نملی و Benezet غلبه بر صدمات کوچک جلوتر از رپیدز اولین

انگلوود — Younes نملی نمی تواند کمک کند اما اظهار نظر در مورد سرد و باد می وزد آب و هوا سه شنبه.

آن را تنها در روز سوم تازگی امضا رپیدز هافبک صرف در دنور مترو و متوسط نیست بالاتر از انجماد.

“من فقط امیدوارم که تغییرات آب و هوا, سریع,” او گفت: خنده. “اما در غیر این صورت خوب است, من واقعا هیجان زده به شهرستان یک سال خوب.”

نملی و رپیدز بازگشت به محدوده بیش از آخر هفته پس از یک ماه آموزش در جنوب کالیفرنیا. 25 سال آمد به کلرادو در دو سال وام با گزینه ای برای خرید این زمستان تبدیل شدن به ششمین بازیکن تعیین شده (DP) در باشگاه تاریخ است. اگر همه چیز می رود با توجه به طرح او را به اولین در مقابل DC United این شنبه در dick’s Sporting Goods, پارک در فصل بازکن.,

“او می افزاید: سطح خونسردی توپ و تجربه و آگاهی در علاوه بر این به توانایی به ضرب و شتم مردم” رپیدز مربی رابین فریزر گفت. “و او واقعا خوب رهگذر.”

نملی پیوست پیش فصل چند هفته دیر به عنوان مسائل مربوط به ویزا بودند در حال اتو کردن. او و نیکلاس Benezet دیگر offseason کسب هر دو غلبه بر جراحات جزئی در پیش از فصل اول با این تیم است. نملی nicked تا مچ پا خود را در آخرین روزهای پیش فصل و Benezet بود بینی خود را شکسته و در یک بازی دوستانه.

“ما که در آن ما باید برای هفته یک” Fraser گفت. “ما در حال رفتن به بسیار بهتر است. اما ما در مسیر درست در حال حاضر. … (Benezet)’s اقامت در بزرگ با این تیم شخصیت همه آنها جا افتاده و یکی از چیزهای سرگرم کننده در مورد این تیم این است که عملکرد آنها به عنوان یک تیم و هر دو بچه ها آمده اند در حق دور و سخت کار می کرد و آنها مناسب در سمت راست.”

Benezet, 29, یک وینگر با استعداد بود که یک عضو از تورنتو FC MLS Cup اجرای سال گذشته است. او می افزاید: یکی دیگر از به ثمر گزینه برای رپیدز به عنوان یک بالا پایان جناح در حالی که نملی ارائه می دهد یک راه حل دائمی برای درب گردان شده است که در یک حمله هافبک.

با هم, دو نگاه به تنوع رپیدز حمله ساخته شده است که گام های 2019 به خصوص در تنظیم قطعات, اما هنوز هم اتاق را به رشد.

“من فکر نمی کنم آنها در حال رفتن به تغییر هویت من فکر می کنم آنها در حال رفتن به افزایش آنچه ما انجام می دهیم” Fraser گفت.

پانوشت. رپیدز اعلام کرد که آنها را بازنشسته نیوجرسی شماره 25 برای پابلو Mastroeni در جولای 4. هافبک کاپیتان رپیدز به 2010 MLS Cup, پیروزی, بازی های برگزار شده در USMNT و بعد از آن به عنوان باشگاه سر مربی از سال 2014 تا 2017. باشگاه نیز میزبان یک سال 1996 رجعت شب Aug. 1 و جشن قهرمانی 2010 خود را برای آن 10th anniversary در طول این باشگاه اولین بازی در برابر نشویل SC. گسترش سمت مربی گری اسمیت که در خدمت به عنوان رپیدز’ سر مربی زمانی که آنها برنده است که MLS Cup.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>