‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ رویداد مسئول گسترش COVID-19 در دهلی نو گجرات و بمبئی: شیو سنا MP سانجی Raut

شیو سنا رهبر سانجی Raut راه اندازی یک حمله کوبنده در این مرکز در شیو سنا سخنگوی ‘Saamana بیان کرد که” Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ رویداد در احمدآباد برگزار شده توسط این مرکز به عنوان بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به هندوستان, مسئول گسترش coronavirus در گجرات و بمبئی و دهلی.

او گفت که این رویداد در احمدآباد مسئول گسترش ویروس کشنده به دلیل یک گردهمایی در محل وجود دارد به استقبال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و برخی نمایندگان که به همراه او در این مراسم همچنین بازدید بمبئی, دهلی نو, در نتیجه منجر به گسترش بیشتر ویروس.

“آن را نمی توان انکار کرد که گسترش coronavirus در گجرات بود به دلیل گسترده عمومی گردهمایی برگزار شد و به ما خوش آمد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. برخی از نمایندگان که به همراه مغلوب ساختن پیشی جستن و همچنین بازدید بمبئی, دهلی نو که منجر به گسترش ویروس” Raut اظهار داشت: در تحریریه.

آن است که به ذکر است که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آمد برای 2 روز سفر خود به هند در مارس 24-25 همراه با همسرش, بانوی اول, Melania Trump, son-in-law Jared کوشنر و دختر, Ivanka Trump. آنها با حضور Namaste تهمت رویداد در ورزشگاه است که همچنین بزرگترین ورزشگاه کریکت در Motera که بیش از یک لاخ مردم شاهد تهمت و مودی آدرس این ملت است.

علاوه بر این Raut متهم مرکز با اجرای برنامه های مستند و بدون هر گونه برنامه ریزی و به راحتی با قرار دادن مسئولیت لغو محدودیت در ایالات متحده.

او در ادامه با اشاره به در سرمقاله است که هر تلاش ساخته شده است برای سرنگونی دولت ائتلافی در ماهاراشترا در نمایی از “ضعيف” دست زدن به coronavirus بحران خواهد بود خودکشی. او توضیح داد که اگر رئیس جمهور را به قانون تحمیل شده بر اساس نادرست از این بیماری همه گیر کوروناویروس و سپس آن را نیز باید در تحمیل BJP حکومت متحده است.

“دولت شاهد بود که چگونه رئیس جمهور حکومت تحمیل شد و برداشته شدن هر را شش ماه پیش. اگر دست زدن به کروناویروس موارد بر اساس تحمیل رئیس جمهور قانون, سپس آن را باید انجام شود در حداقل 17 متحده از جمله BJP حکومت هستند. حتی دولت مرکزی موفق به مهار این بیماری همه گیر به عنوان آن را به حال هیچ برنامه ریزی برای مبارزه با ویروس. این مستند تحمیل شد بدون هیچ گونه برنامه ریزی و در حال حاضر بدون هیچ گونه طرح مسئولیت از بلند کردن اجسام از آن شده است از چپ به ایالات متحده. این هرج و مرج بیشتر خواهد شد بدتر شدن بحران” Raut توضیح داد: در این سرمقاله.

در ماهاراشترا وجود دارد 34890 فعال coronavirus موارد 28081 افراد درمان شده است و 2197 فوت کرده اند. آن را به عنوان کانون coronavirus گسترش که در آن تعدادی از موارد شاهد حتی سنبله بزرگ شده است.

قابل توجه بمبئی پایتخت مالی کشور تبدیل شده است که سر چشمه از coronavirus گسترش در دولت که در آن تعدادی از موارد بسته است در 37,000-علامت گذاری به عنوان در حالی که مرگ و میر عبور کرده 1,170-علامت گذاری به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>