویروس و سیاسی را در دوره های اولیه وجود نداشت بیش از حد.

در تضاد هند تجربه تحت مودی بوده است بسیار محکم و کالیبره شده یکی است. دولت مرکزی هر جا که لازم است خواست دولت به استناد قسمت 144 از CrPC برای تضعیف کرد. بخش 2 از بیماری های همه گیر عمل می کنند که باعث می شود سلامت, مشاوره, اجرا و بخش 3 از قانون که باعث نقض این مشاوره و یا پنهان کردن علائم کروناویروس و یا فرار از بیمارستان مجازات تا 6 ماه را در زندان قرار داده شده است به عمل.

که 182 به طور کامل اختصاص داده شده تست labs, از جمله بیش از 130 دولت labs که در حال کار 24/7 با بیش از 89000 تست های انجام شده در حال حاضر به عنوان از آوریل 5 سال 2020 هستند درخشان بازتاب چگونه هند را در برابر ووهان ویروس همه گیر است که به دست آوردن شتاب.

بی جی پی هند حزب حاکم است بزرگترین در جهان برای هیچ—در جنگ علیه Coronavirus تحت نظارت خود را قادر و فوق العاده کارآمد ملی, رئیس جمهور, J. P. Nadda حزب تغذیه شده پنج کرور مردم روزانه در طول این مستند از طریق تصدیق جامعه آشپزخانه که مربوط به غرفه و “شاکتی Kendras”.یک “شاکتی Kendra” یک خوشه از چهار به شش غرفه.

صحبت از بهداشت و درمان ما مدیکر منتشر کرده است قیمت COVID-19 آزمون است که $35.92 (Rs 2,729) برای آزمون طراحی و توسعه توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDCP) و $51.33 (3,900 تومان) به صورت تجاری انجام شد. سریلانکا اجازه داده است بیمارستان های خصوصی برای انجام COVID-19 آزمون برای حداکثر هزینه 6000 تومان در حالی که در چین این آزمون که رایگان نیست هزینه 370 یوان است که حدود 4000 تومان.

هند پونا-بر اساس Mylab به تازگی تایید تجاری هند FDA/مرکزی داروهای استاندارد کنترل سازمان (CDSCO) برای مقرون به صرفه coronavirus تست کیت به حدود قیمت 1200 تومان یک بار دیگر تایید چگونه مودی دولت راه جلوتر از کشورهای غربی در مبارزه با ووهان ویروس.

در واقع در شش سال گذشته نخست وزیر نارندرا گرفته است یک علاقه شخصی که حصول اطمینان بهداشت تبدیل به یک راه زندگی در هند. از ساخت بیش از 110 میلیون توالت در شش سال گذشته تحت Swachh بهارات ماموریت برای تاکید بر ممنوعیت تک-استفاده از پلاستیک بازیافت زباله و کاهش هند کربن—توسعه پایدار بوده و مشخصه Modinomics.

راهول گاندی شکست خورده dynast که مصرف شده است حفاری در مودی باید خاطر نشان کرد که با وجود این کنگره حاکم هند برای بیش از شش دهه دسترسی به اساسی بهداشت بود به سختی 37 درصد در سال 2013. این تعداد غرفه در بیش از 90% امروز با بیش از 77 درصد از خانوار روستایی نیاز به دسترسی به توالت و اساسی بهداشت.93.4% استفاده از این توالت به طور منظم.

دوباره بر خلاف چین که تنها ساخته شده زیربناهای مودی “در هند” مدل پرداخت می شود برابر با وزنها به هر دو مالی و سرمایه اجتماعی. می شود آن را تعهد به منبع 40 درصد از هند به انرژی نیاز از غیر سوخت های فسیلی و یا تصمیم به تولید 175 گیگاوات برق از منابع انرژی تجدید پذیر تا سال 2022 مودی را مدل توسعه است که هر دو پایدار و محیط زیست.

که از هم جدا هند “Ayushman بهارات–Pradhan Mantri Jan Arogya Yojana” بزرگترین بهداشت و درمان طرح در جهان با هدف ارائه پوشش بیمه تومان 5 لاخ در سال به 500 میلیون آسیب پذیر سرخپوستان. تبلیغ به عنوان یکی از مودی بلند پروازانه ترین طرح های پس از درمان بیش از 7.5 میلیون نفر, با بیش از 100 میلیون کارت الکترونیکی صادر شده و بیش از 20000 بیمارستان های تحت پوشش این طرح نقش مهمی در ساخت هند سالم و نازی آماده سازی آن برای احتمالات مانند COVID-19.

این مودی دولت Rs 1.76 تریلیون بسته های رایگان از جمله برنج و گندم به بیش از 800 میلیون نیازمندان, مردم, مستقیم, نقدی, نقل و انتقالات از طریق “Jan Dhan” حساب های بانکی به بیش از 200 میلیون زن و تقریبا 90 میلیون کشاورز تحت PM-KISAN طرح پوشش بیمه تومان 5 میلیون به بیش از 2 میلیون سلامت کارگران و انگیزه برای 630 میلیون زن محور گروه خودیاری (SHGs), بر جای پای جنگ که در آن دولت مودی نصب شده خود را مبارزه با کروناویروس. هند بانک مرکزی RBI در پا بیش از حد با یک تومان 3.74 تریلیون محرک های پولی بسته که شامل کاهش در معیار مخزن رای دادن یک توقف به مدت سه ماه در تمام وام های بلند مدت کاهش در نسبت ذخیره نقدی (CRR) برای بانک ها و اوراق قرضه buybacks تومان 1 تریلیون دلار از طریق هدف بلند مدت عملیات مخزن (TLTROs).

به قطع به تعقیب هند را برجسته دست زدن به فشارهای ناشی از کوروناویروس همه گیر یاد می شود به عنوان یک نمونه آزمون مورد چگونه نارندرا نخست وزیر به دست آورد چه دیگر هیچ رهبر جهانی می تواند—او نه تنها شامل مرگ و میر در آن بسیار گسترش شبه قاره هند اما از همه مهمتر او مصمم بود که بدون پلک زدن یا کردن حتی برای یک دقیقه—ملت اول همواره خود را به کارت ویزیت. ترازنامه را می توان تعمیر و رشد تولید ناخالص داخلی خواهد آمد بیش از حد زمانی که زندگی انسان هستند به خطر انداخته. مودی “در هند مستند” در واقع خرس شهادت که اساسی انسانی باور است.

خانم Sanju Verma است یک اقتصاددان ارشد سخنگوی BJP بمبئی و نویسنده کتاب پرفروش “حقیقت و جرات Name مودی پویا”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de