NABJ و فک آمدن به دفاع از Yamiche Alcindor رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن حملات


Illustration for article titled NABJ and JAWS Come to the Defense of Yamiche Alcindor After President Trumps Attacks

عکس: Mark Wilson (گتی ایماژ)

به طور مداوم افزایش COVID-19 همه گیر است منجر به یک نیاز برای رئیس جمهور تهمت به راست و به خود رها اجبار به گسترش اطلاعات غلط. متاسفانه هر گونه تلاش برای نگه رئیس جمهور پاسخگو است ملاقات با توهین و تمسخر. روزنامه نگار Yamiche Alcindor به تازگی گرفته شده فشار از رئیس جمهور حملات و در حال حاضر هر دو انجمن ملی از روزنامه نگاران (NABJ) و روزنامه نگاری و زنان سمپوزیوم (فک) آمده اند برای دفاع از خود را.

سازمان ها باید با صدور یک بیانیه مشترک در محکومیت رئیس جمهور را درمان Alcindor و دیگر روزنامه نگاران از رنگ. Alcindor خاص شده است با فشار دادن مغلوب ساختن پیشی جستن بر نظرات خود را در مورد کوروناویروس.

تبلیغات

از این بیانیه:

زمانی که Alcindor فشرده مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 29 جلسه در مورد بیانیه خود که برخی از ایالت ها ممکن است نیاز به عنوان بسیاری از پزشکی هواکش به عنوان آنها درخواست کرده بود برای درمان COVID-19 (رمان coronavirus) بیماران مغلوب ساختن پیشی جستن او را قطع کرد و چندین بار به او گفت: “خوب بود. نمی تواند تهدید می کند.”

چند هفته پیش مغلوب ساختن پیشی جستن نیز نامیده می شود Alcindor سوال “تند و زننده” هنگامی که از او خواسته او را مورد تهمت و دولت بسته شدن از همه گیر و پاسخ واحد در شورای امنیت ملی در سال 2018 است.

به جای به سادگی پاسخ دادن به سوالات خود و در نظر گرفتن مسئولیت برای آنچه که او گفته و انجام داده مغلوب ساختن پیشی جستن نگاه برای ستایش و او را به نام سوال “معنی” است که یک فرد شکایت از یک مرد که حساب توییتر فقط یک بد تلاش در Comedy Central roast of America.

این بیانیه در ادامه به اشاره است که این است که یک توسعه جدید نیست بلکه ادامه یک الگوی برجسته قبلی بار رئیس جمهور شده است بی اعتنا و کاملا توهین به روزنامه نگاران به ویژه کسانی که از رنگ.

به عنوان دور برگشت به عنوان نوامبر 2018 تهمت وارد لفظی در Alcindor همراه با دیگر زنان سیاه روزنامه نگاران ابی فیلیپ از سی ان ان و مارس Ryan آمریکایی شهری شبکه های رادیویی. NABJ این حملات را محکوم کرد و در بیانیه ای در اینجا و فک محکوم این حملات در بیانیه ای در اینجا. هر دو گروه اشاره کرده اند که رئیس جمهور الگوی استفاده از بد زبانی نسبت به زنان روزنامه نگاران از رنگ و دیگر روزنامه نگاران.

تبلیغات

حتی با زندگی آمریکایی ها در خطر تهمت نمی تواند کمک کند اما گسترش دروغ شیفت سرزنش و توهین خبرنگاران برای انجام کار خود را. غرفه به Alcindor, چون مهم نیست که چقدر خرده کم یا رئیس جمهور stoops او نیست به پایین و یا تبدیل شدن به منصرف. بر خلاف رئیس جمهور او را لعنت خوب در کار خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im